S novým srdcem můžete dostat paměť dárce (1)

Na veřejnosti se čím dál více objevují výpovědi příjemců transplantovaných orgánů, kteří tvrdí, že mají pocit jakoby zdědili paměť, zážitky i emoce svých zesnulých dárců. Navíc to umocňují i podivné změny v jejich osobnosti. Představíme vám zde několik případů a následně prodiskutujeme možná vysvětlení, ať z pohledu skeptiků či esoterického.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

799 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Než začneme popisovat inkriminované případy, je nutno poznamenat, že informace o pohlaví, věku a příčině smrti dárců jsou před příjemci udržovány v přísné tajnosti, a sice z psychologických důvodů. Následující popisované skutečnosti vyšly najevo, když se začaly projevovat záhadné změny v chování příjemců orgánů.

Claire Sylvia: S novým srdcem přišla i chuť na pivo

Američanka jménem Claire Sylvia podstoupila 29. května 1988 transplantaci srdce v Yalské nemocnici ve státě Connecticut. Bylo jí řečeno, že dárcem byl osmnáctiletý muž z Maine, který před nedávnem zahynul při motocyklové nehodě.

Brzy po operaci Sylvia prohlásila, že dostala silnou chuť na pivo, tedy chuť na něco, čemuž před tím vůbec neholdovala. Později si povšimla další neobvyklé věci. Cítila, že potřebuje navštívit populární restauraci rychlého občerstvení Kentucky Fried Chicken (KFC), protože dostala nezvladatelnou chuť na jejich kuřecí nugety.

Také se jí začaly honit sliny při pomyšlení na ostré zelené papričky, po čemž by normálně určitě nikdy nesáhla. Sylvia také začala mít opakující se sny o záhadném muži jménem Tim L.. Zároveň cítila, že on je jejím dárcem.

Na něčí radu Sylvia začala pročítat nekrology v novinách z Maine a po nějaké době našla, co hledala. Rozpoznala mladého muže, jehož srdce obdržela. Jeho jméno bylo skutečně Tim. Sylvia navštívila Timovu rodinu a tak se dověděla, že Tim skutečně měl moc rád kuřecí nugety, zelené pálivé papričky a pivo. Své zkušenosti a dojmy zdokumentovala ve své knize „Změna vnitřního přesvědčení“.

Nemaloval, pro transplantaci se stal malířem

William Sheridan, vysloužilý manažer cateringové společnosti, nikdy neuměl malovat. Ale náhle se u něj rozvinulo toto umělecké nadání – po transplantaci srdce. Byl velice překvapen, když zjistil, že muž, který daroval své srdce byl vášnivým malířem.

Sedmačtyřicetiletý běloch, který obdržel srdce od mladého afroameričana, byl na rozpacích, když v sobě objevil nenadálý smysl pro klasickou vážnou hudbu. Předpokládal, že mladík měl nejspíš rád rap a odmítl myšlenku, že by transplantace orgánu měla co do činění se změnou jeho osobnosti. Jaké však bylo jeho překvapení, když se dověděl, že dárce byl dychtivým houslistou a zemřel držíc pouzdro na housle pevně na hrudi.

Osmiletá holčička, která obdržela srdce desetileté dárkyně, která byla zavražděna, začala mít opakující se živé noční můry o vraždě. Její matka si proto dohodla konzultace s psychiatrem. Po několika sezeních lékař usoudil, že dívka zažívá skutečný fyzický incident. Rozhodli se informovat policii, která použila dívčin detailní popis vraha k tomu, aby jej usvědčili.

Bude pokračováno.

zdroj: https://auromere.wordpress.com

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - S novým srdcem můžete dostat paměť dárce (1) 269b - S novým srdcem můžete dostat paměť dárce (1)  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - S novým srdcem můžete dostat paměť dárce (1)  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - S novým srdcem můžete dostat paměť dárce (1)  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

799 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*