Podstata TĚŽKÉ závislosti zvané egoismus

Pokud průměrně vyspělému člověku sdělíte, že všichni žijeme ve virtuální realitě, s největší pravděpodobností si od něj vysloužíte nálepku blázna, zatímco bude bez přestání zírat do svého chytrého telefonu. Aniž by si uvědomoval, že vaše zásadní sdělení tímto beze zbytku potvrzuje už jen tím, že se propadá ještě do hlubší úrovně systému, v němž žijeme od doby, kdy se nesmrtelné bytosti natolik nudily k smrti, až si ji samy vymyslely.

eshop energie života nabízí


MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

186 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

399 Kč

MONOATOM PLATINA

vyšší energie

1851 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Stvořily hru na život a na smrt, kterou hrajeme dodnes. Jejím smyslem je si ji uvědomit, nikoliv ještě více usnout do osidel nemoci zvané egoismus, což je závislost na egu, jak s oblibou říká jeden z mých oblíbených inspirátorů Mirek Zelenka.

Základním příznakem egoismu je skutečnost, že vždy vidíme jen to, co je pod námi, aniž bychom byli schopni připustit, že zároveň existuje to, co nás přesahuje. Zkrátka a prostě při myšlenkovém tenisu se nám míček vrací od námi pečlivě vybudované zdi, kterou ovšem nevidíme, takže se domníváme, že s námi někdo hraje.

Tento falešný pocit v nás ukotvuje přesvědčení, že všichni, kteří hypoteticky stojí výše než my, jsou automaticky arogantní, namyšlení a zejména podvodníci. Silné ego, zejména negativní, nikdy nesnese pocit podřízenosti, ale jedině nadřazenosti, kterou musí za každou cenu podporovat. Tím spíše, když ego je samo sobě bohem, které se nikomu za žádných okolností nezodpovídá. Ledaže se podvolí bohusilnějším na základě zákona džungle, kde je přežití jistější, když budeme táhnout s nejmocnějším vůdcem, nikoliv proti němu, a ještě se přitom vzájemně podporovat.

Jakákoliv zmínka, že skutečnost je zcela jiná než ta, kterou uznává vnitřní bůh egoisty, musí být okamžitě zavržena. V ideálním případě zničena ukřižováním, což je zároveň svým způsobem komické obzvlášť v případě, když se egoista modlí ke spasiteli, který umřel za jeho hříchy, aniž by se pokusil pochopit, že tím se nezbaví svého vlastního NEJTĚŽŠÍHO hříchu – přestat křižovat všechny, kteří narušují jeho status quo.

Závěrem

1) Jak se pozná síla ega? Zkuste mu říci, že vůbec není dokonalé.

2) Domněnky si vytváříme kvůli strachu ze samoty.

3) Nejméně vyspělí lidé nikoho za svého učitele nepřijmou, proto se živí cizí energií, protože to jinak neumí a vlastní tvorbě se učit nechtějí.

4) Paradoxně 100% egoismus může vést k osvícení. Stačí však jedno procento ubrat a už se z toho nikdy nevyhrabete. Tato cesta je možná, ale z výše zmíněného důvodu není určena primárně lidem.

georg

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Podstata TĚŽKÉ závislosti zvané egoismus MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Podstata TĚŽKÉ závislosti zvané egoismus OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Podstata TĚŽKÉ závislosti zvané egoismus monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Škornice extrakt 10:1 ZDARMA.


MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

GREPOVÉ JÁDRO 20 g

silná imunita

349 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

lepší dýchání

499 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*