Zákeřný virus napadá zcela bezbranné děti

Dětská duše je to nejcitlivější, co na Zemi existuje. Je-li vystavena traumatu, zareaguje velmi silně. To, co dospělý člověk považuje za normální či jednoduše nepříjemné, je pro dítě emocionálně likvidační. Protože dospělí myslí a jednají jinak než dítě, mnohdy si vůbec neuvědomují, jaký vliv na své potomky mají. V čem žijeme, co zažíváme jako děti, se nám usazuje hluboko v Duši. Navždy. Už to nejde odstranit. Chceme-li přežít, okolnostem se přizpůsobíme. Po svém a podle genů, které určují, jakou povahu máme.

REKLAMA

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Traumata, hezké zážitky, silné situace, výchova… a daná povaha se smíchají a vytvoří naši Osobnost. To, na čem stavíme celý svůj další život.

Většina lidí nepříjemné dětské prožitky, usazené v Duši, začne během dospívání a dospělosti považovat za životní standard. Proto mi často moji klienti při výkladu tvrdí, že jejich matka nebyla tak hrozná, otec nebyl až tak násilnický – své vztahy (milostné i obecné) pak rozvíjejí dle daných vzorů, včetně jejich „chápaní“ či „zamlžení“.

A pak je tu druhá skupina lidí. Menší, ale ne až tak malá, jak by se zdálo.

Psychopati

V dětství se Duše rozhodla, že už nikdy, nikdy, nikdy nechce zažívat to, co zažila, a schová se do věčného ledu. Emoce zmizí a zůstane jen touha pozorovat a manipulovat. Kdo manipuluje, tomu se přeci neubližuje. Být lovcem je lepší než být potravou. Logicky. Temné zkušenosti nabírají velký význam a uloží se v Duši jako varovné světlo – chceš být zas ten chudáček? Ne? Musíš tady přejít na opačný konec společnosti. Buď šelma.

Psychopatie může být genetická, prenatální, perinatální, nebo má vliv rodinné prostředí. Týrání, sexuální zneužívání, tvrdá a despotická výchova, nebo naopak rozmazlenost, kdy má dítě pocit, že může cokoli a cokoli mu i projde, dále neúplná rodina, manipulace ze strany rodičů, konfliktní či příliš emoční rodinné prostředí, ztráta jednoho či obou rodičů. Mimo domov to pak může být šikana ve škole, špatný vliv party, citlivost vůči počítačovým hrám či filmům s brutální tematikou, a podobně.

psychopati02 - Zákeřný virus napadá zcela bezbranné dětiV psychopatickém prostředí (dnes se psychopatii říká porucha osobnosti) jsem vyrůstala. Důvěrně ho znám. Vím, jak psychopati myslí, co cítí a necítí, jak se chovají, jaké hry hrají. Můj otec je psychopat, jeho matka též. Babička z matčiny strany byla sociopatka. Jediný důvod, proč jsem z takové rodinné atmosféry vyvázla relativně celá, je můj Asperger. Přesto mi psychopatie nepřijde nijak podivná. Žít v psychopatickém prostředí je můj standard. Neznám to jinak. I z toho důvodu psychopaty přitahuji, lezou mi do života.

Dvě blízké kamarádky šílí ze vztahů s (pro mě zjevnými) psychopaty. Nechápou, proč jsou v těchto vztazích stále ponižované, proč s nimi partner hraje divné hry a proč ony musí veslovat, zatímco jejich polovička se veze a kritizuje. Já zas nechápu svoje kamarádky, proč něco tak jasného nevidí. Vztah s psychopatem je jako šachová partie jednoho, co emoce používá, a druhého, co je předstírá. Hádejte, kdo vždy vyhrává.

Poruchou osobnosti trpí na světě zhruba 10% populace

Poruch osobnosti (psychopatií) je celá řada a dost se od sebe odlišují. Přesto jsou tu nějaké společné rysy. Naučte se je, budou se vám určitě někdy hodit.

Psychopati jsou nejčastěji milí, příjemní, jemní, chápaví, výteční pro dialog, působiví, inteligentní. Mají ohromné Ego a jsou egocentričtí, což poznáte až po nějaké době. Rádi se prezentují jako úspěšní u druhého pohlaví, což však není pravda, pokud úspěšností nemyslíme plno zářezů bez hlubšího a trvalého citu. Psychopati jsou zkrátka „dokonalými“ lidmi, mají právě ty vlastnosti, kterých si většinou ceníme a které vyhledáváme. Tyto vlastnosti jsou ale pouhá faleš, návnada. Psychopati postrádají opravdové city, umí to však mistrně zastírat. Proto jsou schopni psát dokonalá vyznání lásky, naučí se využívat řeč těla, umí se dostat druhým pod kůži a zneužívat jejich vlastní city k tomu, aby dosáhli svého. Čím víc je jejich „oběť“ emocionálně zraněná či nevyvážená, tím lehčí práce pro psychopata. Nakonec vždy vyjde pravda najevo – psychopati žijí z toho, že porušují práva druhých a využívají je pro sebe. Hrají hry, aby zvýšili své vlastní ego. Bohužel se najde plno lidí, kteří psychopaty litují a zůstávají s nimi i za cenu vlastního štěstí.

