Proč jsme vlastně přestali létat na Měsíc?

Mise Apollo nebyla vůbec ve své podstatě pouhou vědeckou misí. Když se lidstvo odvážilo pustit se směrem k Měsíci, před námi leželo obrovské moře záhad . To se však nedočkalo prozkoumání, i když se nám na Měsíci podařilo přistát. Ve skutečnosti se zdá, že záhad o Měsíci stále přibývá. Ptáme se a divíme se, proč se v poslední době cesty k Měsíci vůbec nepodnikají. Po internetu kolují jeho fotografie a odhalují podivné stavby z povrchu. Nikdo se ale zatím nevydal prozkoumat tyto věci důkladněji.

REKLAMA

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Mnoho lidí věří, že mimozemšťané ve skutečnosti mise Apollo pozorovali. Tuto teorii, kterou skeptici důsledně zamítli, ale naopak podpořila řada astronautů a vysoce postavených vládních úředníků.

„Na misi Apollo 11, na cestě na Měsíc jsem pozoroval světlo z okna, které jakoby se pohybovalo spolu s námi.  Bylo mnoho vysvětlení, co to mohlo být; od dalšího vesmírného plavidla jiné země nebo jiného světa. Mohla to být raketa od které jsme se oddělili nebo čtyři panely, které se vzdálily, když jsme oddělovali přistávací modul od rakety a my byli čumák na čumáku se dvěma kosmickými loděmi. V blízkosti se tedy nacházely 4 panely a já jsem přesvědčen, že jsme se dívali na odraz slunce z jednoho z těch panelů. Který? To nevím. Ovšem technicky by definice zněla neidentifikovatelné.“
astronaut Buzz Aldrin, „druhý“ člověk na Měsíci

„Po tom, co jsem procestoval vesmír, jsem skálopevně přesvědčen, že nás mimozemšťané pozorují. Nemám ponětí, kolik jich je, ani jak to dělají, ale pozorují nás: často vídáme jejich plavidla.”
Edgar Mitchell, astronaut, který se podílel na misi Apollo 14 v roce 1971 a byl šestým mužem, jehož noha kdy spočinula na povrchu Měsíce

V roce 1979 Maurice Chatelain, bývalý šéf pro komunikační systémy NASA, potvrdil, že Armstrong skutečně hlásil, že viděl dvě UFO na kraji měsíčního kráteru. „Toto setkání bylo v NASA všeobecně známo,“ prozradil, „ale až do teď o tom nikdo nechtěl mluvit.“

Podle neoficiálních Armstrongových informací, „jsme byli s varováním vyzváni, abychom odešli.“ „Nemohu zabíhat do detailů, kromě snad toho, že jejich lodě byly daleko dokonalejší než naše – jak velikostí, tak co do technologického vývoje. Byly skvělé a zároveň děsivé.“

Mnoho lidí pevně věří, že ne všechny obrázky zveřejněné NASA, jsou skutečnými originály. Jsou přesvědčeni, že originály odhalují stavby a artefakty, které by svým zveřejněním vyvolaly mezi veřejností pandemii. Věří se, že stovky fotek z NASA bylo upraveno, aby tyto stavby – měsíční základny a artefakty, které dokazují cizí přítomnost mimozemšťanů na Měsíci.- zůstaly skryty.

„Byl to nejlepší způsob, že ne každý objev byl oznámen veřejnosti.“
Dr. Farouk Elbaz, vědec NASA

Průběh mise Apolo 11 byl vysílán v přímém přenosu v televizi, ale je zajímavé, že v tomto živém vysílání byla mezera, která trvala několik minut. Zatímco NASA tuto mezeru vysvětlila tím, že vše bylo způsobeno přehříváním kamer, ostatní jsou přesvědčeni, že NASA netvrdí pravdu.

Ostatní stanice po celém světě totiž zaznamenaly konverzaci mezi astronauty a NASA, kdy Neil Armstrong hovoří o přítomnosti dvou obrovských mimozemských plavidlech, jak je z dálky pozorují. Ačkoli NASA oficiálně nikdy nepotvrdila, že k této konverzaci došlo, níže naleznete přepis ‚údajného‘ rozhovoru mezi astronauty a Houstonem během ‚mezery‘ v televizním vysílání.

Armstrong & Aldrin: „Jsou obrovské. Ne, ne, ne – tohle není optická iluze. Tomuhle nikdo neuvěří!“

Houston: „Co je, co je? Co se tam k sakru děje? Jste v pohodě??“

Armstrong & Aldrin: „Jsou tu, pod povrchem.“

Houston: „Kdo, co? Co je tam? (tlumeným hlasem) Vysílání přerušeno; poruchové centrum volá ‘Apollo 11’.“

Armstrong & Aldrin: „Viděli jsme návštěvníky. Zdrželi se na chvíli, zatímco si prohlíželi naše přístrojové vybavení.“

Houston: „Zopakujte poslední informaci!“

Armstrong & Aldrin: „Spatřil jsem jiná plavidla. Jsou seřazena do řady na druhé straně kráteru!”

Samozřejmě existuje mnoho dalších přepisů toho, kdy astronauti a velitelství na Zemi hovoří o „lodích ET“, které jsou klíčovými důkazy.

Existují desítky teorií, které naznačují, že Měsíc je ve skutečnosti plný základen, ať mimozemského nebo lidského původu, a mnoho z nich se nachází na odvrácené straně Měsíce. Hovoří o tom například informátor tajných kosmických programů Corey Goode, který podle svých slov Měsíční operační velitelství několikrát navštívil dokonce v poslední době.

Podle fotografického technika NASA, Donna Tietze, jsou v kosmické agentuře zaměstnáni lidé, jejichž práce je retušovat a upravovat všechny anomálie, nalezené na snímcích z Měsíce.

Co si o tom všem myslíte vy? Je možné, že jsou na Měsíci základny? Mohly by tyto záhadné základny, které se NASA tak vehementně snaží udržet v tajnosti, být důvodem, proč lidstvo nepodniklo v posledních letech návrat na Měsíc? A je možné, že všechny přepisy rozhovorů mezi astronauty a NASA vlastně dokazují přítomnost mimozemšťanů na Měsíci? Respektive nejen mimozemšťanů, ale zároveň lidí z tajných kosmických programů, které financujeme vlastně my všichni, aniž bychom o tom věděli? (zdroj: www.ancient-code.compřeklad: Lenkita)

REKLAMA

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*