Mimozemské bytosti nás sledují jako v galaktické ZOO?

Existuje šance, že už nás objevila vyspělá mimozemská civilizace a my jsme si toho nevšimli?

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč


Mimozemské bytosti nás sledují jako v galaktické ZOO?
Mimozemské bytosti nás sledují jako v galaktické ZOO? foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Podle odborníků mohou na lidstvo mlčky dohlížet inteligentní mimozemské bytosti v rámci jakési „galaktické ZOO.“

Ačkoliv jsme sami ještě nenašli důkaz o mimozemské inteligenci, neznamená to, že nás mimozemšťané neobjevili, říkají vědci.

Na mezinárodním setkání METI (Messaging Extraterrestial Intelligence – komunikace s mimozemskou inteligencí) v Paříži se sešli odborníci, aby diskutovali o tom, proč jsme ještě nenavázali kontakt navzdory desítkám let hledání. A zároveň řešili otázku pravděpodobnosti výskytu života ve vesmíru.

Podle expertů před námi mimozemšťané možná záměrně tají svou existenci. A sice proto, že pro společnost by mohlo být těžké vyrovnat se s tím, že nejsou jedinou formou života ve vesmíru.

Během setkání METI astronomové přišli s teorií, že Země by mohla být jakousi galaktickou ZOO. Vyspělé mimozemské bytosti pouze dohlížejí a nedávají nám o sobě vědět ve snaze vyhnout se kulturním nebo náboženským potížím.

Mezinárodní setkání METI probíhá v Paříži každoročně jako celodenní workshop, jak poznamenal Forbes.

Proč se nám mimozemské bytosti neukáží?

Odborníci z různých odvětví se scházejí v muzeu vědy Cité des Sciences et de l’Industriem, aby se pokusili nalézt odpověď na otázku pocházející už z doby okolo roku 1950. Je známá jako Fermiho paradox: „Kde všichni jsou?“

Jednou z možných odpovědí je, že mimozemští pozorovatelé jsou na Zemi odnepaměti, avšak velmi se snaží zůstat skrytí.

„Zdá se pravděpodobné, že nás mimozemské bytosti drží v „galaktické karanténě“, protože si uvědomují, že kdybychom se o nich dozvěděli, mohlo by to narušit naši kulturu,“ říká jeden z předsedajících Jean-Pierre Rospars, čestný ředitel výzkumu na Institut National de la Recherche Agronomique.

„Evoluce vědomí na Zemi vykazuje prvky náhody, ale ubírá se zároveň i předvídatelnými směry.“

„Ve vesmíru můžeme očekávat opakovaný a nezávislý vznik inteligentních druhů a dá se předpokládat, že tam za příznivých podmínek všude uvidíme více či méně podobné druhy inteligence. Není důvod si myslet, že lidé dosáhli nejvyšší možné úrovně vědomí. Na Zemi se v budoucnu mohou vyvinout vyšší úrovně. Někde jinde však mohou existovat už nyní. (zdroj: curiosmos.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Mimozemské bytosti nás sledují jako v galaktické ZOO?269b - Mimozemské bytosti nás sledují jako v galaktické ZOO? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Mimozemské bytosti nás sledují jako v galaktické ZOO? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Mimozemské bytosti nás sledují jako v galaktické ZOO? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*