Pravda o spiknutí kolem AIDS. Kdo je vinen?

O AIDS se mluví jako o černém moru 20. století, který má po celém světě na svědomí životy přibližně 34 milionů lidí. Prapůvodní příčina nemoci byla koncem sedmdesátých a začátkem osmdesátých let nesprávně přičtena promiskuitní gay subkultuře. Věda však od té doby příliš nepokročila a o příčinách nemoci se dodnes zaníceně diskutuje.

REKLAMA

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Vzhledem k epidemickému šíření choroby se veřejnost počátkem 80. let dožadovala odpovědí. A oficiálním vysvětlením vlády ohledně příčiny byl ještě záhadnější virus HIV. Vědci tvrdí, že virus HIV na rozdíl od jiných existujících virů nelze izolovat.

Je možné aby pravda o AIDS a smrtelném a nevysvětleném viru HIV zuřícím po celém světě spočívala v konspiračních teoriích, které o nemoci kolovaly už od jejího objevu v osmdesátých letech?

​Portál Voiceornoise.com píše: Existují silné náznaky, že AIDS by mohla být vládní chemickou zbraní, která se vymkla původnímu účelu, jímž byla regulace přelidnění ve světě.

V roce 1969 se Ministerstvo obrany Spojených států prostřednictvím své biologické divize dožadovalo u schvalovací komise prostředků na vývoj smrtící nemoci schopné zaútočit na imunitní systém oběti, zatímco ten by byl proti ní neúčinný. Peníze byly přiklepnuty.

Na počátku 70. let sepsal Henry Kissinger Memorandum národní bezpečnosti, v němž se zabýval problematikou přelidnění třetího světa. Konstatoval, že tento problém by měl být prioritou americké zahraniční politiky a měl by být považován za vážnou hrozbu bezpečnosti země.

V roce 1969 prohlásilo Ministerstvo obrany ve svém návrhu schvalovací komisi, že může mít novou nemoc k dispozici v horizontu pěti až deseti let. První případy AIDS byly hlášeny koncem sedmdesátých let, což dokazuje nejméně to, že Ministerstvo obrany je přesné. Jak vám potvrdí lidé zapojení do výzkumu rakoviny, více peněz lze vydělat léčbou nemoci, než jejím vyléčením, a to platí i pro nemoci vyrobené vládními laboratořemi. Kdyby se AIDS někdy podařilo vyléčit, buďte si jistí, že se na horizontu náhle objeví ještě smrtelnější choroba. A možná, že už se objevila – říkáme jí Ebola.

Kdo je tedy za touto strašlivou chorobou?

Někteří konspirační teoretici vysledovali únik AIDS mezi populaci až k biologickým aktivitám CIA proti kubánským vojákům bojujícím v Africe. Pokus infikovat kubánské vojáky ortodoxnějším biologickým prostředkem se mohl vymstít, když zmutoval do nemoci, již nyní známe jako AIDS, a která se rozšířila mnohem dále, než jen mezi Kubánce, na něž byla původně cílena.

Podle této teorie se odnož zákeřného pravého křídla agentů tajných operací rozhodla využít existujících biologických experimentů, aby se pokusila snížit počet černochů a homosexuálů v populaci. Zaútočili prostřednictvím vakcíny proti hepatitidě B, jež byla podána několika tisícům homosexuálů v San Franciscu a New Yorku, pokračovali infikovanými injekčními stříkačkami rozdávanými mezi drogově závislé v černých čtvrtích a doufali, že na bílé heterosexuální střední vrstvy, z nichž sami pocházeli, bude mít toto opatření jen malý dopad.

Ve snaze udržet si přísun tolik potřebných prostředků, stvořily farmaceutická a výzkumná zařízení mýtus o krizi AIDS, v němž slepili dohromady několik nemocí pod jediný název, aby vyvolali paniku. Použití léků jako je AZT nebo Interferon je rovněž podezřelé. Tyto léky jsou velmi drahé a existuje skupina názorů, jež tvrdí, že působí více škody, než užitku, podobě jako chemoterapie. Prodeje těchto léků však udržují zisky vysoké a akcionáře šťastné.

Další teorie říká, že AIDS je mor stvořený Gaiou – živým aspektem ekosystému planety – jako jeho vlastní odpověď na přelidnění a znečištění. Díky nejvyšším zaznamenaným úrovním chemického znečištění a rychlému šíření virů po světě leteckou dopravou stvořila planeta nový typ viru. Tím se Gaia snaží snížit počet lidí na planetě, neboť vidí, že současná populace a její činnost je hrozbou celému ekosystému.

Na vině prý může být také nesprávné zacházení s infikovanými pokusnými opicemi v laboratořích nebo očistný mor stvořený samotnou přírodou za účelem regulace přelidnění. (zdroj: www.disclose.tv)

REKLAMA

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*