S novým srdcem můžete dostat paměť dárce (2)

Dr. Paul Pearsall (1942-2007) a jeho kolegové, Gary Schwartz and Linda Russe, nashromáždili 74 případů, z nichž 23 pacientů celkem bylo po transplantaci srdce. A začali hledat vysvětlení tohoto fenoménu. Podle skeptiků je srdce životně důležitý orgán, který může vdechnout tělu novou sílu a změnit osobnost. Pacient s transplantovaným srdcem může být podvědomě ovlivněn informacemi, které zaslechnul během svého pobytu v nemocnici.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

MERUŇKOVÁ JÁDRA 50 g

dodají vitamin B17

49 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

449 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

V praxi se tomu přezdívá ‚nemocniční teorie vinné révy‘. Je to nejjednodušší alternativní vysvětlení, podle něhož pacient může být ovlivněn informacemi, které slyšel od sester nebo chirurgů, zatímco se ti mezi sebou bavili.

Nicméně tyto teorie mohou v některých aspektech analyzovat některé případy, ale nikoliv už čtvrtý případ z předcházejícího dílu seriálu, kdy sny příjemce transplantovaného orgánu nakonec vedly k usvědčení vraha.

Vysvětlení hraničící s mystikou

Někteří vědci navrhli koncept „buněčné paměti“, ve kterém osvětlují přemisťování paměti při transplantaci orgánů. Tvrdí, že mysl je nejen v mozku, ale aktivně funkční v každé buňce lidského těla.

Paul Persall navrhl, že imunosupresiva aplikovaná pacientům při trasplantaci, by mohla snížit pacientův práh, aby jim bylo umožněno zaregistrovat buněčné vzpomínky, které byly potenciálně uloženy v transplantovaných orgánech.

Farmakoložka Candace Pert prezentovala svou teorii nazvanou „Molekuly emocí“ jako biochemickou souvztažnost emocí, které jsou uloženy v každé buňce. V knize od Claire Sylvia „Změna srdce“ se spirituální médium zamýšlí nad podobnými zkušenostmi, které mohly být pravděpodobně způsobeny tím, že dárcovská duše byla stále připoutána k zemi. (To znamená, že byla ukotvena v takzvaném živém vitálním obalu člověka a ještě se jí nepodařilo odejít do dimenze vyšších jemnohmotných světů – poznámka Lenkita).

Tyto hypotézy jsou v souladu s některými okultními vhledy o povaze paměti a procesu smrti. „Paměť je všude. Vše, co si je jeden uvědomuje či nikoliv, je zaznamenáno v „Práně“, základní látce vědomí. Nicméně jeden si pamatuje pouze to, co pozorně vyslechnul a co pevně uchytil svou myslí. Ale obecně, tyto dojmy jsou přijímány „Pránou“ a pak okamžitě zapadnou do podvědomí nebo do podprahového vědomí, nebo jakkoli to chcete pojmenovat,“ říká o konceptu „buněčné paměti“ duchovní guru Sri Aurobindo.

Služka začala v transu mluvit hebrejsky

Téměř legendární je v tomto kontextu příběh služky slavného francouzského učence hebrejštiny. Služka slýchávala, zatímco prováděla své práce, jak její pán opakuje výroky z bible v hebrejštině. Pro její ucho to byly nesrozumitelné blábolení.

Poté, co byla uvedena do transu, přesně zopakovala pánovu řeč, se stejným akcentem a bez jediné chyby. A bylo evidentní, že o tom jazyce nevěděla vůbec nic. To znamená, její mysl ničemu z toho nerozuměla. Ale po celou tu dobu to bylo „nahráno“ v jejím podvědomí.

Dokonce i chodidla našich nohou mají svou paměť. Rozdělili jsme bytost na duševní, vitální a fyzickou. Ale když hovoříme o duševní, myslíme tím, že pracuje ve své vlastní rovině, dalo by se říci. Ale všechny tyto části jsou propojené. Mysl pracuje odshora směrem dolů až k nejnižší úrovni vědomí. A tak je to s každým principem.

Bude pokračováno.

zdroj: https://auromere.wordpress.com

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - S novým srdcem můžete dostat paměť dárce (2) MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - S novým srdcem můžete dostat paměť dárce (2) OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - S novým srdcem můžete dostat paměť dárce (2) monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2000 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20% ZDARMA.


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

49 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*