Nacisté vybudovali na Antarktidě velké základny

Podle Williama Tompkinse, bývalého agenta námořní rozvědky Spojených států, zavedli Reptiliáni během příprav na 2. světovou válku německé tajné společnosti a nacistické SS do tří velkých jeskyň na Antarktidě. V posledním rozhovoru s ExoNews TV Tompkins popisuje, jak německým nacistům pomohli vybudovat podzemní základny v odlehlých jeskyních na Antarktidě, které se nacházely vedle ještě větších jeskyní, ovládaných právě Reptiliány.

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

​Podle Tompkinse se námořnictvo USA o existenci těchto tajných antarktických základen dozvědělo od špehů, kteří působili v nacistickém Německu a kteří zjistili, že nacisté používali tyto odlehlé základny energiezivota Banner3 - Nacisté vybudovali na Antarktidě velké základnyk vesmírným misím na Měsíc, další planety naší sluneční soustavy a co je nejpozoruhodnější, na vzdálená mezihvězdná místa.

Tompkins říká, že Němci začali s přesunem vybavení a zásob na Antarktidu již v roce 1913 – ve stejnou dobu kdy probíhala druhá německá antarktická expedice (1911–1913). Toto období souhlasí i s rostoucí rolí německých tajných společností v prozkoumávání vzdálených lokací na Zemi za účelem získání hlubších okultních vědomostí.

Přesun vybavení byl urychlen v době před 2. světovou válkou. Tompkins v rozhovoru uvádí rok 1934 jako začátek zrychlování přesunu i přesto, že historické záznamy tvrdí, že třetí německá antarktická expedice proběhla v roce 1938:

Přesun z Německa na Antarktidu probíhal od roku 1934, daleko předtím než válka začala. Ve skutečnosti bylo některé vybavení přesunuto už v roce 1913.

V epizodě ExoNewsTV ze začátku dubna Tompkins prozradil, že byla uzavřena tajná dohoda mezi Hitlerovým režimem a Reptiliány. O týden později pak rozebíral hlavní body této dohody:

Byly tam poslány velké části zařízení. A hned vedle nich byly tři obrovské jeskyně, které měli Reptiliáni. Ne Šedivci, ale Reptiliáni. Německo mělo dvě další o velikosti asi jedné desetiny té velké Reptiliánské [jeskyně]. Dolů mohli… [se dostat], obvykle ponorkou. Postavili takové ploché ponorky, obyčejné, aby mohli dolu poslat věci.

Tompkinsovy pozoruhodné informace souhlasí s projevy velkoadmirála Karla Dönitze, který se při třech příležitostech zmínil o neproniknutelné pevnosti, kterou Hitler stavěl na odlehlém místě za pomocí vyspělé německé podmořské flotily. V roce 1943 Dönitz údajně pronesl:

… německá podmořská flotila s hrdostí buduje pro Vůdce, v odlehlé části světa, Šangri-La na zemi, neproniknutelnou pevnost.

Druhá příležitost byla v roce 1944, kdy se zmínil o připravených plánech pro přemístění Hitlera, aby mohl zahájit nový pokus o vytvoření tisícileté Říše:

Německé námořnictvo v budoucnu splní velký úkol. Německé námořnictvo zná veškeré skrýše v oceánech, a proto bude velice jednoduché v případě nutnosti převézt Vůdce do bezpečí. V této skrýši bude mít příležitost vypracovat své konečné plány.

Nakonec Dönitzovy poznámky u Norimberského procesu jasně naznačují, že to byla právě Antarktida, kde jeho podmořská flotila tajně přemístila nejmodernější německé technologie. U soudu se chlubil „neproniknutelnou pevností, rajskou oázou uprostřed věčného ledu“.

Dönitzovy poznámky se jeví pravděpodobné poté, co v roce 1966 pro National Geographic Society znázornil umělec Heinrich C. Berann Antarktidu bez ledu. V této kresbě znázorňuje Berann podvodní cesty protínající antarktický kontinent, čímž dodává věrohodnost možnostem podvodního cestování na poměrně velké vzdálenosti do „neproniknutelné pevnosti“ nacistického Německa.

mapa - Nacisté vybudovali na Antarktidě velké základny

Antarktida bez ledu

Tvrzení Dönitze je dále doloženo dokumenty, které po válce poskytl údajný člen posádky německé ponorky. Tyto dokumenty popisují instrukce pro kapitány ponorek jak dosáhnout základny na Antarktidě skrz skryté podvodní cesty. Zde je foto dokumentu s pokyny přeloženými do angličtiny.

instrukce - Nacisté vybudovali na Antarktidě velké základny

Instrukce pro dosažení antarktických základen – originální velikost zde.

