Manipulativní techniky 6: Pomluvy a ponižování

Toxičtí lidé jako jsou zákeřní narcisisté, psychopati a lidé s antisociálními vlastnostmi, provozují ve vztazích nehorázné chování, které vykořisťuje, ponižuje a zraňuje jejich intimní partnery, členy rodiny a přátele. Užívají množství diverzních taktik k narušení reality jejich obětí a k odklánění vlastní zodpovědnosti. Ačkoliv si tyto taktiky může osvojit každý, zákeřní narcisisté je užívají ve zvýšené míře ve snaze uniknout zodpovědnosti za své jednání. Postupně uvádíme 20 diverzních taktik, které užívají toxičtí lidé, aby nás umlčeli a ponížili.

REKLAMA

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Očerňující kampaně a stalking

Když toxické typy nemohou kontrolovat způsob, jakým se vidíme, začnou kontrolovat způsob, jakým nás vidí druzí. Hrají oběť, zatímco my jsme označeni jako toxický člověk. Očerňující kampaň je energiezivota Banner3 - Manipulativní techniky 6: Pomluvy a ponižování předběžný útok za účelem sabotáže naší reputace a hanobení našeho jména, abychom přišli o záchrannou síť a nemohli přetnout vazby s touto toxickou osobou. Mohou nás dokonce sledovat či obtěžovat nás nebo lidi, které známe, ve snaze „odhalit“ o nás pravdu. Takové odhalení slouží jako způsob zakrytí jejich vlastního zákeřného chování, jež však promítají do nás.

Některé očerňující kampaně mohou dokonce pohnat dva lidi nebo dvě skupiny lidí proti sobě. Oběť často netuší, co o něm jeho zákeřný narcistický partner roznášel během vztahu. Brzy po rozchodu však na tyto lži přijde.

Toxičtí lidé nás pomlouvají za zády (ale také tváří v tvář), očerňují nás před našimi blízkými, vytvářejí příběhy, v nichž nás líčí jako agresory, zatímco sami si hrají na oběť a z obavy, že je obviníme, nás nařknou ze stejných taktik, jež sami využívají. Zároveň nás budou metodicky, skrytě a záměrně napadat, aby mohli využít našich reakcí jako důkazu o tom, že jsou takzvanými „oběťmi“ našeho zneužívání.

Nejlepší způsob, jak zvládnout očerňující kampaň, je zůstat rozvážný ve svých reakcích a držet se faktů. To je obzvláště důležité při velmi konfliktních rozvodech s narcisisty, kteří mohou využít našich reakcí, aby nás provokovali. Zaznamenávejme si jakékoliv případy obtěžování a sledování a vždy s nimi mluvme jen prostřednictvím právníka. Pokud se stalking a obtěžování dostanou za hranu, přistupme k právnímu řešení. Klíčové je, abychom si našli právníka, který má zkušenosti s narcistickou poruchou osobnosti. Jakmile začne narcisista o svou falešnou masku přicházet, náš charakter a integrita promluví samy za sebe.

Sebevědomí posílí maca peruánská.

Bombardování láskou a ponižování

Toxičtí lidé nás budou vychvalovat a idealizovat tak dlouho, dokud nebudeme dostatečně zpracovaní k tomu, aby s námi začali přátelství nebo vztah. Potom nás začnou ponižovat a napadat to, co na nás dříve tak obdivovali. Jinou verzí je, když nás takový toxický jedinec otevřeně obdivuje, zatímco agresivně ponižuje a útočí na někoho jiného, kdo ohrožuje jeho pocit nadřazenosti .

Zákeřní narcisisté to dělají vždy. Snižují své expartnery před těmi novými a nakonec je nový partner vystaven stejnému zneužívání jako ten předešlý. Skončíme stejně jako on. Jednou se staneme expartnerem, jenž degradoval na jejich nový zdroj energie. Jen to ještě nevíme. Kdykoliv jsme proto svědky chování, jež neodpovídá počátečnímu sladkému stylu, vzpomeňme si na techniku bombardování láskou.

Jak radí Wendy Powell, životní koučka: Pokud máme podezření, že by daný člověk mohl být toxický, zpomalme. Je to důležitý způsob, jak čelit technice bombardování láskou. Vězme, že způsobem, jakým dnes hovoří nebo nebo jedná s někým jiným, se může později chovat i k nám.

zdroj: www.thoughtcatalog.com

překlad: ScoreV

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Manipulativní techniky 6: Pomluvy a ponižování 269b - Manipulativní techniky 6: Pomluvy a ponižování  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Manipulativní techniky 6: Pomluvy a ponižování  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Manipulativní techniky 6: Pomluvy a ponižování  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*