Odhalený dekolt = větší šance získat práci

Deprimující tajemství úspěchu? Ženy s hlubokým výstřihem mají PĚTKRÁT vyšší šanci postoupit k přijímacímu pohovoru. Tuto studii prováděli výzkumníci na univerzitě v Paříži. Uchazečky posílily svou žádost fotografií s hlubokým výstřihem. Odvážnější oblečení přitom znamenalo pětkrát vyšší šanci na postup k přijímacímu pohovoru.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

SCHIZANDRA 100 g

silná imunita

249 Kč

REISHI FORTE

rakovina ustupuje

799 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Většina žen se zoufale snaží, aby jejich životopis měl dostatečnou úroveň, ale tajemství postupu k přijímacímu pohovoru může místo toho ukrývat rozhodnutí vzít si halenku s hlubokým výstřihem, zjistila energiezivota Banner3 - Odhalený dekolt = větší šance získat prácistudie.

Nový výzkum naznačuje, že uchazečky, které přiložily svou fotografii v odvážném oblečení, měly pětkrát vyšší pravděpodobnost, že si tak zajistí postup k přijímacímu pohovoru.

Studie zveřejněná v úterý na konferenci o image těla v Londýně, probíhala v Paříži a zkoumala šance postupu k přijímacímu pohovoru na prodejní a účetní pozice.

Studie prováděná Dr. Sevagem Kertechianem, výzkumníkem na Sorbonské univerzitě v Paříži, si kladla za cíl zjistit, jaký dopad má oblečení na proces přijímání pracovníků.

Dvě ženy podobného vzhledu s takřka identickými zkušenostmi ve svých životopisech se hlásily na 100 pracovních míst v konzervativním oblečení a na 100 jiných míst v odvážnějším outfitu. Studie probíhala po dobu tří let.

Z 200 pozic, na které se hlásily, dostaly žádosti s hlubokým výstřihem o 62 pozvánek k pohovoru více, než ty konzervativní.

Z 200 žádostí o místo účetní přišlo provokativněji oblečeným ženám o 68 pozvánek k pohovoru více. Výsledky se budou probírat na Appearance Matters Conference (konference Na vzhledu záleží) která začíná dnes (úterý), a která představuje světově největší událost tohoto typu na téma image těla a jeho znetvoření.

Konferenci pořádanou Centre for Appearance Research (Centrem pro výzkum vzhledu) navštíví 200 odborníků z celého světa, kteří budou diskutovat o tématech jako jsou operace za účelem snížení váhy, poruchy příjmu potravy a „extra-štíhlé“ dívky.

Dr. Kertechian říká: „Naše výzledky ukázaly zajímavé trendy, když hluboký výstřih významně ovlivnil výběr uchazečů a to dokonce i na pozici účetní.

Bez ohledu na povahu práce – ať už se jednalo o prodejní reprezentaci v přímém kontaktu se zákazníky nebo kancelářskou účetní práci, obdržely uchazečky s hlubokým výstřihem více pozitivních odpovědí.

Výsledky byly docela šokující a negativní, ne však nutně překvapivé – ukázaly, že musíme podniknout další výzkum.“

Konference Appearance Matters, která se poprvé ve své 13leté historii uskuteční v Londýně, se zúčastní výzkumníci z mnoha odvětví vztahujících se k psychologii vzhledu.

Mezi akademiky prezentujícími svou práci na konferenci bude i Dr Amy Slaterová, jejíž studie shledala, že mladé dívky hlásily zvýšenou nespokojenost s vlastním tělem poté, co pouhých 10 minut hrály dětskou internetovou hru na „proměnu“.

Akademici, kliničtí a praktičtí lékaři a tvůrci pravidel podílející se na výzkumu a zajištění péče pro lidi s obavami o svůj vzhled se sejdou na této konferenci, aby vnesli jasnější světlo do probíhajícího výzkumu a sdíleli své myšlenky s ostatními z oboru.

Událost pořádá CAR, součást University of the West of England na Royal College of Surgeons v Londýně.

Na konferenci proběhne přes 70 přednášek spolu s cvičnými workshopy, propagačními událostmi, mentoringem, sociálními událostmi a panelovou diskuzí.

zdroj: www.dailymail.co.uk

překlad: ScoreV

 

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

186 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

89 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*