Wi-Fi ničí spánek, mozek, srdce a plodnost

Wi-Fi je běžná věc, mnozí však pochybují o bezpečnosti neviditelných sil, které procházejí vším kolem nás. Od uvedení Wi-Fi v roce 1997 provedli vědci desítky studií. Výsledky jsou jasné a šokující – Wi-Fi může negativně ovlivnit celkové zdraví a zdraví mozku, obzvláště u dětí.

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Možná nejvíce šokující je fakt, že tato informace není nová, ani kontroverzní. V roce 2008 vyšel v renomované publikaci Scientific American článek s názvem „Mind Control by Cell Phone“ (Kontrola mysli prostřednictvím mobilního telefonu – pozn. překl.), který vysvětloval, jaké nebezpečí představuje Wi-Fi pro lidský mozek.

Pojďme si přiblížit potenciální nebezpečnost Wi-Fi v několika základních faktech

Přispívá k rozvoji nespavosti

Cítili jste se někdy bdělejší poté, co jste používali Wi-Fi? Nedařilo se vám v noci usnout? Podobné zkušenosti jsou velmi časté a dokonce vedly ke studii z roku 2007, která hodnotila nízkofrekvenční modulaci mobilních telefonů a její dopad na spánek. Jedna skupina účastníků byla vystavena elektromagnetickému signálu ze skutečných telefonů, druhá nebyla vystavena žádnému signálu. Těm, kteří byli vystaveni elektromagnetickému záření, se výrazně hůře usínalo a byly pozorovány změny vzorců mozkových vln.

Dá se tedy říci, že spaní v blízkosti telefonu, v domě s Wi-Fi nebo v bytovém domě s mnoha Wi-Fi sítěmi může způsobovat chronické problémy se spánkem v důsledku narušení usínacích a spánkových vzorců vlivem neustávajícího bombardování Wi-Fi signálem. Pro mnohé je spánková deprivace jen počátkem závažnějších problémů. Nedostatečnému spánku se připisuje také rozvoj deprese a vysokého krevního tlaku.

Poškození vývoje dětí

Netermální radiofrekvenční záření z Wi-Fi a mobilních telefonů může narušit normální buněčný vývoj, obzvláště u plodu. Studie na zvířatech z roku 2004 spojuje záření s opožděným vývojem ledvin. Tato zjištění podpořila v roce 2009 i australská studie. Autoři speciálně zdůraznili vážné narušení proteinové syntézy: „tato vlastnost buňky se projevuje obzvláště v rostoucích tkáních, tedy v dětském věku a v dospívání.

Znamená to, že tyto populační skupiny budou k popsaným vlivům náchylnější než průměr. Zkrátka koupel dětí a mládeže ve Wi-Fi signálu znamená zvýšené riziko vývojových komplikací.

Ovlivňuje růst buněk

Skupina dánských deváťáků zaznamenala potíže se soustředěním poté, co spali s mobilními telefony v blízkosti hlavy. Podnikli proto experiment, v němž otestovali vliv bezdrátového Wi-Fi routeru na řeřichu zahradní. Jedna skupina rostlin byla pěstována v místnosti bez Wi-Fi a a druhá v blízkosti dvou routerů, které emitovaly stejnou dávku záření jako mobilní telefon. Výsledek? Rostliny, jež byly nejblíže zdroji záření, nerostly.

Omezuje mozkové funkce

Ve stejné době, kdy dánští studenti zaznamenali problémy se soustředěním, se vědci začali zabývat dopadem 4G záření na mozkové funkce. Výzkum prováděný vloni pomocí magnetické rezonance odhalil, že osoby vystavené 4G záření měly několik oblastí se sníženou mozkovou aktivitou.

