Zbytnělá prostata je zaviněná plísněmi ze špatné stravy

Přišlo to nenápadně, plíživě a já si to uvědomil, až když to začalo být vážné a rychle se to zhoršovalo. Začal jsem mít potíže s močením. Našel jsem nejlepšího lékaře v širokém okolí, prošel jsem všechny potřebná vyšetření a lékař mi vysvětlil, že zvětšená prostata nejde léčit.

REKLAMA

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč


Zbytnělá prostata je zaviněná plísněmi ze špatné stravy.
Zbytnělá prostata je zaviněná plísněmi ze špatné stravy. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zbytnělá prostata je prý přirozený projev stárnutí. Prostata a její léčba je pak založena na tom, že je možné pouze zmírnit nebo zpomalit postup zhoršování, až jednoho dne přijde na řadu operace s odstraněním prostaty. Předepsal mi nějaké léky a objednal si mne na kontrolu.

Když jsem si z lékárny přinesl lék domů a přečetl si příbalový leták s popisem vedlejších účinků (kterých se už nikdy nezbavím), pořádně jsem se vylekal. [Hele, nejsou náhodou slova lékař a lékárna odvozena od slova „lekat“?] Vrátil jsem se za lékařem a požádal ho, aby mi předepsal něco přírodního, že ty chemické léky mi nedělají dobře. Vyhověl mi a dostal jsem přírodní preparát bez vedlejších účinků.

Nicméně ani tento lék nesliboval žádné uzdravení, pouze uvolnění prostaty, abych se mohl vymočit. Rozhodl jsem se, že to nevzdám a najdu způsob, jak se uzdravit.

Zbytnělá prostata se dá léčit, slíbil mi jiný lékař

Po usilovném hledání jsem našel doktora, který prý dokáže prostatu vyléčit. Byl ochoten mne vzít do péče a nařídil mi, že na vyšetření si sebou mám přinést sperma.

To mne překvapilo, protože žádný urolog to před tím po mně nechtěl. Když jsem přišel na řadu, vzal si ode mne lahvičku a vyzval mne, abych šel za ním. Přidal něco do spermatu a dal vzorek pod mikroskop, chvíli ho zkoumal a pak mi řekl, abych se podíval také.

Spermie jsem poznal, to ostatní mi však nic neříkalo. Doktor mi ukázal, že to jsou plísně. Zůstal jsem v úžasu a najednou mi začaly docházet některé souvislosti. Zeptal jsem se ho: „Kde se tam ty plísně vzaly?“ Odpověděl: „Z vašeho střeva.“

Zbytnělá prostata vzniká špatným stravováním

Potom mi vysvětlil, jak vzniká u většiny mužů problém s prostatou: Špatný způsob stravování způsobuje, že se nám ve střevech přemnoží škodlivé bakterie a plísně. Ty produkují mykotoxiny, které pronikají střevní stěnou do těla.

Když se překyselením oslabí imunitní systém, plísně pronikají do těla také. A protože se prostata dotýká konečníku, plísně a toxiny pronikají lymfatickými cestami do ní. Prostata se jich snaží zbavit zánětem, avšak protože přicházejí další a další, vznikne chronický zánět a prostata „opuchne“, což postupně zaškrtí močovou trubici.

To také vysvětluje, proč zvětšení prostaty často končí rakovinou. Již víme, že chronický zánět znamená dlouhodobě zvýšenou kyselost tkání…

Doktor mi pak ještě na ultrazvuku ukázal jizvy, které na prostatě v důsledku zánětu mám. To byl jasný důkaz, že ten problém mám již dlouhodobě. Plísně ve spermatu tedy mají muži dávno před tím, než se objeví potíže s prostatou. Zbytnělá prostata souvisí s naším životním stylem, a podle toho by měla vypadat i léčba.

Antibiotika stav prostaty ještě více zhorší

Zbytnělá prostata a její léčba je lékaři řešena antibiotiky – což jsou další toxiny, se kterými se musí prostata vypořádávat. To má smysl u akutního zánětu, ne však u chronického.

Já dostal nařízenou tvrdou dietu a zákaz sexu bez kondomu. Dietě se musela podrobit i moje milovaná žena – mojí vinou. Ve střevech jsme se zbavili plísní docela rychle, avšak dostat je z těla trvalo podstatně déle. To šlo mnohem pomaleji.

Pravidelně jsem chodil na kontroly a po určitém čase jsem sám v mikroskopu viděl, že moje sperma je „čisté“. Přírodní léčba prostaty pomocí stravy pomohla. Od té doby se mi zastavilo zhoršování problémů – musím si však dávat pozor na složení mé stravy.

Někteří lékaři mohou diskutovat o tom, zda je možné, aby plísně prostoupily stěnou střeva do prostaty. To však není až tak důležité. Pokud tam jsou – a já je ve spermatu viděl – ať zkoumají proč, a také co dělat, aby k tomu nedošlo.

z knihy Nespěchejte do rakve

REKLAMA

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč


4 Comments

  1. Jsem více jak 40 let vegetarian, stravuji se zdravě, piju Pí vodu a mám zbytnělou prostatu, která se změnila v rakovinu. Nyní podstupuji hormonální léčbu, dostal jsem injekci do břicha, za tři měsíce další a pak měsíc ozařování. Beru patřičné léky. Močím už dobře. Vše více posané jsem vyzkoušel, takže …. Plísně a rakovinu jsem zkoušel léčit plasmovým generátorem RPZ14 a nakonec klasické léčení, nechci operaci. Žádné plísně, apod.

  2. Zjistil mi urolog zbytnění prostaty zůstává mi v moč. měchýři prý 800 ml moči. V dubnu jsem prodělal prý infarkt. Provedli mi zavedení stenů a začali mi ředit hodně krev. mám do konce roku zavedenou cévku z důvodu častého krvácení. Čeká mě prý operace prostaty nedá se to vyléčit nějak jinak?????? Děkuji J.J.

    • Jedinou možností je okamžitě – doživotně – přejít na 100% rostlinnou stravu s vyloučením bílé mouky, rafinovaného cukru a smažených jídel. K tomu rozhodně doporučujeme popíjet každý den odvar z peruánské byliny Achiote.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*