Podstata TĚŽKÉ závislosti zvané egoismus

Pokud průměrně vyspělému člověku sdělíte, že všichni žijeme ve virtuální realitě, s největší pravděpodobností si od něj vysloužíte nálepku blázna, zatímco bude bez přestání zírat do svého chytrého telefonu. Aniž by si uvědomoval, že vaše zásadní sdělení tímto beze zbytku potvrzuje už jen tím, že se propadá ještě do hlubší úrovně systému, v němž žijeme od doby, kdy se nesmrtelné bytosti natolik nudily k smrti, až si ji samy vymyslely.

REKLAMA

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Stvořily hru na život a na smrt, kterou hrajeme dodnes. Jejím smyslem je si ji uvědomit, nikoliv ještě více usnout do osidel nemoci zvané egoismus, což je závislost na egu, jak s oblibou říká jeden z mých oblíbených inspirátorů Mirek Zelenka.

Základním příznakem egoismu je skutečnost, že vždy vidíme jen to, co je pod námi, aniž bychom byli schopni připustit, že zároveň existuje to, co nás přesahuje. Zkrátka a prostě při myšlenkovém tenisu se nám míček vrací od námi pečlivě vybudované zdi, kterou ovšem nevidíme, takže se domníváme, že s námi někdo hraje.

Tento falešný pocit v nás ukotvuje přesvědčení, že všichni, kteří hypoteticky stojí výše než my, jsou automaticky arogantní, namyšlení a zejména podvodníci. Silné ego, zejména negativní, nikdy nesnese pocit podřízenosti, ale jedině nadřazenosti, kterou musí za každou cenu podporovat. Tím spíše, když ego je samo sobě bohem, které se nikomu za žádných okolností nezodpovídá. Ledaže se podvolí bohusilnějším na základě zákona džungle, kde je přežití jistější, když budeme táhnout s nejmocnějším vůdcem, nikoliv proti němu, a ještě se přitom vzájemně podporovat.

Jakákoliv zmínka, že skutečnost je zcela jiná než ta, kterou uznává vnitřní bůh egoisty, musí být okamžitě zavržena. V ideálním případě zničena ukřižováním, což je zároveň svým způsobem komické obzvlášť v případě, když se egoista modlí ke spasiteli, který umřel za jeho hříchy, aniž by se pokusil pochopit, že tím se nezbaví svého vlastního NEJTĚŽŠÍHO hříchu – přestat křižovat všechny, kteří narušují jeho status quo.

Závěrem

1) Jak se pozná síla ega? Zkuste mu říci, že vůbec není dokonalé.

2) Domněnky si vytváříme kvůli strachu ze samoty.

3) Nejméně vyspělí lidé nikoho za svého učitele nepřijmou, proto se živí cizí energií, protože to jinak neumí a vlastní tvorbě se učit nechtějí.

4) Paradoxně 100% egoismus může vést k osvícení. Stačí však jedno procento ubrat a už se z toho nikdy nevyhrabete. Tato cesta je možná, ale z výše zmíněného důvodu není určena primárně lidem.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Podstata TĚŽKÉ závislosti zvané egoismus269b - Podstata TĚŽKÉ závislosti zvané egoismus MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Podstata TĚŽKÉ závislosti zvané egoismus OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Podstata TĚŽKÉ závislosti zvané egoismus monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

194 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*