Odhalený dekolt = větší šance získat práci

Deprimující tajemství úspěchu? Ženy s hlubokým výstřihem mají PĚTKRÁT vyšší šanci postoupit k přijímacímu pohovoru. Tuto studii prováděli výzkumníci na univerzitě v Paříži. Uchazečky posílily svou žádost fotografií s hlubokým výstřihem. Odvážnější oblečení přitom znamenalo pětkrát vyšší šanci na postup k přijímacímu pohovoru.

REKLAMA

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Většina žen se zoufale snaží, aby jejich životopis měl dostatečnou úroveň, ale tajemství postupu k přijímacímu pohovoru může místo toho ukrývat rozhodnutí vzít si halenku s hlubokým výstřihem, zjistila energiezivota Banner3 - Odhalený dekolt = větší šance získat prácistudie.

Nový výzkum naznačuje, že uchazečky, které přiložily svou fotografii v odvážném oblečení, měly pětkrát vyšší pravděpodobnost, že si tak zajistí postup k přijímacímu pohovoru.

Studie zveřejněná v úterý na konferenci o image těla v Londýně, probíhala v Paříži a zkoumala šance postupu k přijímacímu pohovoru na prodejní a účetní pozice.

Studie prováděná Dr. Sevagem Kertechianem, výzkumníkem na Sorbonské univerzitě v Paříži, si kladla za cíl zjistit, jaký dopad má oblečení na proces přijímání pracovníků.

Dvě ženy podobného vzhledu s takřka identickými zkušenostmi ve svých životopisech se hlásily na 100 pracovních míst v konzervativním oblečení a na 100 jiných míst v odvážnějším outfitu. Studie probíhala po dobu tří let.

Z 200 pozic, na které se hlásily, dostaly žádosti s hlubokým výstřihem o 62 pozvánek k pohovoru více, než ty konzervativní.

Z 200 žádostí o místo účetní přišlo provokativněji oblečeným ženám o 68 pozvánek k pohovoru více. Výsledky se budou probírat na Appearance Matters Conference (konference Na vzhledu záleží) která začíná dnes (úterý), a která představuje světově největší událost tohoto typu na téma image těla a jeho znetvoření.

Konferenci pořádanou Centre for Appearance Research (Centrem pro výzkum vzhledu) navštíví 200 odborníků z celého světa, kteří budou diskutovat o tématech jako jsou operace za účelem snížení váhy, poruchy příjmu potravy a „extra-štíhlé“ dívky.

Dr. Kertechian říká: „Naše výzledky ukázaly zajímavé trendy, když hluboký výstřih významně ovlivnil výběr uchazečů a to dokonce i na pozici účetní.

Bez ohledu na povahu práce – ať už se jednalo o prodejní reprezentaci v přímém kontaktu se zákazníky nebo kancelářskou účetní práci, obdržely uchazečky s hlubokým výstřihem více pozitivních odpovědí.

Výsledky byly docela šokující a negativní, ne však nutně překvapivé – ukázaly, že musíme podniknout další výzkum.“

Konference Appearance Matters, která se poprvé ve své 13leté historii uskuteční v Londýně, se zúčastní výzkumníci z mnoha odvětví vztahujících se k psychologii vzhledu.

Mezi akademiky prezentujícími svou práci na konferenci bude i Dr Amy Slaterová, jejíž studie shledala, že mladé dívky hlásily zvýšenou nespokojenost s vlastním tělem poté, co pouhých 10 minut hrály dětskou internetovou hru na „proměnu“.

Akademici, kliničtí a praktičtí lékaři a tvůrci pravidel podílející se na výzkumu a zajištění péče pro lidi s obavami o svůj vzhled se sejdou na této konferenci, aby vnesli jasnější světlo do probíhajícího výzkumu a sdíleli své myšlenky s ostatními z oboru.

Událost pořádá CAR, součást University of the West of England na Royal College of Surgeons v Londýně.

Na konferenci proběhne přes 70 přednášek spolu s cvičnými workshopy, propagačními událostmi, mentoringem, sociálními událostmi a panelovou diskuzí.

zdroj: www.dailymail.co.uk

překlad: ScoreV

 
REKLAMA

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*