Snižuje mozkovou aktivitu u žen

Skupině 30 zdravých dobrovolníků, 15 mužům a 15 ženám, byl zadán jednoduchý paměťový test. Nejdříve byla celá skupina testována bez vystavení Wi-Fi záření a vše proběhlo bez problémů. Pak byli po dobu asi 45 minut vystaveni 2,4 GHz signálu z bezdrátového přístupového bodu. Během následného testovacího kola, kdy byla měřena jejich mozková aktivita, vykázaly ženy významnou změnu v aktivitě mozku a úrovni energie. Je mi líto, dámy! Vy se však, pánové, příliš neradujte.

Zabíjí sperma

Už dlouho je známo, že teplo vytvářené notebooky zabíjí sperma. Nyní se však ukazuje, že teplo není jedinou hrozbou mužské potenci. Výzkumníci přišli na to, že vystavení Wi-Fi frekvencím snižuje pohyblivost spermií a způsobuje rozpad DNA. Testování na lidech i na zvířatech potvrdilo, že vystavení Wi-Fi záření negativně ovlivňuje sperma.

Může mít dopad na plodnost

A nejde jen o sperma. Výsledky studie na zvířatech naznačují, že některé bezdrátové frekvence mohou bránit uhnízdění vajíčka v děloze. Během studie měly myši, které byly 2 hodiny denně po 45 dní vystaveny záření, výrazně zvýšené úrovně oxidačního stresu. Buněčné poškození a dopad na strukturu DNA v důsledku vystavení záření naznačuje silnou možnost abnormálního těhotenství nebo selhání uhnízdění vajíčka v děloze.

Švédský institut Karolinska vydal v roce 2011 varování, které říká, že:

 • těhotné ženy by se měly vyhnout používání bezdrátových zařízení a držet se v povzdálí od jejich uživatelů.
 • současné americké a kanadské standardy pro radiofrekvenční a mikrovlnné záření jsou naprosto nedostatečné
 • bezpečnostní standardy také ignorují vyvíjející se plod

Vyvolává srdeční zátěž

Pokud si myslíte, že vaše srdce obklopené bezdrátovými sítěmi nebo 3G a LTE telefony zrychluje, nemusí to být jen výplod vaší mysli. Studie zahrnující 69 dobrovolníků oznámila, že mnoho z nich zaznamenalo skutečnou fyzickou odpověď v reakci na elektromagnetické frekvence. Jak taková fyzická odpověď vypadala? Zvýšená srdeční činnost – podobně jako u jedinců vystavených stresu.

Spojitost s rakovinou?

Je to nanejvýš kontroverzní, ale nemůžeme ignorovat množství zvířecích testovacích modelů, které naznačují, že vystavení elektromagnetickému záření zvyšuje riziko rozvoje tumorů. Zatímco studie na lidech jsou vzácné, referátů a případových studií je nespočet. Součástí jedné takové případové studie byla i 21 letá žena, u níž se rozvinula rakovina prsu. Zvláštní byl tento případ tím, že v její rodině předtím nikdo rakovinou prsu netrpěl. A rakovina se u ní objevila přesně v místě, na kterém nosila mobilní telefon v podprsence.

Můžete se chránit

Ačkoliv mainstreamová média prokázaná nebezpečí ignorují, a to obzvláště ve Spojených státech a v Kanadě, výzkumníci navrhují několik metod, které poskytnou určitý stupeň ochrany. Za prvé snížená hladina melatoninu zdá se souvisí s vystavení se Wi-Fi záření. Navýšení hladiny melatoninu suplementací může pomoci vyvážit některé vlivy záření. V testech na zvířatech poskytoval L-carnitin antioxidační podporu živinám negativně ovlivněným 2,4 GHz zářením.

Nevystavovat se záření a uchovat si zdraví

Melatonin a L-carnitin poskytují nutriční obranu, samotné expozici nezabrání. Té je každopádně těžké se vyhnout. Prostudujte mapy pokrytí vydávané operátory bezdrátových sítí nebo sledujte počet dostupných Wi-Fi sítí ve svém telefonu. Jsme obklopení a bombardováni elektromagnetickým zářením. Vyhnout se signálu je obtížné, ale existují nenáročná opatření, která můžete podniknout. Za prvé, držte si mobily, notebooky a tablety dále od těla. A pokud je nepoužíváte, vypněte je (včetně svého bezdrátového routeru). Na trhu je také řada dostupných zařízení, které potlačují elektromagnetické frekvence.

