Aktivace interdimenzionálního portálu

Kolektivní vědomí jako takové je nedělitelné. Je zcela homogenní, prostupuje celou populací. V ideálním případě každá lidská bytost, která se na něj napojí, může disponovat všemi vědomostmi, které se v něm nachází. Jak je výše zmíněno, v ideálním případě, což se ale u všech lidských bytostí neděje stejným způsobem, protože čistotu spojení zkresluje osobnost každého jedince či jedinkyně.

eshop energie života nabízí


TŘTINOVÝ CUKR 500 g

nahradí bílý cukr

45 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

41 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

nakopne hormony

199 Kč

REISHI prášek 100 g

prodlouží váš věk

249 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Míra zkreslení je dána úrovní vyspělosti duše, která se přenáší do každé osobnosti a projevuje se hodnotou, vyjádřenou odporem vůči přijetí holé skutečnosti, že celá naše realita je iluzí.

Zde je nutno podotknout, že si tento fakt si nestačí pouze myslet, je nezbytné jej vědět, tedy vnitřně mu porozumět, což znamená, že musíte přijít na konkrétní důkaz, že žijete v iluzi, míněno v hmotné iluzi, kterou je možno velmi jedno-duše programovat prostřednictvím zdánlivě nekonečné série jedniček a nul, tedy zapnuto a vypnuto, tedy světlo a tma. Teprve v okamžiku, kdy v této realitě přepnete poslední nulu do stavu jedna a zároveň svým vědomím splynete s nicotou, protože jste poznali nejdříve všechny možné stavy nula, které jste přepnuli na jedna, abyste pochopili, že můžete být oběma zároveň, teprve pak se povznesete, teprve pak se stanete čirým světlem.

Pojídání zvířat.
Pojídání zvířat.

Zároveň platí,

že ti, kdož se povyšují, budou přístupem k absolutnímu vědomí poníženi: –

(činí ze sebe víc než ve skutečnosti jsou)

ti, kdo se ponižují, budou přístupem k absolutnímu vědomí povýšeni: +

(činí ze sebe méně než ve skutečnosti jsou)

ti, kteří jsou takovými, jakými skutečně jsou, jsou svobodní: +-


cf3957d5e6b9df77de99de30696b5253 0 - Aktivace interdimenzionálního portálu

MERUŇKOVÁ JÁDRA 50 g

dodají vitamin B17

49 Kč

b94a2bf0657366b253374d6bfba05f49 0 - Aktivace interdimenzionálního portálu

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

349 Kč

e8c733bcd50b96b52624aa988d084686 0 - Aktivace interdimenzionálního portálu

MACA 100 tob.

vyladí hormony

299 Kč

dbecf02e0cba77967d2b90d6ea982678 0 - Aktivace interdimenzionálního portálu

REISHI BIO 100 g

prodlouží váš život

349 Kč


(mají transcendentní ego)

Je nutno si uvědomit, že veškeré staré moudrosti, pojednávající o dosažení osvícení, nebraly v úvahu dnešní stav společnosti, jejíž kolektivní vědomí je čím dál méně pod vlivem magnetického pole Země a naopak je čím dál více zasaženo elektromagnetickým zářením, produkovaným technologickým rozvojem, především pak v oblasti bezdrátových sítí.

Tato skutečnost se nejsilněji projevuje přítomností mobilního telefonu a wi-fi routeru ve Vaší těsné blízkosti, což snižuje frekvenci Vašeho vědomí.

Paradoxně za splnění určitých podmínek může mobilní telefon zesílit schopnost osobní aktivace interdimenzionálního portálu, jakým je naše Slunce.

Skrze portál je možno se napojit na jeho vědomí, tedy Kristovo, které ovšem nemá nic společného s Ježíšem, až na trojjediné projevení Krista skrze Ježíšovu osobnost v rámci tří hostitelů.

Interdimenzionální portál.

Pokud se chcete napojit na vědomí Slunce, je to možné, ale jen za předpokladu, že budete k této starodávné technice zasvěcení připuštěni. Pokud ano, onen portál a červí díru k němu vedoucí spatříte nejen duchovním, ale na principu jak nahoře, tak dole, i zrakem fyzickým.

Přesný způsob Vám bude sdělen, až budete plně připraveni.

Po této inciaci bude již každá živá bytost pro Vás zalita světlem, takže zakusíte, co je to žít bezpodmínečnou láskou.

georg

Monoatomické zlato posiluje sebevědomí

Ormus269b - Aktivace interdimenzionálního portálu MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Aktivace interdimenzionálního portálu OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Aktivace interdimenzionálního portálu monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*