Buďte připraveni a udržujte lampy rozsvícené

Všichni lidé kolem nás ovlivňují náš život. Pokud se nám nelíbí, máme jen dvě možnosti: a) všechny ze svého života vyházíme b) všechny začneme milovat – to je chování bohů Povětšinou si ovšem nevybereme ani jednu možnost. Není divu, je těžké se rozhodnout, kdy máme vyrazit vstříc osudu a kdy naopak máme zůstat opodál s tím, že někdo či něco rozhodne za nás a že se něco stane, aby se naše životní situace sama od sebe změnila. Tak se ovšem může dost dobře stát, že k ničemu nedojde a my budeme neustále čekat, až zahřmí. A ono stále nic.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zkrátka pasivita nikdy k ničemu ještě nevedla. Jak by také mohla, když sama stojí na místě a je tak v podstatě mrtvá?

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Pasivitou nikdy nic nezískáme, i když nám naši političtí vůdcové budou skálopevně tvrdit opak, že vše rozhodnou za nás. Stejně tak nezískáme nic zadarmo. Vše má svou cenu.

Pokud nám někdo nabízí slevu, i ta není zadarmo. Tento „obchodník“ si to zkrátka vybere jindy a jinde, protože uvažuje v mnohem delším časovém horizontu, což my ale nevidíme, protože nejsme schopni rozpoznat, že náhlý příplatek za něco je ve skutečnosti doplatkem za věc, na kterou jsme získali slevu před rokem anebo deseti či více lety.

Podobně funguje karma.

Pokud se nám v životě nedaří, nemůžeme vědět, kvůli čemu se tak děje.

Proto je obchodně výhodnější karmu příliš nezatěžovat, ať jsme ji schopni ještě unést.

Nutno ovšem podotknout, že tento způsob karmy, který vládne zde na Zemi, nám nepřipadá spravedlivý, protože vlivem zapomínání nejsme schopni rozpoznat, proč se určité věci dějí. Nezkreslený karmický systém by nám hned měl dát najevo, že činíme něco, co není v souladu s kosmickými zákony, abychom tak věděli, co k čemu patří. Tedy jaká reakce světa patří k našemu jednání.

A proč tedy vládne na Zemi karmický systém, který nám může připadat nesprávný? Je to důsledkem ovládání tohoto světa negativními silami, které nás nechtějí vidět vyspělé, ale závislé. Jen tak mohou z nás čerpat energii. Jen jako otroci jsme jim co platní. Ovšem jako vyspělé bytosti nás musí nechat jít. Proto abychom se zbavili otrockých pout, musíme být zcela vědomí.

Musíme hledat, pátrat, poznávat. Jen tak můžeme být svobodní.

A kdo jsou ony negativní síly, která nás svazují? Jsme to my sami, tedy naše negativní já, která se nechtějí vyvíjet, chtějí spát a všechna společně dohromady vytvářejí nevědomou energii, z níž právě vládcové tohoto světa čerpají svou nepřekonatelnou moc. Pokud tedy pasivní většina nechce „vědět“ a přitom si chce užívat pohostinnosti matky Země, čeká ji nevyhnutelné – závoj iluze nevědomosti bude stržen do propasti a zavládne světlo pravdy. Proto trénujme svůj „zrak“ co nejvíce jak to jde, abychom tuto záplavu vědomí byli schopni zvládnout. Mnoho času nezbývá.

Lukáš 12:35-40 Slovo na cestu

35 Buďte připraveni a udržujte své lampy rozsvícené.

36 Buďte jako sluhové, kteří čekají na svého pána, až se vrátí ze svatby, aby mu otevřeli na první zaklepání.

37 Pochválí ty, kteří budou při jeho příchodu vzhůru. Dokonce je posadí za stůl, sám si vezme zástěru a bude je obsluhovat.

38 Dobře bude těm, které jejich pán najde bdělé, i kdyby přišel o půlnoci nebo až k ránu.

39 Je přece jasné: Kdyby hospodář věděl, v kterou dobu přijde zloděj, jistě by se na něj přichystal.

40 Proto buďte připraveni vždycky, protože Syn člověka přijde ve chvíli, kdy se toho nenadějete.“

g.i.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Buďte připraveni a udržujte lampy rozsvícené 269b - Buďte připraveni a udržujte lampy rozsvícené  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Buďte připraveni a udržujte lampy rozsvícené  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Buďte připraveni a udržujte lampy rozsvícené  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*