Neuvěřitelná fakta na hlavu postavená

V historii lidstva vždy existovaly záhady, které se vymykaly logickému uvažování, a mnoho z nich také zmátly nejednoho vědce. Níže uvádím 5 z těchto na hlavu postavených fakt, po jejichž přečtení se klidně může stát, že začnete pochybovat o tom, co znáte.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

399 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pozorování mění výsledek událostí na mikroskopické úrovni

Před zrozením kvantové mechaniky vykonal vědec jménem Thomas Young experiment, který byl z původního názvu obsahující jméno vědce přejmenován na dvojštěrbinový experiment.

Ten nejenže dokázal, že hmota se na mikroskopické úrovni chová jinak než na úrovni makroskopické, ale také to, že samotné pozorování hmoty mění na mikroskopické úrovni výsledek toho, jak se hmota chová. O experimentu se více dozvíte zde.

Jak rychle byly postaveny pyramidy

Největší pyramida v Egyptě zvaná Chufuova pyramida je složena z odhadem 2,5 milionů kamenů, z nich každý váží kolem 2,5 tuny. To znamená, že pokud by se těchto kamenů přesunulo každý den 10, celá stavba by jim trvala nějakých 685 let. Přesto se odhaduje, že dokončena byla už za nějakých 20 let. To by muselo znamenat, že takto přesouvali jeden 2,5tunový kámen každou minutu po dobu 20 let.

Zaznamenaná historie lidstva vs nezaznamenaná historie lidstva

Zaznamenaná historie lidstva pokrývá asi 4500 – 5000 let, a přesto byly nalezeny lidské pozůstatky, které sahají až 150–180 tisíc let nazpět. To znamená, že o 145–175 tisících let nemáme žádné záznamy. Co jsme v té době dělali?

Z historie mizíme docela rychle

Randalla Carlson říká, že pokud by došlo ke katastrofě, která by vymýtila lidskou rasu, během 5–10 tisíc let by po nás nezůstala téměř žádná stopa. Pokud by tedy za 5–10 tisíc let navštívili Zemi mimozemšťané, zůstaly by po naší civilizaci jen 2 věci. Uhádnete které? Odpoveď naleznete v tomto videu.

Veškerá moderní věda je odvozena od mystiky

Alchymie je forma umění, při níž studenti zkoumají přířodní hmotu a mysl s úmyslem přeměny na čistější formu. Praktikanti alchymie ji považovali za fyzikální, filozofickou a duchovní disciplínu. Alchemie zahrnovala také fyziku, medicínu, astrologii, mystiku, spiritualismus a umění. Nejvíce známá je nejspíše kvůli honu za přeměnou olova na zlato.

Alchymie zrodila chemii. Astrologie zrodila astronomii. Mystická psychologie zrodila psychologii. To znamená, že častokrát černobílý přístup dnešní vědy má počátky v mystice.

Tato fakta se vymykají logickému uvažování a vysmívají se všemu, co je moderními učenci považováno za samozřejmé. Pokud jste sami přišli na něco fascinujícího, podělejte se o to prosím s námi. (zdroj: truththeory.com)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

REKLAMA

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

139 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč

KOKOSOVÝ OLEJ BIO 500ml

zdravá pokožka

249 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*