Virus Epstein-Barrové napadl většinu lidstva

Syndrom chronické únavy, poruchy štítné žlázy, lymská borelióza, roztroušená skleróza, revmatoidní artritida, lupus a další nemoci, se kterými si lékaři neví rady.Jejich příčinou je tajemný virus Epstein-Barrové (EBV). Minimálně jednou ze 60 forem tohoto viru je nakaženo většina lidí na světě, což lékaři oficiálně přiznávají, i když tvrdí, že lidské tělo si s ním poradí. Bohužel neporadí.Za tímto šokujícím tvrzením stojí Anthony Willliams, který se označuje za lékařské medium. Proslul unikátními vědomostmi o lidském zdraví, kterými překvapil mnohé lékaře, kteří si nevěděli rady s diagnózou záhadných chorob svých pacientů.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Anthony William se narodil s jedinečnou schopností komunikovat se svým vyšším Já, které mu poskytuje mimořádně přesné zdravotní informace. A sice s velkým předstihem, než se samotná nemoc projeví takovým způsobem, že lékaři jsou schopni ji teprve diagnostikovat.

Když mu byly čtyři roky, šokoval svou rodinu tím, že na večeři oznámil, že babička má zatím bez symptomů rakovinu plic. Lékařské vyšetření tuto diagnózu brzy potvrdilo.

Anthony se více než 25 let věnuje pomoci lidem překonávat nemoci a předcházet jim.

A zároveň tak objevuje skutečnosti, a sice několik desetiletí před jejich vědeckým potvrzením. Jeho soucitný přístup, který bere v úvahu zdraví ve všech ohledech, tedy nejen na fyzické úrovni, mnohokrát poskytl úlevu nemocným. A stejně tak přinesl rozluštění záhadných chorob těm, kteří stáli o to jej nalézt.

Anthonyho bezprecedentní přesnost a úspěšnost mu získala důvěru a lásku tisíců lidí po celém světě, mezi nimiž byly například filmové, hudební a sportovní hvězdy, miliardáři, spisovatelé a mnozí další, kteří nemohli najít způsob, jak se vyléčit.

Anthony se také stal neocenitelným zdrojem pro lékaře, kteří potřebují pomoc při řešení svých nejtěžších případů, o čemž napsal vlastní knihu s názvem Lékařské medium: Tajemství chronické a záhadné nemoci a jak se definitivně vyléčit.

Virus Epstein-Barrové vytvořil tajnou epidemii

Lékařské komunity si uvědomují pouze jednu verzi EBV, ale ve skutečnosti jich existuje více než 60 forem. Nemají vůbec tušení, jak virus funguje dlouhodobě a jak zákeřný může být, i když dobře vědí, že se snadno přenáší kapénkovou infekcí, slinami (nemoci z líbání), krví, pohlavním stykem a transplantací.

Pravdou však je, že EBV je zdrojem mnoha zdravotních problémů, které jsou v současné době považovány za nemoci záhadné, jakou jsou v úvodu článku zmíněný syndrom chronické únavy, poruchy štítné žlázy, lymská borelióza, roztroušená skleróza, revmatoidní artritida, lupus, tinnitus, vertigo a další nemoci, se kterými si lékaři neví rady.

Chcete-li lépe porozumět EBV, je velmi žádoucí rozpoznat čtyři fáze, kterými prochází.

První fáze

Pokud se člověk nakazí EBV, počáteční stadium se vyznačuje spícím obdobím, kdy se virus rozšiřuje prostřednictvím krevního oběhu. Zcela bez příznaků se jen množí, aby narostl na síle a mohl pak udeřit bezprostřední infekcí.

Druhá fáze

Na konci první fáze je virus Epstein-Barrové připraven bojovat s tělem. Tehdy se EBV poprvé projeví tím, že se změní na mononukleózu. Lékařské komunity si neuvědomují, že každý případ mononukleózy je pouze druhou fází EBV. Během této druhé fáze se imunitní systém těla dostane do války s tímto virem, který napadá jeden nebo více hlavních orgánů. Typicky játra nebo slezinu.

Třetí fáze

Jakmile se virus dostane do jater, sleziny nebo jiných orgánů, zabydlí se tam. Od tohoto okamžiku, když lékař poprvé provede test na EBV, nalezne protilátky a jejich přítomnost přisoudí již proběhlé infekci, kdy EBV byl ve své první fázi. Bohužel lékař jej nenalezne v krevním řečišti. Toto podstatné opomenutí se stane jednou z největších chyb v anamnéze, což je zároveň způsob, jak virus zůstane nezpozorován.

Čtvrtá fáze

Konečným cílem viru Epstein-Barrové je zánět centrálního nervového systému. Imunitní systém by tomu normálně nedovolil, aby se tak stalo.

Pokud však EBV úspěšně prošel třetí fází, využije naší zranitelnosti a začne způsobovat řadu zvláštních příznaků, které zahrnují od bušení srdce přes náhlé nevysvětlitelné bolesti po celém těle až po neuralgii, tedy nezvladatelnou bolest nervů.

Lékaři pacienty s těmito problémy někdy diagnostikují jako s fibromyalgií, chronickým únavovým syndromem nebo revmatoidní artritidou, což jsou všechny symptomy, o kterých lékařská komunita připouští, že jim nerozumí. Tudíž pacienty nemají jak léčit.

Vyléčení

Zatímco EBV představuje vážnou hrozbu pro zdraví, dobrou zprávou je, že pokud nemocný pečlivě a trpělivě dodržuje kroky popsané v jeho knize, ve zkratce spočívající v důsledné detoxikaci těla a nezvratném přechodu ke zdravému životnímu stylu, může se vyléčit. Může obnovit imunitní systém, osvobodit se od EBV, omladit tělo, získat plnou kontrolu nad svým zdravím a směle pokračovat ve svém životě. (zdroj: medicalmedium.com)

Monoatomické prvky mění fungování mozku i celého těla

gcat

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Virus Epstein-Barrové napadl většinu lidstva269b - Virus Epstein-Barrové napadl většinu lidstva MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Virus Epstein-Barrové napadl většinu lidstva OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Virus Epstein-Barrové napadl většinu lidstva monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč


2 Comments

    • Jak uvádí článek ve svém závěru, pokud nemocný pečlivě a trpělivě dodržuje kroky popsané v jeho knize, ve zkratce spočívající v důsledné detoxikaci těla a nezvratném přechodu ke zdravému životnímu stylu, může se vyléčit.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*