Bajka na téma Proč se ryba stala rybou

Drtivá většina manipulátorů neví, že manipuluje. Je to nevyspělý projev jejich existence, spočívající v zoufalosti, že svět se nechová tak, jak by si oni přáli. Nejlepší manipulátor proto udělá vše pro to, aby si přivlastnil dostatek energie k totální manipulaci těch, kteří sami chtějí manipulovat, ale potřebná energie jim k tomu chybí. Tak alespoň doufají, že podporou nejlepšího manipulátora dostanou šanci vyzobat drobky od hodovního stolu, přestože navenek budou tvrdit, že jen chtějí nastolit pořádek pro všechny.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Dokud na Zemi budou existovat tito nevyspělí lidé, kteří chtějí diktovat ostatním, jak musí žít, tak tento svět bude postaven na falešné hierarchii, která je pouze neumětelskou napodobeninou kosmické. Rozdíl je přitom zcela zásadní.

Zatímco kosmická je založena na obsahu nižších celků ve vyšších, zemská ve snaze nižších celků vládnout naopak těm vyšším, což je tak energeticky náročné, že je nutné k tomu udržovat ekonomický systém, který odsává kreativní energii od vyšších směrem k nižším, tedy mentálním parazitům, kteří ovládají naši mysl, abychom neviděli pravdu, že jsme pouze hostitelé pro jejich parazitický způsob života.

Mentálního parazita poznáte velmi snadno – neumí milovat, jen ovládat. Jelikož je současná hierarchie neustále rozšiřuje a umožňuje jim živit se energií svých hostitelů, lidé proto neumí milovat. Absenci lásky nahrazují neukojitelnou touhou diktovat, tedy základní vlastností, podle níž je „bůh“ stvořil k obrazu svému – sloužit nadřazenému bohu, který ve skutečnosti nikdy žádným bohem nebyl.

Proto je mýtus o stvoření lidstva bohapustou lží, které lidé věří, protože ji mají zakódovanou od svého stvořitele ve své DNA jako jeho falešný podpis, o kterém nic netuší a který jim zároveň brání se probudit.

Je to pečeť, která se nedá zlomit kolektivně, ale pouze individuálně. Prací na sobě.

V první řadě musí adept na probuzení přestat konzumovat živočišnou stravu, protože jej udržuje v nevědomosti. Jak už sám pojem předestírá, není si ji vědom, protože nižší nemůže pochopit vyšší, ledaže by se stalo vyšším.

Konzumace mrtvých těl živočichů je aktem nadvlády, nikoliv lásky.

Proč si navzájem nerozumíme?

Babylónské zmatení jazyků není o rozdílech v lingvistice, ale v úrovních vědomí, kdy je těžké, ne-li nemožné vysvětlit slepému, co je to světlo a hluchému, co je to zvuk, dokud se jim zrak a sluch nevrátí, pokud jej vůbec měli. Pokud ne, stále mají šanci – transformací do nového bytí, které umožňuje tvorbu vlastní reality. Transformace = úsilí.

Co je a není tvorba vlastní reality

Tvroba reality nespočívá v tom, že si děláte, co chcete, ale v práci s energiemi, se surfováním na nich. Hlavní je uvědomění, že neřídíte oceán, ale ve skutečnosti plavete v něm. Takže základní úkol v každém životě netkví v jeho ovládání, ale naučit se v něm plavat. V lepším případě surfovat, úplně nejlépe plachtit nad ním na padáku a nenechat se přitom nikým táhnout. To je podstatou lehkosti bytí.

Pokud nedokážete ovládat celý oceán, jak chcete dosáhnout toho, abyste řídili i tu velmi malinkatou pidičást, v níž se topíte, protože se stále nechcete naučit plavat? Anebo ve zcela nejhorším případě jste uvízli v batyskafu na písečném dně, protože bez něj byste nemohli vůbec dýchat a tudíž celý oceán zkoumáte stejně jako vlastní realitu pouze jako pozorovatel, který nemá žádný vliv na to, co se s ním děje, protože není ani jeho součástí, protože ve skutečnosti tady vůbec ani není?

Proto pokud chceme tvořit vlastní realitu, nejdříve se musíme naučit v oceánu dýchat. Stát se rybou. Už chápete, proč se symbol ryby stal tím, čím se stal?

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Bajka na téma Proč se ryba stala rybou269b - Bajka na téma Proč se ryba stala rybou MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Bajka na téma Proč se ryba stala rybou OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Bajka na téma Proč se ryba stala rybou monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*