Propůjčoval kámen mudrců nesmrtelnost?

Kámen mudrců, hvězdný prach, elixír života, ormus, mana a ORME – to vše jsou výrazy pro jedno a to samé - bílé práškové zlato. Poslední název ORME je akronymem pro „Orbitally Rearranged Monoatomic Elements (orbitálně přeskupené monoatomární prvky). V 80. letech 20. století s ním přišel vědec David Radius Hudson.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Obecně jde o označení veškerých drahých kovů v monoatomární formě, včetně zlata, platiny, stříbra, palladia, osmia, ruthenia, rhodia a iridia. Superdeformace jádra těchto prvků má za následek monoatomární, supravodivý nízkoenergetický stav s vysokou rotací, ve kterém se podle ORME fyziky a ORME biologie mohou projevit mimořádné vlastnosti bílého práškového zlata. Tyto drahé kovy mají jedinečnou schopnost zůstat stabilní v monoatomární formě, což má za následek nejrůznější účinky – od supravodivosti, přes levitaci, až po fenomén energie nulového bodu.

Podle nových poznatků fyziky však mohou tyto prášky být ve skutečnosti diatomární či ve formě malých atomových klastrových „kondenzátů“. V současné době je proto všeobecně přijímán obecnější termín ORMUS či M-state prvky.

Pokud vyloučíme veškerá vnější magnetická pole, včetně zemské gravitace, může bílé práškové zlato člověka přenést za hranice 4. dimenze časoprostorového kontinua do míst, kde prostor a čas přestávají existovat – 5. dimenze.

Historie a teorie

Od nepaměti hledali alchymisté nepolapitelný kámen mudrců, tajemné bílé práškové zlato, ze kterého by se stala doslova nádoba „světla života“. O tomto tajemném materiálu se tvrdilo, že tomu, kdo jej pozřel, propůjčil nesmrtelnost a nadpřirozené schopnosti. O některých známých historických mysticích, kouzelnících a alchymistech, jako byli Enoch, Thoth a Hermes Trismigestus, je známo, že zdokonalili posvátné umění tvorby kamene mudrců. Jeho užívání rovněž vysvětluje mnoho legendárních nadpřirozených schopností, které jim jsou připisovány.

Existují rovněž teorie, které přímo spojují ORME s Anunnaki a jejich stvořením rasy otroků (lidstva) k těžbě zlata. Předpokládá se, že Anunnaki přišli na Zem z planety Nibiru, aby získali tyto monoatomární prvky za účelem konzumace, díky čemuž mohli velmi dlouho žít. Součástí těchto teorií jsou i domněnky, že Annunaki sdíleli znalost ORME s vyvolenou skupinou, s cílem vytvořit hierarchii ve starověkých civilizacích s tím, že na oplátku budou uctíváni jako bohové.

Starověcí Mezopotámci nazývali tento prášek „shem-an-na“, Egypťané „mfkzt“ a Alexandrijci jej uctívali jako „rajský kámen“. Tento prášek se buď nechal rozpustit ve vodě, nebo z něj udělali kuželovitý koláč, a poté ho starověcí králové a faraoni rituálně pojídali jako doplněk běžné stravy. Byl uctíván jako pokrm „světelného těla“ (Ka) a věřilo se, že dokáže zlepšit obecné schopnosti vůdce, jako jsou povědomí, vnímání a intuice. Tento prášek byl navíc považován za klíčový prvek pro aktivní dlouhověkost. Už v roce 2200 před naším letopočtem, používali faraoni tento doplněk stravy ke zlepšení činnosti hypofýzy a šišinky, což zlepšovalo již zmíněné schopnosti vůdce.

V několika starověkých svatých textech existuje řada odkazů na slovo „mana“. Mana byl „chléb“, který pojídali knězi řádu Melchizedeka a který jím umožňoval kontakt a komunikaci s Bohem a anděly. Mojžíš jednou řekl hebrejskému lidu: „Nedodrželi jste úmluvu, a proto vám je mana odebrána. Avšak vrátí se vám na konci časů. Až budeme národem velekněží, ne jen národem volených kněží.“

Předpokládá se, že po zničení Šalamounova chrámu se znalosti o přípravě many, bílém práškovém zlatu, vytratily. Další věří, že velekněží, kteří po zničení chrámu místo opustili, si s sebou odnesli posvátné svitky a tajemství alchymie do pouště a vytvořili komunu s názvem Kumrán. Zde se z nich stali Esejci. A tento bílý prášek dnes v podobě emulze nazývaný ORME či ORMUS údajně jedla i žena jménem Marie, která porodila syna – Ježíše. Někteří lidé tvrdí, že právě tento prášek ze zlata stojí za schopnostmi, kterými byl Ježíš obdarován, včetně nanebevstoupení. (zdroj: tokenrock.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Propůjčoval kámen mudrců nesmrtelnost?269b - Propůjčoval kámen mudrců nesmrtelnost? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Propůjčoval kámen mudrců nesmrtelnost? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Propůjčoval kámen mudrců nesmrtelnost? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*