Tompkins v rozhovoru popsal dva programy nacistů, které se zabývaly vývojem létajících talířů. Tyto programy probíhaly současně v Německu a na Antarktidě. V reakci na otázku, kde byly německé antigravitační létací stroje stavěny, odpověděl:

Prototypy stavěli v Německu. Předprototypy, což byly návrhy připravené pro výrobu, stavěli na Antarktidě. Tyto věci vyráběli v zemích po celém Německu [okupované Evropě] a podobné stroje vyráběli i v Antarktidě.

Tompkins se také podělil o jedno z nejúžasnějších tajemství získaných špióny námořnictva v Německu. S pomocí Reptiliánů podnikl nacistický antarktický program úspěšné pilotované mise na Měsíc, planety, a dokonce i do dalších hvězdných soustav.

Pak je tu ale otázka, zda jsme se někdy dostali na Měsíc? Víte, jistým způsobem se vědělo, že Němci mají řadu strojů, se kterými létali tam a zpátky. Jeden z prvních měl problémy, havarovali a cela posádka zahynula. Ale všechny lety startovaly na Antarktidě. Dlouho předtím, čtyři roky předtím než skončila válka, pořád stěhovali všechny tyhle věci. A proto ty lety, skoro vše podnikali na Antarktidě ti samí lidé. … Nevím, jestli to byla pravda, nebo ne, ale někteří ti hoši [námořní špióni] říkali, že cestovali k jiným hvězdám a pak se vrátili zpátky.

Tompkinsovo pozoruhodné tvrzení potvrzuje Corey Goode, který informuje o tajných vesmírných programech. Ten tvrdí, že mezi lety 1987 a 2007 měl přístup k „chytrým skleněným destičkám“, které popisovaly úspěchy nacistického vesmírného programu řízeného z Antarktidy.

Goode tvrdí, že antarktický program byl řízen spíše německými tajnými společnostmi než nacisty z SS:

Jak již bylo vysvětleno, zbytky nacistů tvořily převážně tajné společnosti, které vytvořily „odtrženou civilizaci“. Ta skrývala nejvyspělejší technologie i před nejvyššími armádními a politickými vůdci a zřídila základny v Jižní Americe a Antarktidě. Místa na Antarktidě byla jakýmisi zříceninami po starověké civilizaci, které zůstaly obývané jistými skupinami v termálních oblastech, které vytvářely místa podobné lávovým tunelům a dómům pod ledovci.

Goode dále potvrzuje Tompkinsovo tvrzení, že nacistické základny byly vybudovány vedle jeskyní, které ovládala jiná vyspělá civilizace – Reptiliáni:

Pod ledovcem se nacházel městský komplex, který byl již na několika místech obydlen a zařízen. Nacisté zrenovovali oblast, která byla na povrchu z větší části zničena, ale pod kopulí z ledu byla velmi prostorná. Termální energie a jeskyně (přístupné pouze ponorkou skrz otvory v ledu, což je činilo ideálním místem pro víceúčelovou skrytou základnu) byly dokonalé pro dostavbu během celé 2. světové války.

Tompkinsovy tvrzení je rovněž těžké vyvrátit díky dokumentům, které publikoval ve své knize Selected by Extraterrestrials a které potvrzují jeho působení v tajném programu námořnictva, který šířil utajované informace o německých pokročilých technologiích leteckého průmyslu mezi vybrané americké letecké společnosti, skupiny expertů a univerzity.

Dokumenty a prohlášení admirála Dönitze rovněž podporují Tompkinsovy tvrzení, že nacistické Německo úspěšně vybudovalo podzemní zařízení pod Antarktidou. Dlouhé trasy pod antarktickými ledovými příkrovy, které musela německá flotila údajně absolvovat proto, aby dosáhla skrytých jeskyň, přidává na důvěryhodnosti Tompkinsonovu tvrzení, že Reptiliáni poskytli nacistům informace nezbytné pro nalezení skrytých antarktických jeskyň a možných podvodních cest k jejich dosažení. (zdroje: exopolitics.org bibliotecapleyades.net atlanteangardens.blogspot.cz)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

​​

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*