Archanděl, láskyplná energie, která nám pomáhá

Všichni plaveme v oceánu energií. Stačí si to jen uvědomit. Každá z nich má jinou frekvenci, která nám může pomoci, pokud o ni požádáme jejím andělským jménem. Usnadní nám tak komunikaci s daným druhem energie, aby nám pomohla s naším posláním a na pouti životem na Zemi. Na rozdíl od lidských bytostí nám andělé nikdy neodmítnou pomoci, nikdy nás nebudou soudit a vždy nás budou ve všem podporovat. Jsou to energie nekonečného stvořitele, který je absolutně vším, co tvořeno jest.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč


Archandělé, láskyplné energie, které nám pomáhají.
Archandělé, láskyplné energie, které nám pomáhají.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Archandělé jsou velmi silným typem energie, můžeme je nazvat veliteli andělů. Zmiňuje se o nich křesťanská i židovská bible, korán. Vedle strážných andělů jsou pravděpodobně nejznámějšími typy andělských energií. Pokud pracujete či žádáte o pomoc od archanděla, vězte, že zároveň pracujete s mnoha jinými energiemi andělského typu.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Archandělé se podobají speciálním andělům díky konkrétním oblastem, v nichž pracují, přičemž vynikají odbornými znalostmi. Zároveň nám mohou pomoci s dalšími životními obtížemi.

Například archanděl Chamuel se specializuje na vymýcení temné energie, pomáhá nám s probuzením romantiky, hledáním životního cíle či ztracených věcí. Je velmi užitečným andělem, který opravdu Ví s velkým V. Archandělských energií existuje nepřeberné množství, jelikož jejich počet vychází z podstaty nekonečného stvořitele, který je za všech okolností nepředvídatelný. V tomto článku si proto uvedeme přehled nejznámějších z nich.

REKLAMA
anděl strážný - Archanděl, láskyplná energie, která nám pomáhá

Archandělé Michael, Gabriel a Rafael

Archanděl Michael je mocným ochráncem a bojovníkem. Říká se, že vedl boj proti armádě padlých andělů. Často je zobrazován v uměleckých dílech, jak poráží antikrista. Jeho jméno znamená moc Boží. Ne nadarmo, on skutečně mocný je.

Tato ochraňující kosmická energie Vám může pomoci, pokud máte strach. Doslova Vás obrní před reálnými či imaginárními obavami. Velmi dobře očišťuje od temných energií a energetických spojení mezi lidmi, přenášející energii a emoce, po kterých rozhodně netoužíte.

Archanděl Michael Vás silně podpoří ve Vašem životním poslání. Je tady, aby pomohl mnohým z nás, jejichž životní záměr zahrnuje práci se světelnou energií, včetně změny paradigmatu, které lidstvo přivádějí k novým pohledům na smysl života.

Archanděl Gabriel je v křesťanské bibli zmiňován jako anděl, který navštívil Marii, aby ji zvěstoval, že porodí Ježíše. Gabriel působí jako hlavní posel mezi námi a vyššími světy. Pomáhá nám se vším, co má co do činění s komunikací, ať už se jedná o mluvu, zpěv, psaní nebo dokonce i řeč těla. Vyzvěte Gabriela, pokud budete potřebovat pomoc s jakýmkoli druhem komunikace nebo v případě, že si nejste jistí, zda komunikujete v souladu s Vaší duší.

Archanděl Rafael je andělem, který nám pomáhá s celou řadou otázek. Přestože se nedostal do oficiálně schválených náboženských textů, uvádí jej nekanonizovaná kniha Tobita. Ve zmiňovaném příběhu hraje Rafael zásadní roli v mnoha různých příbězích. Pomohl uzdravit slepého muže, obnovil rodinné bohatství, odrodil děti, vyhnal démony z mladé ženy a ochránil cestující na jejich pouti. Má velký smysl pro humor. Požádejte o pomoc Rafaela během cestování, léčení a při náhodných setkáních. Jeho jméno znamená Léčitel Boha, což znamená, že neuzdravuje pouze na fyzické úrovni.

Uriel, Chamuel a Jofiel

Archanděl Uriel je archandělem, který je často popisován jako anděl rádce. Uriel znamená Světlo Boží. Jeho význam ve Vašem životě prudce vzroste, když dospějete k závěru, že nutně potřebujete vyčistit od negativních emocí, vztahů a stejně tak když máte neutuchající touhu jít ke Světlu. Pomáhá také s extrémním počasím a přírodními katastrofami. Požádejte Uriela o pomoc se vztahy, při eliminaci emocí a postojů, které Vám již nesvědčí.

Archanděl Chamuel je v mnoha směrech talentovaný archanděl. Může být nápomocen v milostných otázkách, dokáže očistit od temné destruktivní energie. Osvětluje životní poslání. Pomáhá najít ztracené předměty, speciálně pak snubní prsteny. Je mocnou energií, velmi často přivolávanou. Jeho jméno znamená Ten, kdo hledá Boha. Požádejte archanděla Chamuela o pomoc při hledání všeho, po čem toužíte ve svém životě, včetně lásky. A zároveň, co chcete vymazat, včetně připoutaných parazitických entit, ať už hmotného či nehmotného charakteru.

