Myslivci? To je pouze novodobá šlechta

Slyšel jsem takový vtip: „Víte, proč myslivci nemají rádi v lese volně pobíhající psy? Protože je berou jako konkurenci, na kterou ani nejmenším nemají. Jsou totiž nesrovnatelně lepší lovci než oni sami.“ V souvislosti s chystanou změnou zákona o myslivosti ovšem tato anekdota začíná drhnout jako písek mezi zuby, protože nám touto navrhovanou legislativní úpravou někdo dává najevo, že je víc než ostatní.

REKLAMA

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

energiezivota Banner3 - Myslivci? To je pouze novodobá šlechtaKdo jsou vlastně „komerční“ myslivci? Stále ti stejní lidé. Šlechta. Ta jediná měla vždy výsadu lovit. Mimo jiných práv, třeba práva první noci.

Pokud žijeme skutečně v demokracii, kdy rozhodujeme o všem, co je věcí veřejnou, tak nechápu, co má co stát pronajímat lesy „myslivcům“ místo aby se o ně staral výhradně sám. Minimálně já osobně jsem s tím určitě nesouhlasil, nikdo se mne na to neptal. Pokud někdo namítne, proč by se mne na to někdo měl vůbec ptát, tak mu rovnou odpovím, že v tom případě žádná demokracie nikdy neexistovala. Je to jen podvod na voliče, kteří ve slepé důvěře odevzdávají svůj hlas těm, o nichž se domnívají, že je budou zastupovat v jejich zájmu. Omyl, pouze ve vlastním. A jelikož mnoho politiků jsou vášnivými lovci – inu šlechta si vždycky cestu ke korytu najde – tak budou navrhovat a schvalovat zákony, které budou vždy a jenom sloužit jim a nikoliv nám všem.

Takže pronajímat lesy soukromým myslivcům, kteří nám nyní chtějí zakázat pod hrozbou pokuty až 30 000 korun vstoupit do lesa třeba na houby, pokud usoudí, že tam chtějí lovit, je jasným příkladem

ZVŮLE.

A navíc je to zářnou ukázkou nenažranosti. Kdyby totiž nechtěli zvýšit pokutu z 10 na 30 tisíc korun, tak by si toho nikdo ani nevšiml. Ona šlechta byla vždy nenajezená, nikdy tomu nebylo jinak. Jenže současná šlechta ani není skutečná, i když si myslí, že něco řídí. Ve skutečnosti jsou placeni jako herci z kapes těch, kteří určují pravidla podle toho, jak to vyhovuje jejich zájmům. Ano, majitelům korporací a dalším neoficiálním vládcům České republiky. Až na výjimky do politiky nevstupují, protože jsou si velmi dobře vědomi, že jejich obličej zcela jasně prozrazuje, co jsou ve skutečnosti zač a o co jim vlastně jde.

Ale zpátky k politikům. I mezi nimi samozřejmě existují rozdíly. Jsou lepší anebo horší. Podle toho, jaký za nimi stojí kapitál. Ten silnější si najímá lepší herce a má také lepší možnosti, třeba v podobě podplacených marketingových předvolebních průzkumů. Ale jinak mezi nimi rozdíl není vůbec žádný.

Všichni jsou to najatí podfukáři.

Jak dlouho se ještě necháme takto vodit za nos? Tak dlouho, dokud většina národa nebude chtít otevřít své oči zcela naplno. Takže dlouho? Doufám, že nikoliv. Nikdy se nevzdávejme. Přece jim to nenecháme procházet jen tak. Snadno. Bez boje. To ani náhodou. Musíme převzít vládu nad Zemí, aby nedošlo k jejímu zničení kvůli sobeckým zájmům vládců a naprosté lhostejnosti většiny lidstva.

amber

REKLAMA

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*