Poruchy osobnosti, které potkávám nejčastěji

Histrióni potřebují zaměřit pozornost druhých lidí na sebe. Otevírají uzavřené debaty, provokují, manipulují druhé k tomu, aby se jim věnovali a přemýšleli nad nimi. Na internetu se často schovávají pod fake-profily a pozorují své oběti a jejich reakce.

Paranoici vše překrucují, chovají se urážlivě a perzekučně, jsou vztahovační a záštiplní.

Schizoici jsou na poli emocí extrémně chladní, izolují se, netouží po vztazích ani sexu, unikají do fantazie.

Astenici (závisláci) jsou psychické přísavky, mají strach z opuštění a samoty, jsou závislí, přilnaví, neumí být odpovědní sami za sebe.

Narcisti se nevidí realisticky, jsou megakrásní, megachytří, megadůležití, vyžadují nekonečný obdiv, jsou arogantní a využívají druhé jako své publikum (nejvíce zastoupení psychopati na facebooku).

Sociopati viní ze svých problémů okolí, nikdy sebe. Nemají ohledy na city jiných lidí, lžou, aby dosáhli svého anebo se obhájili. Často se chovají krutě ke zvířatům, proto sociopaty najdete na diskuzích zaměřených například proti psům.

A tak dále, a tak dále. Existují i smíšené typy, nebo nespecifické.

Psychopati vrazi

Velmi rozšířený mýtus. Jen málo psychopatů vraždí. A naopak, že někdo vraždí, neznamená, že je psychopat. Vzteklí a násilní lidé nemusí automaticky trpět poruchou osobnosti, stejně tak i lidé chladní, manipulující či lháři.

Psychopati jsou zbabělí

Rádi prezentují svou sílu a moc, své velké Ego, jenže pravda je jiná. To, že se bojí postavit svým strachům, temným místům, z nich činí věčné duševní děti, co se schovávají pod peřinou, aby ani jen nezahlédli svého bubáka pod postelí. Předstírají, lžou, manipulují, hrají si s lidmi, aby MĚLI POCIT převahy, protože skutečnou převahu nikdy mít nebudou. Někteří dasáhnou velkých postů, jejich cesta ale není nikdy „čistá“ a založená jen na znalostech – jak už bylo zmíněno, manipulují a předstírají, chovají se líbezně, aby dosáhli svého. Že je to už světový standard? Ale o tom přeci píšu. Psychopatů je na světě víc, než by se mohlo zdát.

Divíte se?

Já vůbec. Vždyť tomu celý náš životní styl nahrává. Sežer, nebo budeš sežrán. Láska a empatie už prakticky z našeho světa zmizly. Vystřídalo je předstíraní, hraní a lhaní.

Psychopat a astrologie

Psychopati si nejsou vědomi svých problémů, a proto vyhledávají pomoc psychologů či astrologů nikoli kvůli sebereflexi, ale aby se jim někdo věnoval, mluvil o nich a poslouchal je. Nemají touhu ani snahu něco na sobě měnit, naopak, rádi vysvětlují, proč to nepotřebují (případně, proč to nejde), o to více druhé viní, jak se špatně chovají vůči nim samotným (nejlepší obrana je útok). Rádi si hrají a myslí si, že druhé „přechčijí“, jelikož žijí v představě, že jim nelze odolat.

V nativu se psychopatické sklony hledají přes Pluta a Marta a vztahy souvislostí. Dle druhu psychopatie se přidávají další planety, nejčastěji Uran a Neptun, uzly a osa IC/MC. Vždy je ale nutno posuzovat horoskop komplexně, jako vždy u zdravotního tématu.

Psychopati navždy zůstanou trčet na svém jižním Uzlu, protože to, proti čemu se na počátku obrnili, je stále svazuje, ovládá a drží na místě. Ve snaze se uchránit jsou psychopati vydáni na milost svým nevědomým obsahům, které tvrdošíjně odmítají vědomě zpracovat a transformovat. Trauma zůstává. Nedejte se oklamat jejich načančanou výlohou, není skutečná.

Všichni jsme zažili v dětství něco bolestného, nepříjemného, zahanbujícího a děsivého. Jen z některých vyrostli psychopati. Nemusíme se jich bát a nemusíme hrát jejich hry – jsou to křehká a zraněná stvoření. My jim ale pomáhat nemůžeme, zde je třeba odborníků.

Miroslava Nováková, www.medusa.nazory.eu

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Zákeřný virus napadá zcela bezbranné děti269b - Zákeřný virus napadá zcela bezbranné děti MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Zákeřný virus napadá zcela bezbranné děti OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Zákeřný virus napadá zcela bezbranné děti monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*