Manipulativní techniky 10: Absolutní kontrola

Toxičtí lidé jako jsou zákeřní narcisisté, psychopati a lidé s antisociálními vlastnostmi, provozují ve vztazích nehorázné chování, které vykořisťuje, ponižuje a zraňuje jejich intimní partnery, členy rodiny a přátele. Užívají množství diverzních taktik k narušení reality jejich obětí a k odklánění vlastní zodpovědnosti. Ačkoliv si tyto taktiky může osvojit každý, zákeřní narcisisté je užívají ve zvýšené míře ve snaze uniknout zodpovědnosti za své jednání. Toto je poslední díl 10-ti dílného seriálu 20 diverzních taktik, které užívají toxičtí lidé, aby nás umlčeli a ponížili.

REKLAMA

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zahanbování

„Měl by ses stydět“ je oblíbená hláška toxických lidí. I když ji mohou používat i netoxičtí lidé, ve světě narcisisty nebo sociopata je zahanbování účinnou metodou, která cílí na jakékoliv chování nebo energiezivota Banner3 - Manipulativní techniky 10: Absolutní kontrolapřesvědčení, jež by mohlo představovat výzvu jeho moci. Může ji také využít k rozbíjení a snižování sebeúcty oběti: Pokud si oběť dovolí být na něco pyšná, pak její zahanbování právě za tuto vlastnost, schopnost nebo úspěch může posloužit k přidušení jejího sebevědomí a potlačení jakéhokoliv pocitu pýchy.

Zákeřní narcisisté, sociopaté a psychopaté rádi obracejí naše zranění vůči nám, takže každou nespravedlnost či zneužívání, jemuž jsme v životě museli čelit, využijí k tomu, aby nás znovu traumatizovali a zostudili. Byli jsme v dětství obětí zneužívání? Zákeřný narcisista nebo sociopat bude prohlašovat, že jsme si to určitě zasloužili nebo se bude vychloubat vlastním šťastným dětstvím, abychom se cítili ochuzení a méněcenní. Není snadnějšího způsobu, jak nás zranit, než sypat sůl do našich starých ran. Tito šílení doktoři nechtějí naše zranění léčit, ale prohlubovat.

Pokud máme podezření, že máme co do činění s toxickou osobou, neprozrazujme jí svá zranitelná místa a traumata z minulosti. Dokud neprokáže svůj charakter, není důvod, abychom jí svěřovali informace, jež by mohly být použity proti nám.

Ovládání

Pamatujme si: Toxičtí trýznitelé potřebují udržovat kontrolu jakýmkoliv způsobem. Izolují nás, ovládají naše finance a sociální sítě a řídí každý malý aspekt našeho života. Nejúčinnějším mechanismem jejich moci je však hra s našimi emocemi.

Zákeřní narcisisté a sociopaté aranžují konfliktní situace z čistého nebe, abychom se neustále cítili mimo rovnováhu. Proto neustále nesouhlasí s nepodstatnými věcmi a zuří kvůli drobnostem. Emocionálně ustupují a znovu nás obdivují jen tehdy, když začnou ztrácet kontrolu. Střídají své pravé a falešné já, takže se nemůžeme cítit v bezpečí ani si být jistí, kdo je náš partner ve skutečnosti.

Čím více ovládají naše emoce, tím méně věříme své vlastní realitě a pravdě o zneužívání, jež musíme snášet. Když však známe tyto manipulativní taktiky a způsob, jakým nahlodávají naše sebevědomí, víme, čemu čelíme a můžeme si naplánovat, jak znovu získat kontrolu nad vlastním životem a zbavit se toxických lidí.

zdroj: www.thoughtcatalog.com

překlad: ScoreV

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Manipulativní techniky 10: Absolutní kontrola269b - Manipulativní techniky 10: Absolutní kontrola MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Manipulativní techniky 10: Absolutní kontrola OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Manipulativní techniky 10: Absolutní kontrola monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*