S novým srdcem můžete dostat paměť dárce (2)

Dr. Paul Pearsall (1942-2007) a jeho kolegové, Gary Schwartz and Linda Russe, nashromáždili 74 případů, z nichž 23 pacientů celkem bylo po transplantaci srdce. A začali hledat vysvětlení tohoto fenoménu. Podle skeptiků je srdce životně důležitý orgán, který může vdechnout tělu novou sílu a změnit osobnost. Pacient s transplantovaným srdcem může být podvědomě ovlivněn informacemi, které zaslechnul během svého pobytu v nemocnici.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

V praxi se tomu přezdívá ‚nemocniční teorie vinné révy‘. Je to nejjednodušší alternativní vysvětlení, podle něhož pacient může být ovlivněn informacemi, které slyšel od sester nebo chirurgů, zatímco se ti mezi sebou bavili.

Nicméně tyto teorie mohou v některých aspektech analyzovat některé případy, ale nikoliv už čtvrtý případ z předcházejícího dílu seriálu, kdy sny příjemce transplantovaného orgánu nakonec vedly k usvědčení vraha.

Vysvětlení hraničící s mystikou

Někteří vědci navrhli koncept „buněčné paměti“, ve kterém osvětlují přemisťování paměti při transplantaci orgánů. Tvrdí, že mysl je nejen v mozku, ale aktivně funkční v každé buňce lidského těla.

Paul Persall navrhl, že imunosupresiva aplikovaná pacientům při trasplantaci, by mohla snížit pacientův práh, aby jim bylo umožněno zaregistrovat buněčné vzpomínky, které byly potenciálně uloženy v transplantovaných orgánech.

Farmakoložka Candace Pert prezentovala svou teorii nazvanou „Molekuly emocí“ jako biochemickou souvztažnost emocí, které jsou uloženy v každé buňce. V knize od Claire Sylvia „Změna srdce“ se spirituální médium zamýšlí nad podobnými zkušenostmi, které mohly být pravděpodobně způsobeny tím, že dárcovská duše byla stále připoutána k zemi. (To znamená, že byla ukotvena v takzvaném živém vitálním obalu člověka a ještě se jí nepodařilo odejít do dimenze vyšších jemnohmotných světů – poznámka Lenkita).

Tyto hypotézy jsou v souladu s některými okultními vhledy o povaze paměti a procesu smrti. „Paměť je všude. Vše, co si je jeden uvědomuje či nikoliv, je zaznamenáno v „Práně“, základní látce vědomí. Nicméně jeden si pamatuje pouze to, co pozorně vyslechnul a co pevně uchytil svou myslí. Ale obecně, tyto dojmy jsou přijímány „Pránou“ a pak okamžitě zapadnou do podvědomí nebo do podprahového vědomí, nebo jakkoli to chcete pojmenovat,“ říká o konceptu „buněčné paměti“ duchovní guru Sri Aurobindo.

Služka začala v transu mluvit hebrejsky

Téměř legendární je v tomto kontextu příběh služky slavného francouzského učence hebrejštiny. Služka slýchávala, zatímco prováděla své práce, jak její pán opakuje výroky z bible v hebrejštině. Pro její ucho to byly nesrozumitelné blábolení.

Poté, co byla uvedena do transu, přesně zopakovala pánovu řeč, se stejným akcentem a bez jediné chyby. A bylo evidentní, že o tom jazyce nevěděla vůbec nic. To znamená, její mysl ničemu z toho nerozuměla. Ale po celou tu dobu to bylo „nahráno“ v jejím podvědomí.

Dokonce i chodidla našich nohou mají svou paměť. Rozdělili jsme bytost na duševní, vitální a fyzickou. Ale když hovoříme o duševní, myslíme tím, že pracuje ve své vlastní rovině, dalo by se říci. Ale všechny tyto části jsou propojené. Mysl pracuje odshora směrem dolů až k nejnižší úrovni vědomí. A tak je to s každým principem.

Bude pokračováno.

zdroj: https://auromere.wordpress.com

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - S novým srdcem můžete dostat paměť dárce (2)269b - S novým srdcem můžete dostat paměť dárce (2) MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - S novým srdcem můžete dostat paměť dárce (2) OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - S novým srdcem můžete dostat paměť dárce (2) monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*