Navštívili nás mimozemšťané před 6 000 lety?

Věděli jste, že historie starověké Indie je jedna z nejobsáhlejších na světě? Největší soubor starověkých textů se nazývá Védy a tyto texty popisují „létající lodě“, které tento kontinent před více než 6 000 lety navštívily. Proč tedy mainstreamová historie tyto starověké texty ignorovala? Nebo ještě lépe: znamená to, že nejsme jediným inteligentním druhem obývajícím vesmír? Zdá se, že tyto starověké Védy časem vznesou řadu dalších otázek.

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Podle expertů mluví Védy o dvou kategoriích létajících objektů, které v dávné minulosti navštívily starověkou Indii. Tyto záhadné objekty jsou popsány v sanskrtských textech, kde se lze dočíst o úžasných přístrojích a technologiích, které se na naší planetě neměly ještě několik tisíc let vyskytovat. V Mahábháratě, Puránách a Rámájaně nalezneme další popisy záhadných zařízení, které přesahují technologické chápání starověkých lidí.

Popisy vysoce pokročilých vozidel nalezené ve starověkých textech jsou neuvěřitelné a zároveň matoucí. V knize Vaimānika Shāstra neboli Věda o letectví se vyskytují pasáže, které mluví o lodích ovládaných naší myslí díky extrémně pokročilé technologii, která byla před moderní společností ukrývána.

Starověké texty však nemluví pouze o myslí ovládaných lodích, v těchto svatých knihách byla popsána i levitace a antigravitace, před 6 000 lety. Mnoho expertů se domnívá, že Vaimānika Shāstra je svatá kniha popisující „lodě“ schopné cestovat na různá místa na naší planetě a také do vesmíru.

Podle doktora V. Raghavana, známého sanskrtského učence, muzikologa a autora více než 120 knih a 1 200 článků, mluví starověké indické texty o lidech, kteří žili na jiných planetách a mimozemských bytostech, které naše předky před několika tisíci lety navštívily. Doktor Raghavan obdržel v roce 1966 cenu Sahitya Akademi Award za Sanskrt.

„Padesát let zkoumání tohoto starodávného díla mě přesvědčilo, že se na dalších planetách vyskytují živé bytosti a že 4 000 let před naším letopočtem navštívily Zemi,“ říká doktor Raghavan.

„Existuje obrovské množství fascinujících informací o létajících strojích, a dokonce vědeckofantastických zbraních, které lze nalézt v překladech Védy (písmu svatém), indických eposech a dalších sanskrtských textech,“ vysvětluje dále.

Podle doktora Raghavana jsou v Mahábháratě a Rámájaně zmínky o početných technologiích – lze zde nalézt nejrůznější technologie, z nichž některé opětovně vyvinul Nikola Tesla, paprskové zbraně, lasery atd.

Doktor Raghavan ale není jediný, kdo věří této teorii. Další vědec, který s doktorem Raghavanem souhlasí je doktor A. V. Krishna Murty, profesor letectví na Indian Institute of Science v Bengalúru.

„Je pravda, že starověké indické Védy a další texty zmiňují letectví, vesmírné lodě, létací stroje a starověké astronauty,“ říka doktor Krishna Murty.

„Studie sanskrtských textů mě přesvědčila, že starověká Indie znala tajemství stavby létacích strojů – a že tyto stroje byly stavěny podle vesmírných lodí z jiných planet.“

Jedna z nejzajímavějších pasáží v Rámájaně říká:

„Vůz Puspaka, který připomíná Slunce, a patří mému bratru, pochází od mocného Ravana; tento vzdušný a výborný vůz cestující kdekoliv na přání (…) tento vůz připomínající jasný mrak na nebi (…) a Král (Rama) do něj nastoupil a tento skvělý vůz se na příkaz Raghira vznesl do vyšší atmosféry.“

V Mahábháratě se dále píše:

„Gurkha letící v rychlé a mocné Vimaně vrhnul na tři města Vrishnů a Andhaků jedinou střelu nabitou energií celého vesmíru. Rozžhavený sloup kouře a ohně, oslnivý jako deset tisíc sluncí, se zdvihnul v celé své kráse. Byla to neznámá zbraň, železný blesk, gigantický posel smrti, který proměnil v popel celou rasu Vrishnů a Andhaků.“

V Sanskrtu Samaraanganasutraadhaara se píše:

„Tělo Vimany musí být silné a odolné, jako velký letící pták z lehkého materiálu. Dovnitř musí být vložen rtuťový motor s železným topným zařízením vespod. Díky latentní síle ve rtuti, která uvede hnací vzdušný vír do pohybu, může člověk sedící uvnitř cestovat po nebi na velké vzdálenosti. Pohyby Vimany mu umožňují vertikálně klesat, pohybovat se šikmo dopředu a dozadu. S pomocí strojů mohou lidské bytosti létat ve vzduchu a nebeské bytosti mohou sestoupit na zem.“

Jak vidíte, existuje mnoho textů, které popisují technologie považované v dávné minulosti za božské. Tyto technologie se nevyskytovaly jen ve starověké Indii. Záznamy podobných „jevů“ lze nalézt v starověkých kulturách po celém světě, od starověkých původních Američanů až po obyvatele starověkého Egypta a dokonce i v Asii. Ať si prohlédnete jakékoliv starověké texty, vždy najdete kousky zapomenuté historie, které byly označeny jako mytologické a kterým se mainstreamoví archeologové a vědci vyhýbají. (zdroj: www.ancient-code.com)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

REKLAMA

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*