Mrtvá rumunská babička poslala selfie ze záhrobí

Žena tvrdí, že duch její zesnulé babičky „požádal rodinu o pomoc v podobě selfie zaslané z jiného světa“.

eshop energie života nabízí


VILCACORA 100 kapslí

silná imunita

399 Kč

CAIGUA 100 tob.

vyčistí cévy

399 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

41 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

299 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Podle ní měla zesnulá babička na fotce údajně zachycené po smrt kolem krku omotaného hada. Podle věštkyně, která ji v tomto jen utvrdila, byl obrázek skutečně zaslán z jiného světa.

Gina Mihai je si jistá, že duch její babičky naléhavě prosí o pomoc. Šílení Rumunové bombardují kostely s žádostmi, aby se za Ginu modlili poté, co ji věštkyně řekla, že je trestána v „v jiném světě“ za své hříchy.

„Když jsem zapnula telefon, s hrůzou jsem zjistila, že se dívám na tvář své mrtvé babičky“, řekla Gina Mihai. „Vypadalo to, že má kolem krku něco jako hada, a celý obrázek vypadal jako pořízený skrze díru, jakoby skrze trhlinu v předivu, které odděluje živé od mrtvých.“

„Vzala jsem ji k věštkyni, která mi řekla, že mi babička posílá sdělení z jiného světa a had kolem jejího krku je symbolem toho, že je trestána za nějaký hřích. Kontaktem nás prý prosí o to, ať se za ní modlíme, že je stále šance na záchranu její duše.“ Podobně jako u běžně známé tradice v Mexiku s názvem „Den mrtvých“ je i v Rumusku jednou ročně pořádána hostina s názvem Dobročinná služba, kde se komunity přesouvají na hřbitovy, aby mrtvým symbolicky nabídli jídlo.

chia maca 349 - Mrtvá rumunská babička poslala selfie ze záhrobíGina říká: „Moje babička zemřela před třemi lety, ale já jsem ji na hřbitov žádné jídlo nikdy nedonesla. Dělala jsem tehdy koblihy a nechtěla jsem si špinit telefon, tak jsem ho dala do kapsy a když jsem ho pak vytáhla, tak jsem objevila ten obrázek. Věštkyně mi řekla, že jsem udělala chybu, když jsem neuctila její památku, a kontakt právě když jsem dělala jídlo, měl být znamením.“ Od té doby nosím na hřbitov koblihy každý den.“

Další příbuzní zemřelé babičky, 45letá Florica Mihai, říká: „Vesnický kněz mi řekl, že jako náhradu za chybějící dny musíme pokračovat dalších 40 dní, a to teď taky děláme.“ Chceme ji pomoct zachránit duši.“

Pevně věřím, že duše zesnulých na onom světě jsou nejen schopné, ale často dokonce i velmi rády kontaktují své milované, které po sobě zanechali. Na vlastní oči jsem byla svědkem několika nevysvětlitelných událostí a od té doby na takové věci absolutně věřím. Nikdy předtím jsem neslyšela o tom, že by duch poslal svojí selfie na něčí telefon nebo něco takového.

Když se dívám na ten obrázek, který má být podle Giny Mihai její zesnulá babička s hadem kolem krku, a porovnám to s obrázky z doby, kdy ještě žila, vypadají jako fotky jedné a té samé osoby. Vzhledem ke zvláštnímu způsobu, jakým byla fotka pořízena, si dokážu představit, že je dílem ducha, a kvůli tomu strašidelnému výrazu na tváři ženy se spíš přikláním k tomu, že souhlasím s Ginou a její rodinou, že se opravu jedná o volání jejich babičky ze záhrobí.

originální text: disclose.tv

překlad: Lukáš Kucharczyk

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Mrtvá rumunská babička poslala selfie ze záhrobí MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Mrtvá rumunská babička poslala selfie ze záhrobí OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Mrtvá rumunská babička poslala selfie ze záhrobí monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Škornice extrakt 10:1 ZDARMA.


L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

399 Kč

MODRÝ LEKNÍN

snadnější meditace

349 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

699 Kč

HROZNOVÉ JÁDRO 20 g

zdravá pokožka

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*