Bůh Ra a Zákon jednoho/jednoty, kniha první

Jakmile civilizace na některé planetě dosáhne určitého evolučního bodu, může její vědomí splynout, a každý jedinec tak může čerpat z vědomostí všech osob, které v této civilizaci kdy žily, podobně jako Jungovo kolektivní podvědomí lidstva, které se vědomě stane dostupné všem na Zemi. V knize Zákon jednoho se dovídáme, že tento proces nyní na Zemi vrcholí a 75 000 let lidské evoluce mysli, těla a duše již brzy přinese ovoce.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Před miliony let splynulo vědomí planety Venuše do „souhrnné sociální paměti“, známé v naší historii jako Ra. Poté, co proběhne toto splynutí, je hlavní metodou další evoluce a sjednocení se Stvořitelem pro takovou civilizaci nabídnout své služby méně vyspělé civilizaci, která žádá o pomoc se svým vlastním evolučním procesem.

Před jedenácti tisíci lety odpověděl Ra na tuto žádost Egypťanům a na okamžik vkročil na Zem, aby osobně učil zákon jednoho/jednoty. Ra později nechal postavit mnoho pyramid, které Egypťanům sloužily k obřadům léčení a zasvěcování, ale protože jej Egypťané uctívali jako boha a překroutili jeho výklad zákona jednoho/jednoty, byl Ra nucen od Egypťanů odejít a vyčkat na další příležitost nastolení rovnováhy v učení zákona jednoho/jednoty, za které se cítil být zodpovědný.

Patnáctého ledna 1981 kontaktoval Ra nečekaně naši výzkumnou skupinu, když se jeden náš člen uvedl docela náhodou do hlubokého transu. Způsob kontaktu byl poměrně rychle rozpoznán jako jednoduchá forma otázek a odpovědí a prvních 26 sezení tohoto probíhajícího kontaktu bylo sepsáno v první knize Zákon jednoho/jednoty. Tato kniha popisuje techniku spirituální evoluce, které se již účastní každá bytost na Zemi, a metody pro její urychlení

První kniha obsahuje velké množství informací o historii duševní evoluce na Zemi, Atlantidě, ztraceném kontinentu Mu a jedinečné situaci, která nastala přenosem entit z různých koutů vesmíru na Zem, aby mohly opět prožít třetí úroveň bytí, která se v současnosti na Zemi chýlí ke konci.

V knize se rovněž rozebírá zničení planety Maldek, snahy o dobytí Země negativně polarizovanou skupinou Orion, pozitivně polarizovaná Konfederace planet a Rada devíti, která sídlí v prstencích Saturnu a která slouží k obraně Země.

První kniha podrobně popisuje „sklizeň“ do čtvrté úrovně bytí, která nastane krátce po roce 2000, původ Poutníků, úrovně bytí této oktávy tvoření a původ každé úrovně. Je zde i mnoho informací o léčebných procesech a pár základních cviků pro ty, kteří se touží stát léčiteli.

Ra, bytost z úrovně jednoty, si je vědom všech těchto činností, tak jako si je „Stvořitel vědom sám sebe“ a jak říká Ra: „V pravdě neexistuje dobré nebo špatné. Neexistuje polarita, protože vše, jak byste řekli, v určitém okamžiku dosáhne smíru při tanci skrz komplex mysl/tělo/duše, který nyní pro své pobavení různými způsoby zkreslujete.

Toto zkreslení není v žádném případě nutné. Každý z vás si jej volí jako alternativu k porozumění celé jednoty myšlení, která spojuje vše.

Nemluvíte o stejných, nebo podobných entitách a věcech. Jste každou věcí, každou bytostí, každou emocí, každou událostí, každou situací.

Jste jednota, Jste nekonečnost. Jste láska/světlo; světlo/láska. Jste. Takový je zákon jednoho/jednoty.“

Kniha jednoho obsahuje sezení 1 až 26. (zdroj: llresearch.org)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Bůh Ra a Zákon jednoho/jednoty, kniha první269b - Bůh Ra a Zákon jednoho/jednoty, kniha první MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Bůh Ra a Zákon jednoho/jednoty, kniha první OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Bůh Ra a Zákon jednoho/jednoty, kniha první monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*