Propůjčoval kámen mudrců nesmrtelnost?

Kámen mudrců, hvězdný prach, elixír života, ormus, mana a ORME – to vše jsou výrazy pro jedno a to samé - bílé práškové zlato. Poslední název ORME je akronymem pro „Orbitally Rearranged Monoatomic Elements (orbitálně přeskupené monoatomární prvky). V 80. letech 20. století s ním přišel vědec David Radius Hudson.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

239 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Obecně jde o označení veškerých drahých kovů v monoatomární formě, včetně zlata, platiny, stříbra, palladia, osmia, ruthenia, rhodia a iridia. Superdeformace jádra těchto prvků má za následek monoatomární, supravodivý nízkoenergetický stav s vysokou rotací, ve kterém se podle ORME fyziky a ORME biologie mohou projevit mimořádné vlastnosti bílého práškového zlata. Tyto drahé kovy mají jedinečnou schopnost zůstat stabilní v monoatomární formě, což má za následek nejrůznější účinky – od supravodivosti, přes levitaci, až po fenomén energie nulového bodu.

Podle nových poznatků fyziky však mohou tyto prášky být ve skutečnosti diatomární či ve formě malých atomových klastrových „kondenzátů“. V současné době je proto všeobecně přijímán obecnější termín ORMUS či M-state prvky.

Pokud vyloučíme veškerá vnější magnetická pole, včetně zemské gravitace, může bílé práškové zlato člověka přenést za hranice 4. dimenze časoprostorového kontinua do míst, kde prostor a čas přestávají existovat – 5. dimenze.

Historie a teorie

Od nepaměti hledali alchymisté nepolapitelný kámen mudrců, tajemné bílé práškové zlato, ze kterého by se stala doslova nádoba „světla života“. O tomto tajemném materiálu se tvrdilo, že tomu, kdo jej pozřel, propůjčil nesmrtelnost a nadpřirozené schopnosti. O některých známých historických mysticích, kouzelnících a alchymistech, jako byli Enoch, Thoth a Hermes Trismigestus, je známo, že zdokonalili posvátné umění tvorby kamene mudrců. Jeho užívání rovněž vysvětluje mnoho legendárních nadpřirozených schopností, které jim jsou připisovány.

Existují rovněž teorie, které přímo spojují ORME s Anunnaki a jejich stvořením rasy otroků (lidstva) k těžbě zlata. Předpokládá se, že Anunnaki přišli na Zem z planety Nibiru, aby získali tyto monoatomární prvky za účelem konzumace, díky čemuž mohli velmi dlouho žít. Součástí těchto teorií jsou i domněnky, že Annunaki sdíleli znalost ORME s vyvolenou skupinou, s cílem vytvořit hierarchii ve starověkých civilizacích s tím, že na oplátku budou uctíváni jako bohové.

Starověcí Mezopotámci nazývali tento prášek „shem-an-na“, Egypťané „mfkzt“ a Alexandrijci jej uctívali jako „rajský kámen“. Tento prášek se buď nechal rozpustit ve vodě, nebo z něj udělali kuželovitý koláč, a poté ho starověcí králové a faraoni rituálně pojídali jako doplněk běžné stravy. Byl uctíván jako pokrm „světelného těla“ (Ka) a věřilo se, že dokáže zlepšit obecné schopnosti vůdce, jako jsou povědomí, vnímání a intuice. Tento prášek byl navíc považován za klíčový prvek pro aktivní dlouhověkost. Už v roce 2200 před naším letopočtem, používali faraoni tento doplněk stravy ke zlepšení činnosti hypofýzy a šišinky, což zlepšovalo již zmíněné schopnosti vůdce.

V několika starověkých svatých textech existuje řada odkazů na slovo „mana“. Mana byl „chléb“, který pojídali knězi řádu Melchizedeka a který jím umožňoval kontakt a komunikaci s Bohem a anděly. Mojžíš jednou řekl hebrejskému lidu: „Nedodrželi jste úmluvu, a proto vám je mana odebrána. Avšak vrátí se vám na konci časů. Až budeme národem velekněží, ne jen národem volených kněží.“

Předpokládá se, že po zničení Šalamounova chrámu se znalosti o přípravě many, bílém práškovém zlatu, vytratily. Další věří, že velekněží, kteří po zničení chrámu místo opustili, si s sebou odnesli posvátné svitky a tajemství alchymie do pouště a vytvořili komunu s názvem Kumrán. Zde se z nich stali Esejci. A tento bílý prášek dnes v podobě emulze nazývaný ORME či ORMUS údajně jedla i žena jménem Marie, která porodila syna – Ježíše. Někteří lidé tvrdí, že právě tento prášek ze zlata stojí za schopnostmi, kterými byl Ježíš obdarován, včetně nanebevstoupení. (zdroj: tokenrock.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Propůjčoval kámen mudrců nesmrtelnost?269b - Propůjčoval kámen mudrců nesmrtelnost? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Propůjčoval kámen mudrců nesmrtelnost? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Propůjčoval kámen mudrců nesmrtelnost? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

239 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

999 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*