Zaznamenali jste negativní vedlejší účinky Wi-Fi? Jaká opatření jste učinili, abyste chránili sebe a svou rodinu? Zanechte nám prosím komentář a sdílejte s námi svou zkušenost! (zdroj: www.globalhealingcenter.com)

Přírodní prostředky na podporu mozkové činnosti

REKLAMA

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


4 Comments

 1. Naprosto souhlasím, jsem citlivá na energie a v přítomnosti wifi mě okamžitě začne bolet hlava v místě mezi očima. 🙁

 2. V roce 2018 vyšla nová studie, kde vědci popsali 7 škodlivých vlivů, k čemu v organismu dochází při expozici běžným signálem WIFI. Odkazy na stovky studií jsou také v knize Doba jedová č.7 – Elektrosmog.
  Mělo by být samozřejmé, WIFI router (jeho napájení ze zásuvky) vypínat aspoň na noc, jinak se blokuje tvorba melatoninu. Při WIFI signálu vzniká naopak přemíra stresového hormonu kortizolu a tak je tělo trvale atakováno jehlicemi datových paketů, i když nic nestahujeme a spíme, protože WIFI router neustále nabízí připojení. Zásadní je vypínat svoji WIFI doma, protože od sousedů už jsou výkonově signály slabší (nehledě na plné čárky na displeji, ty ukazují použitelnost sítě, ale ne výkon).
  Ještě lepší je, WIFI pouze zapnout když vyloženě potřebuji bezdrátově data na něco. Lepší je, tablet i mobil připojovat přes „ethernetový adaptér“, v Alza za 300 Kč cca, a není nutné ani rozumné se stále grilovat.
  Ve Francii zakázali vyhláškou WIFI ve školách už r.2015, na Kypru 2017 a trend opatrnosti a lepší ochrany zdraví v dalších moudřejších zemích pokračuje.
  Více info o škodlivém elektrosmogu a odkazy na vědecké studie jsou také na webu http://www.stop5G.cz
  Musíme se sami o zdraví více zajímat a aktivně chránit, když to dostatečně nědělá stát!

 3. Nad nami bydli v panelovem dome spravce pocitacovych siti. Do celeho bytu nam cely den vypousti silne davky elektromagnetickeho zareni. Jedna se o davky 3,25 – 4,28 a nekdy az pres 5,32 a dokonce bylo namereno i 6,53 mikroTesla. Podle tabulek je pripustna hodnota do 0,4 mikroTesla. Asi ma doma nejaky generator a vyrabi si elektrosmog doma. Manzel z toho ma fibrilaci srdecnich sini. Byl na kyslikove infuzi a musi jit na dalsi. Bojim se o neho. Musim se o neho starat. Cely byt je zahlcen zarenim. Cele dny jsem na spravce poc. siti kricela, aby si zareni poustel doma a ne na nas. Doma je zticha a vubec na nas nebere ohled. Je mezi Vami odbornik – lekar, ktery by se k tomu vyjadril? Nechci se k tomu vyjadrit co vsechno EPM pokud jde o zdravi zpusobuje. V takovemto prostredi nechceme zit. Chceme, aby se vystehoval. Kdyz doma silim, tak na me pousti do svalu prave nohy elektricke pulzy a zvysi davky. Je to kruta bolest. Nikomu jsme nic neudelali, a pritom musime takto trpet. Noha mi otekla a nemohla jsem se na ni postavit. Je toho mnohem vic, co uz jsme s rodinou p. spravce za dobu 10 let zazili. Preji Vam hezky den. Marie

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*