Zrzaví lidé mají podle vědců superschopnosti

Zrzaví lidé mají jiné geny než zbytek populace. Vrstevníci je často vyčleňují z kolektivu a tato nemístná šikana často pokračuje i v dospělosti. Předsudky vůči zrzavým lidem přetrvávají celá staletí. Lidé si jejich barvu vlasů spojují s tím, že jsou divní nebo dokonce představují hrozbu. Nyní vyšlo najevo, že zvláštnost jejich genů nemá na svědomí pouze nezvyklou barvu vlasů. Ve skutečnosti se od zbytku populace liší i v jiných ohledech.

eshop energie života nabízí


KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

449 Kč

ŠKORNICE extr

přírodní viagra

399 Kč


Zrzaví lidé mají podle vědců superschopnosti.
Zrzaví lidé mají podle vědců superschopnosti. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zrzavé vlasy se obvykle pojí se skotským či irským původem, protože předci dnešních zrzků nejspíš žili v chladných oblastech s nedostatkem slunečního svitu. Proto mají zrzaví lidé světlou pokožku málo chráněnou proti slunci. Jsou tak zároveň vystaveni vyššímu riziku rakoviny kůže.

Zrzaví lidé vytvářejí vlastní vitamín D

Zrzaví lidé mají jednu úžasnou výhodu. Díky svým genům jsou schopní produkovat vlastní vitamín D, aniž by se museli vystavit slunečnímu svitu.

Mají tak menší riziko vzniku chorob spojených s nedostatkem tohoto vitamínu, například křivice.

Vědci věří, že gen MC1R, který zaznamenává teplotní změny, je u u zrzavých lidí citlivější než u zbytku populace. Což je vzhledem k původu zrzavých lidí v chladných oblastech možná ještě zajímavější.

Znamená to, že přírodně zrzaví lidé pociťují chlad a teplo mnohem intenzivněji, než ostatní.

Potřebují více anestezie a mají vyšší práh bolesti

Méně smyslu dává fakt, že podle několika studií jsou zrzaví lidé oproti zbytku populace odolnější. Nejenže snesou intenzivnější bolest působenou elektřinou nebo bodnutím, ale zároveň potřebují k uspání o 20 % více anestetik.

Příjemněji voní

Další stará legenda říká, že zrzaví lidé voní příjemněji než ostatní. Už od 19. století se vyskytují zmínky o tom, že vydávají příjemnější tělesný pach.

Kůže zrzavých lidí bývá kyselejší a v takovém prostředí vydávají parfémy silnější vůni. (zdroj: nypost.com)

Zajímavosti

  • Podle legend měli ryšavé vlasy Achilles, Ezau, Marie Magdalena a Jidáš Iškariotský. S touto anomálií se pojila řada pověr, ve středověku byli lidé s touto barvou vlasů často podezíráni z čarodějnictví, také proto, že byli často navíc leváci.
  • Rovněž se jim v různých příbězích stereotypně připisuje vznětlivost a snížená sebekontrola. Zrzavé děti bývají ve škole častěji než jiné terčem šikany. Spermabanka Cryos International v roce 2011 oznámila, že nebude přijímat sperma rudovlasých mužů, protože o ně není zájem.
  • Existuje výzkum, podle něhož mají zrzaví lidé kvůli zvýšené citlivosti na bolest vyšší spotřebu anestetik.
  • Rusovlásky na svých obrazech s oblibou znázorňoval italský renesanční malíř Tizian, proto se této barvě vlasů říká také ticiánová.
  • V nizozemském městě Breda se každoročně koná setkání lidí se zrzavými vlasy Roodharigendag. (zdroj: Wikipedia.org)

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Zrzaví lidé mají podle vědců superschopnosti MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Zrzaví lidé mají podle vědců superschopnosti OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Zrzaví lidé mají podle vědců superschopnosti monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Škornice extrakt 10:1 ZDARMA.


GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

799 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

449 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*