Aktivace interdimenzionálního portálu

Kolektivní vědomí jako takové je nedělitelné. Je zcela homogenní, prostupuje celou populací. V ideálním případě každá lidská bytost, která se na něj napojí, může disponovat všemi vědomostmi, které se v něm nachází. Jak je výše zmíněno, v ideálním případě, což se ale u všech lidských bytostí neděje stejným způsobem, protože čistotu spojení zkresluje osobnost každého jedince či jedinkyně.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Míra zkreslení je dána úrovní vyspělosti duše, která se přenáší do každé osobnosti a projevuje se hodnotou, vyjádřenou odporem vůči přijetí holé skutečnosti, že celá naše realita je iluzí.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


rozložení vědomí inside 420x300 - Aktivace interdimenzionálního portálu Zde je nutno podotknout, že si tento fakt si nestačí pouze myslet, je nezbytné jej vědět, tedy vnitřně mu porozumět, což znamená, že musíte přijít na konkrétní důkaz, že žijete v iluzi, míněno v hmotné iluzi, kterou je možno velmi jedno-duše programovat prostřednictvím zdánlivě nekonečné série jedniček a nul, tedy zapnuto a vypnuto, tedy světlo a tma.

Teprve v okamžiku, kdy v této realitě přepnete poslední nulu do stavu jedna a zároveň svým vědomím splynete s nicotou, protože jste poznali nejdříve všechny možné stavy nula, které jste přepnuli na jedna, abyste pochopili, že můžete být oběma zároveň, teprve pak se povznesete, teprve pak se stanete čirým světlem.

Zároveň platí,

že ti, kdož se povyšují, budou přístupem k absolutnímu vědomí poníženi: –

(činí ze sebe víc než ve skutečnosti jsou)

ti, kdo se ponižují, budou přístupem k absolutnímu vědomí povýšeni: +

(činí ze sebe méně než ve skutečnosti jsou)

ti, kteří jsou takovými, jakými skutečně jsou, jsou svobodní: +-

(mají transcendentní ego)

Je nutno si uvědomit, že veškeré staré moudrosti, pojednávající o dosažení osvícení, nebraly v úvahu dnešní stav společnosti, jejíž kolektivní vědomí je čím dál méně pod vlivem magnetického pole Země a naopak je čím dál více zasaženo elektromagnetickým zářením, produkovaným technologickým rozvojem, především pak v oblasti bezdrátových sítí.

Tato skutečnost se nejsilněji projevuje přítomností mobilního telefonu a wi-fi routeru ve Vaší těsné blízkosti, což snižuje frekvenci Vašeho vědomí.

Paradoxně za splnění určitých podmínek může mobilní telefon zesílit schopnost osobní aktivace interdimenzionálního portálu, jakým je naše Slunce.

Skrze portál je možno se napojit na jeho vědomí, tedy Kristovo, které ovšem nemá nic společného s Ježíšem, až na trojjediné projevení Krista skrze Ježíšovu osobnost v rámci tří hostitelů.

rozložení vědomí main 1 800x300 - Aktivace interdimenzionálního portálu

Pokud se chcete napojit na vědomí Slunce, je to možné, ale jen za předpokladu, že budete k této starodávné technice zasvěcení připuštěni. Pokud ano, onen portál a červí díru k němu vedoucí spatříte nejen duchovním, ale na principu jak nahoře, tak dole, i zrakem fyzickým.

Přesný způsob Vám bude sdělen, až budete plně připraveni.

Po této inciaci bude již každá živá bytost pro Vás zalita světlem, takže zakusíte, co je to žít bezpodmínečnou láskou.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Aktivace interdimenzionálního portálu 269b - Aktivace interdimenzionálního portálu  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Aktivace interdimenzionálního portálu  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Aktivace interdimenzionálního portálu  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*