Mimozemské bytosti nás sledují jako v galaktické ZOO?

Existuje šance, že už nás objevila vyspělá mimozemská civilizace a my jsme si toho nevšimli?

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč


Mimozemské bytosti nás sledují jako v galaktické ZOO?
Mimozemské bytosti nás sledují jako v galaktické ZOO? foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Podle odborníků mohou na lidstvo mlčky dohlížet inteligentní mimozemské bytosti v rámci jakési „galaktické ZOO.“

Ačkoliv jsme sami ještě nenašli důkaz o mimozemské inteligenci, neznamená to, že nás mimozemšťané neobjevili, říkají vědci.

Na mezinárodním setkání METI (Messaging Extraterrestial Intelligence – komunikace s mimozemskou inteligencí) v Paříži se sešli odborníci, aby diskutovali o tom, proč jsme ještě nenavázali kontakt navzdory desítkám let hledání. A zároveň řešili otázku pravděpodobnosti výskytu života ve vesmíru.

Podle expertů před námi mimozemšťané možná záměrně tají svou existenci. A sice proto, že pro společnost by mohlo být těžké vyrovnat se s tím, že nejsou jedinou formou života ve vesmíru.

Během setkání METI astronomové přišli s teorií, že Země by mohla být jakousi galaktickou ZOO. Vyspělé mimozemské bytosti pouze dohlížejí a nedávají nám o sobě vědět ve snaze vyhnout se kulturním nebo náboženským potížím.

Mezinárodní setkání METI probíhá v Paříži každoročně jako celodenní workshop, jak poznamenal Forbes.

Proč se nám mimozemské bytosti neukáží?

Odborníci z různých odvětví se scházejí v muzeu vědy Cité des Sciences et de l’Industriem, aby se pokusili nalézt odpověď na otázku pocházející už z doby okolo roku 1950. Je známá jako Fermiho paradox: „Kde všichni jsou?“

Jednou z možných odpovědí je, že mimozemští pozorovatelé jsou na Zemi odnepaměti, avšak velmi se snaží zůstat skrytí.

„Zdá se pravděpodobné, že nás mimozemské bytosti drží v „galaktické karanténě“, protože si uvědomují, že kdybychom se o nich dozvěděli, mohlo by to narušit naši kulturu,“ říká jeden z předsedajících Jean-Pierre Rospars, čestný ředitel výzkumu na Institut National de la Recherche Agronomique.

„Evoluce vědomí na Zemi vykazuje prvky náhody, ale ubírá se zároveň i předvídatelnými směry.“

„Ve vesmíru můžeme očekávat opakovaný a nezávislý vznik inteligentních druhů a dá se předpokládat, že tam za příznivých podmínek všude uvidíme více či méně podobné druhy inteligence. Není důvod si myslet, že lidé dosáhli nejvyšší možné úrovně vědomí. Na Zemi se v budoucnu mohou vyvinout vyšší úrovně. Někde jinde však mohou existovat už nyní. (zdroj: curiosmos.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Mimozemské bytosti nás sledují jako v galaktické ZOO? 269b - Mimozemské bytosti nás sledují jako v galaktické ZOO?  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Mimozemské bytosti nás sledují jako v galaktické ZOO?  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Mimozemské bytosti nás sledují jako v galaktické ZOO?  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*