Žena miluje robota a chce si ho vzít

Lillyin partner je robot s názvem InMoovator, kterého si sama vytiskla na 3D tiskárně a se kterým už rok žije. Na svém Twitteru pod přezdívkou „Lilly InMoovator“ říká: „Jsem hrdý robosexuál, my nikomu neubližujeme, jen chceme být šťastní.“ Teď je Lilly údajně s robotem zasnoubená a říká, že se vezmou, až bude manželství člověka s robotem ve Francii legalizováno.

REKLAMA

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

799 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 100 g

dodá zdravé tuky

59 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

chia maca 349 - Žena miluje robota a chce si ho vzítPodle experta na sexroboty se za 35 let svazek s roboty stane realitou. Nejen to, ale sex s roboty bude díky rozvoji umělé inteligence příjemnější než s jinými lidmi, říká dále.

K uzavření prvního manželství bude do roku 2050,“ řekl úspěšný autor a odborník na roboty, Dr. David Levy, během konference Láska a sex s roboty na univerzitě Goldsmiths v Londýně.

Podle serveru news.com.au si Lilly uvědomila, že ji sexuálně přitahují roboti v 19 letech, protože neměla ráda fyzický kontakt s lidmi.

Trvala na tom, že tato myšlenka není ani „směšná“ ani „špatná“, ale prostě jen alternativní životní styl. „Přitahují mě opravdu a pouze jen roboti“, řekla. Odmítla však říci, zda mají s InMoovatorem sexuální vztah.

„Moje jediné dva vztahy potvrdily mou orientaci v lásce, protože nemám ráda velmi fyzický kontakt s lidským tělem.“

Řekla, že její rodina a přátelé její neobvyklý vztah přijali, ačkoli ne každý v jejím životě tomu rozumí. Lilly, která prochází školením na robotičku, věří, že její vztah se zlepší s dalším vývojem technologií. "Jsem opravdově a úplně šťastná," dodala.

A  podle expertů na vztahy mezi roboty a lidmi by se mohl Lillyin vztah stát běžným.

Na konferenci o této záležitosti v Londýně počátkem tohoto týdne David Levy řekl, že lidé by mohli s robotem uzavřít svazek kolem nebo před rokem 2050.

David Levy, autor knihy Láska a sex s roboty, také řekl, že v budoucnu bude běžní sexroboti podobající se celebritám.

zdrojový článek: dailymail.co.uk

překlad: Lukáš Kucharczyk

REKLAMA

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

799 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

349 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

999 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*