Proč se vůbec zlato stalo cenným kovem?

Na Zemi je zlato jedním z nejdůležitějších zdrojů, který naše společnost zná. Používáme jej mnoha způsoby: v elektrických komponentech a skoro ve všem, co má něco do činění s elektřinou. Zlato je opravdu jedním z nejlepších vodičů. Jeho tvárnost a možnost vyrobit z něj dráty a či použít ho v opravdu malých dílech jako nanočástice z něj činí fantastický technologický zdroj pro jakýkoliv druh žijící inteligentní formy.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Takže se dá očekávat, že mimozemská rasa se schopností cestovat vesmírem používá zlato v mnoha podobách. Zlato lze použít také jako zdroj energie díky vlastnosti zvané termoelektrický jev, při němž se přijaté teplo okamžitě přemění v elektřinu, čímž se získá čistá a účinná energie.

Věděli jste, že zlato odráží infračervené světlo? Infračervené světlo je obecně světlo, které nevidíte, ale jeho účinky cítíte jako teplo, záření působí na naše molekuly a nutí je vibrovat rychleji, což pocítíte jako teplo. Zlato také tvoří dobrý tepelný štít, částečně proto, že je docela kujné. A co víc, zlato může tvořit velmi tenkou vrstvu, je snadné s ním pracovat, skvěle odráží světlo a uchovává teplo, což z něj činí opravdu jediný kov, který prokazatelně odolává času.

Můžeme říci, že zlato je nezničitelné. Starodávné civilizace používaly zlato před tisíci lety k výrobě sošek a při stavbě budov, cokoliv vyrobené ze zlata tisíce let před námi existuje dodnes. Nejen v Sumerské říši, ale i ostatních starodávných civilizacích napříč světem mělo zlato velmi zvláštní místo ve společnosti.

Výzkumník Zacharia Sitchin se domníval, že “Anunnakiové” přišli z jiné planety naší sluneční soustavy, která oběhne svou eliptickou dráhu za 3600 let.

Minerály a zdroje planety byly vyčerpány, obzvláště zlato. Rodná planeta Anunnakiů potřebovala zlato pro mizející atmosféru, takže na Zem přišli v podstatě proto, aby těžili zlato a  vzali si ho zpět na svou rodnou planetu.

Další teorie říká, že Anunnaki přišli na Zem, aby zde získali monoatomické zlato za účelem konzumace, díky čemuž mohli velmi dlouho žít. Součástí těchto teorií jsou i domněnky, že Annunaki sdíleli tuto znalost s vyvolenou skupinou, s cílem vytvořit hierarchii ve starověkých civilizacích s tím, že na oplátku budou uctíváni jako bohové.

Anunnakiové měli rovněž geneticky upravit primitivní lidskou rasu a stvořili tak pracovní sílu, která jim umožnila těžit zlato rychleji.

Podle Zacharia Sitchina stvořili Anunnakiové lidi jako druh otroků. „Adamu“, kteří byli prvními moderními lidmi, byli stvořeni Anunnakii před 450 000 lety, když smíchali svou DNA s DNA prehistorického člověka, a získali tak pracovní sílu, která plnila jejich příkazy.

Podle teoretiků zabývajících se antickými mimozemšťany, se nejedná o výmysl, ale o nezpochybnitelnou skutečnost. Pokud nahlédneme do Bible a starodávných dějin, je možné, že Adam a Eva byli první „geneticky pozměnění lidé“, které Anunnakiové stvořili? Bližší srovnání Hebrejské bible a sumerských textů odhaluje mnohé podobnosti nejen dějové, ale i jazykové. Mohly by mít podobný původ?

Přišlo nám zvláštní, že slovo „Adam“ v Hebrejštině znamená „člověk“, zatímco „Adamu“ v sumerštině znamená „prvního muže“, otroka Anunnakiů. Je zde spojení, nebo je to  jen dějinná náhoda?

Některé africké kultury věří, že mimozemské bytosti navštěvovaly Zemi po desetitisíce let, například zuluské legendy mluví o době, kdy „návštěvníci z hvězd“ přišli, aby těžili zlato a jiné přírodní zdroje. V těchto dolech pracovali otroci stvoření „prvními lidmi“.

Obzvláště zajímavý nám přijde fakt, že starodávné doly v Jižní Africe jsou sto tisíc let staré a možná ještě starší. Takže kdo z nich těžil zdroje, primitivní lidé? Velký otazník. Přesto se hlavní proud archeologie snaží tyto otázky zcela obcházet…

Mohlo by to poukazovat na existenci Anunnakiů a potvrzovat správnost teorií Zecharia Sitchina? Jsou Anunnakiové jen starodávnou mytologií? Jsou skutečnou mimozemskou rasou, která navštívila Zemi před tisíci lety? Co myslíte? Existuje dostatek důkazů potvrzujících teorii o existenci starodávné mimozemské rasy? (zdroj: www.ancient-code.com)

Monoatomické prvky mění fungování těla

269b - Proč se vůbec zlato stalo cenným kovem? ORMUS AKTIVUJE DNA

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat "spící" DNA.

2665 - Proč se vůbec zlato stalo cenným kovem? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Proč se vůbec zlato stalo cenným kovem? http://bit.ly/ormus_zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, nad 500 korun obdržíte dárek 1x MACA BIO 100 g, nad 1000 korun druhou MACU BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 gramů ZDARMA.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Proč se vůbec zlato stalo cenným kovem?269b - Proč se vůbec zlato stalo cenným kovem? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Proč se vůbec zlato stalo cenným kovem? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Proč se vůbec zlato stalo cenným kovem? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*