Žena miluje robota a chce si ho vzít

Lillyin partner je robot s názvem InMoovator, kterého si sama vytiskla na 3D tiskárně a se kterým už rok žije. Na svém Twitteru pod přezdívkou „Lilly InMoovator“ říká: „Jsem hrdý robosexuál, my nikomu neubližujeme, jen chceme být šťastní.“ Teď je Lilly údajně s robotem zasnoubená a říká, že se vezmou, až bude manželství člověka s robotem ve Francii legalizováno.

REKLAMA

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

chia maca 349 - Žena miluje robota a chce si ho vzítPodle experta na sexroboty se za 35 let svazek s roboty stane realitou. Nejen to, ale sex s roboty bude díky rozvoji umělé inteligence příjemnější než s jinými lidmi, říká dále.

K uzavření prvního manželství bude do roku 2050,“ řekl úspěšný autor a odborník na roboty, Dr. David Levy, během konference Láska a sex s roboty na univerzitě Goldsmiths v Londýně.

Podle serveru news.com.au si Lilly uvědomila, že ji sexuálně přitahují roboti v 19 letech, protože neměla ráda fyzický kontakt s lidmi.

Trvala na tom, že tato myšlenka není ani „směšná“ ani „špatná“, ale prostě jen alternativní životní styl. „Přitahují mě opravdu a pouze jen roboti“, řekla. Odmítla však říci, zda mají s InMoovatorem sexuální vztah.

„Moje jediné dva vztahy potvrdily mou orientaci v lásce, protože nemám ráda velmi fyzický kontakt s lidským tělem.“

Řekla, že její rodina a přátelé její neobvyklý vztah přijali, ačkoli ne každý v jejím životě tomu rozumí. Lilly, která prochází školením na robotičku, věří, že její vztah se zlepší s dalším vývojem technologií. "Jsem opravdově a úplně šťastná," dodala.

A  podle expertů na vztahy mezi roboty a lidmi by se mohl Lillyin vztah stát běžným.

Na konferenci o této záležitosti v Londýně počátkem tohoto týdne David Levy řekl, že lidé by mohli s robotem uzavřít svazek kolem nebo před rokem 2050.

David Levy, autor knihy Láska a sex s roboty, také řekl, že v budoucnu bude běžní sexroboti podobající se celebritám.

zdrojový článek: dailymail.co.uk

překlad: Lukáš Kucharczyk

REKLAMA

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*