Ostrava je prý jak jedno velké golfové hřiště

„Jé, vy máte Macu? To bude můj manžel rád. Je totiž Peruánec,“ pronesl jedna mladá žena v našem stánku na ostravském gastronomickém veletrhu Karneval chutí. Zaujalo mne to. „A jak jste na něj přišla?“ odvětil jsem. „Přivezla jsem si ho z Peru,“ prohlásila se smíchem. Odpověď na mou otázku, co mu nejvíce chybí, zřejmě nepotěší české příznivce raw food – čerstvé ovoce a zelenina po celý rok.

REKLAMA

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

194 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

349 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Ostrava je prý jak jedno velké golfové hřištěV Peru toho mají habaděj, tudíž Peruánec z naší marketové nabídky nadšený rozhodně není. Chápu. Skutečná živá strava, neplést prosím s raw food, je postavená na konzumaci plodů přímo ze stromů. Dostáváte tak do těla skutečně živou energii, tudíž nemáte vůbec hlad.

Chtěl jsem po oné mladé ženě i nějaké pozitivum, které naopak její manžel vidí na životě v Česku. „Cítí se tady bezpečně. Projde se po Ostravě a nemá strach, že ho někdo přepadne s pistolí v ruce, ba co více, že nepřijde o život,“ postavila do protikladu vyhraněné názory mnoha Čechů, kteří se v naší republice necítí bezpečně.

„Hmm, to je fakt, měli bychom si více vážit toho, co máme,“ odtušil jsem. A co ještě se mu tady líbí, ponoukal jsem Čechoperuánku k dalšímu plusu.

„Říká, že Ostrava je jako jedno velké golfové hřiště,“ odpověděla. Koukal jsem na ní nechápavě. Ona se jen potutelně smála. „Víte, hlavní město Peru stojí v poušti. Takže jediná zeleň, kterou tam mají, je ta v golfovém klubu,“ vysvětlila mi to polopaticky.

A já si najednou uvědomil, že můžeme být rádi, jak krásné Česko máme. I se všemi politickými hochštaplery je nám tady vlastně fajn. Tedy až na to čerstvé ovoce a zeleninu po celý rok 🙂

amber

REKLAMA

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

194 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

349 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*