Jofiel je krásnou archandělkou. Její jméno o tom přímo vypovídá, protože znamená Krásu Boha. Je mnohem více ženské polarity než u ostatních archandělů. Může pomoci zkrášlit nebo povznášet cokoli ve vašem životě, včetně Vašich myšlenek, emocí, Vašeho fyzického prostoru. Spolupracuje především s kreativními lidmi, jako jsou stylisté, návrháři, dekoratéři a jiní umělci. Přivolejte ji, pokud potřebujete zdůraznit krásu v jakékoli oblasti Vašeho života, dokonce i v něčem tak zdánlivě obyčejném, jako je nový účes. Vše, co nás pomáhá utvářet, má na nás neskutečný vliv. Zkuste to a výsledek Vás ohromí.

Archandělé Ariel, Haniel a Zadkiel

Ariel je úžasným andělem ženské polarity. Ariel znamená Lev Boží. Je velmi mocnou silou. Přemýšlejte, co máte společného se lvem, a pochopíte tak její smysl – síla, důstojnost a nepoddajnost. Pomůže Vám při práci s přírodními cykly, životním prostředím, se zvířaty a rostlinami. Zavolejte ji na pomoc v každé z výše zmíněných oblastí. Stejně tak, když budete mít potřebu větší síly a důstojnosti, bez ohledu na vnější okolnosti.

Archanděl Haniel znamená Slávu Boží. Může nám pomoci posílit v sobě vliv měsíční energie, stejně tak vnitřní ženu a intuici. Je to velmi silná, ale zároveň jemná andělská energie, který pozvedává jasnovidnost a božské načasování. Haniel je spojena s planetou Venuše. Může tak pomoci s láskou, přátelstvím a vzájemným spojením.

Archanděl Zadkiel nám pomáhá nechat odejít a odpouštět. Jeho jméno znamená Spravedlnost Boží. Je fantastickým andělem, který zmírňuje naše soudy, obviňování a nahrazuje tyto pocity milostí a empatií. Pomáhá léčit vztahy.

Sandalfon, Metatron a Raziel

Archanděl Sandalfon je Metatronův bratr. Oba dva jsou jediní z archandělů, o kterých se věří, že mají zkušenosti se životem v lidském těle. Říká se, že Sandalfon pomáhá přenášet naše modlitby k Bohu. Pracuje prostřednictvím hudby, považuje se za strážce Země. Pomáhá také bojovat proti temným silám, obnovuje harmonii. Má se za to, že určuje pohlaví dítěte ve fázi embrya, takže jej můžete požádat, aby Vám svou volbu sdělil.

Archanděl Metatron je Sandalfonův bratr. Stejně jako on měl zakusit život v lidském těle, než se stal andělem. Vnímá se jako boží prostředník s lidmi. Věří se, že vede záznamy o lidech a také akašickou kroniku. Hodně pracuje s dětmi. Může také pomáhat duším, aby překlenuly transformaci do života po fyzické smrti.

Archanděl Raziel je andělem, který Vám může pomoci s esoterickým věděním, s magií, manifestací a bádáním. Pokud se snažíte dozvědět něco složitého a komplikovaného, požádejte o jeho pomoc. Má se za to, že je autorem knihy anděla Raziela, která obsahuje Boží moudrost. Údajně ji měl předat Adamovi a Evě (lidským rasám) poté, co snědli jablko ze Stromu poznání. Poproste Raziela, pokud chcete zvýšit své schopnosti magie a manifestace, aby Vám pomohl s učením a porozuměním.

Jak je vidět, archandělé jsou vynikajícími spojenci a pomocníky. Doporučujeme, abyste volali vždy ty, jejichž jména a významy s Vámi hluboce rezonují.

Vězte, že nikdy nebudete obtěžovat anděly, pokud je potřebujete o něco požádat.

Proč tady jsou archandělé?

Jsou zde, aby nám pomohli se povznést a proměnit se. Aby nás emocionálně podporovali a předávali nám vzkazy z vyšších světů. Musíme je ovšem požádat o pomoc, aby do našeho života mohli vstoupit.

Mimo archandělských energií můžete prosit o projevení se speciálních andělských energií, které jsou nápomocny v nejrůznějších oblastech, aby spoluvytvářely naši realitu. Zkrátka jsou Vám k dispozici ve všem, s čím potřebujete ve Vašem životě pomoci anebo celkově změnit vlastní vnímání svého života.

Pamatujte, abyste mohli pomoci ostatním, musíte umět nejdříve pomoci sami sobě. Pokud se Vám nedostavá síly, požádejte o ni anděly, aby ji nasměřovali do Vašeho nitra k Vašemu přerodu v silnou a svébytnou světelnou bytost.

Nutno zdůraznit, že andělé jsou pouze a jen pomocníci. Samotné úsilí, díky němuž duchovně rostete, bude vždy čistě pouze na Vás. Oni se za Vás rozvíjet a vyvíjet nemohou. (inspirace: healingpowers.net)

georg

Andělské parfémy můžete zakoupit v eshopu Energie života

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*