Pravý důvod akcí Kladivo na čarodějnice

Už v dobách zasazených velmi hluboko do minulosti před 15. stoletím, kdy došlo v Evropě církví k masivnímu upalování lidí soudem usvědčených z čarodějnictví, vládnoucí establishment v různých koutech Země se zbavoval nepohodlných osob pod rouškou všelijakých vykonstruovaných obvinění, povětšinou založených právě na čarodějnictví.

eshop energie života nabízí


MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SCHIZANDRA kapsle

silné plíce

399 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

189 Kč

MONOATOM PLATINA

vyšší energie

1851 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Pravý důvod akcí Kladivo na čarodějniceKonkrétně v případě katolické církve v Evropě byl bílými kněžími (prozatím nevím, co toto označení znamená, zda nějakou oficiální funkci v rámci církve nebo v jiné skryté organizaci ovládající církev nebo jen prostě barvu roucha, v němž vystupovali) sestaven a pak po staletí průběžně doplňován speciální seznam nepohodlných osob.

Šlo o lidi, kteří ať vědomě či nevědomě měli (a stále mají!) velký potenciál přistupovat k datům z informačních polí (UIP – univerzální informační pole, akáša aj.) a tím získávat relevantní informace o historii, současnosti (z tehdejšího pohledu), zákonitostech fungování přírody i vesmíru a vůbec celkově měli přístup k datům, jež by při masivnějším rozšíření mezi lidi měly pro vládnoucí struktury (snad všech myslitelných i nemyslitelných vrstev) fatální důsledky – ztrátu moci nad Zemí a jejími obyvateli.

Z tohoto důvodu zatím neobjasněným způsobem bílí kněží vyhledávali (podle mne nějakou metodou mentálního dálkového scanování) tyto lidi a ty pak buď veřejně, ale častěji spíše tajně likvidovali konkrétním způsobem – upálením, které dost možná podle mne bylo doprovázeno specifickým rituálem. Důvodem bylo to, aby inkarnovaný Duch měl co nejvíce ztížený vstup do další inkarnace a pokud se mu i tak podařilo se v brzké době inkarnovat, tak takový člověk měl dost problémů sám se sebou a tím byl jako hrozba eliminován.

Vládnoucím strukturám tedy šlo o vyhledání a likvidaci stále se zvyšujícího počtu lidí, kteří svými přirozenými schopnostmi mohli šířit utajovanou pravdu o mechanismech nejenom utlačování vývoje lidstva na Zemi, a to jak v dávné minulosti, tak především v tehdejší době, a o snahu co nejvíce oddálit znovuinkarnování a znovuprojevení se schopností u zacílených lidí.

Tento důvod byl schován za kouřovou clonu, která obecně vešla ve známost jako čarodějnické procesy (malleus maleficarum aneb po česku Kladivo na čarodějnice), kdy byly masově za čarodějnictví soudně stíháni a k trestu smrti po Evropě odsuzováni statisíce (dle neoficiálních odhadů možná i milióny) lidí, jejichž smrt měla jediný skrytý účel – zakrýt likvidaci nepohodlných lidí. Obrazně schovali kapku rtuti v moři vody.

Bylo to i z jistého úhlu pohledu mistrně využito k "výchově" společnosti, v níž se pak sousedé navzájem ze strachu, zloby, závisti apod. falešně udávali coby čarodějnice (ale i čarodějové) či jinak spříznění s pekelnými silami.

Dnes jsou ony původní seznamy nepohodlných osob pečlivě uschovány, dle všeho ve vatikánských tajných archivech.

autor: Michal Bmyslenkyocemkoli.blogspot.cz

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Pravý důvod akcí Kladivo na čarodějnice MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Pravý důvod akcí Kladivo na čarodějnice OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Pravý důvod akcí Kladivo na čarodějnice monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

MERUŇKOVÝ OLEJ 200 ml

zdravá pokožka

199 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

349 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*