Lékaři mají hrubé nedostatky v oblasti výživy

Co vám vláda, potravináři ani lékaři neřeknou? O vaše zdraví jim vůbec nejde. Naopak chtějí, abyste byli nemocní, protože jedině tak z vás mohou mít tučné zisky, přestože veřejně budou tvrdit, jak jim na vašem zdraví záleží.

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč


Lékaři mají hrubé nedostatky v oblasti výživy.
Lékaři mají hrubé nedostatky v oblasti výživy. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Přesvědčení většiny lidí je, že moderní medicína je vznešenou a ctěnou vědou. Vědou, která zná odpovědi na téměř všechny otázky a která rozumí věcem, kterým nemůže rozumět nikdo jiný, pokud medicínu nestudoval. Jsme ohromeni složitostí a dokonalostí přístrojů, které vidíme v nemocnicích, a to v nás budí posvátný respekt k lékaři.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Opravdu – věda pokročila a přinesla úžasné objevy. Bezbolestné operace, rentgen, antiseptické prostředí nemocnic, laparoskopii, penicilin, kortizon, inzulín…

Lékařská věda se oblékla do bílých plášťů a latinského jazyka a tím položila jasnou dělicí čáru mezi sebe a nás – ostatní smrtelníky. Navzdory všemu pokroku však lékařská věda svůj boj s chorobami beznadějně prohrává. Protože počet nemocných stále stoupá. A množství chorob také. Je mnoho věcí, o kterých lékaři, úředníci ani novináři nemluví.

Na lékařských fakultách se lékaři učí všechno o našem těle, avšak jenom málo se učí o výživě. Území výživy přenechali lidem z průmyslu výroby potravin. Jak uvádím v mé knize Umíráme na objednávku?, vzdělání lékařů má pod kontrolou farmaceutický průmysl.

A vzdělání okolo výživy má pod kontrolou potravinářský průmysl. A to je problém. Průměrný lékař v USA se během čtyřletého studia na lékařské fakultě učí o výživě pouhé 3 hodiny! Ano, čtete správně – to není překlep. Tři hodiny.

Lékaři na vlastní zdraví nedbají

Proto když se lékařů zeptáte na něco z oblasti výživy, budou se cítit ohroženi. Mohla by být odhalena jejich mezera ve vzdělání. Navíc je těžké chtít po lékařích a dieteticích, aby objektivně zvážili všechny informace, když vědecká fakta odhalují jejich vlastní nezdravé stravovací návyky, kterých se nechtějí vzdát. Je logické, že většina z nich potom zaujímá obranný postoj.

A ještě něco. Je tu fakt, o kterém se také nemluví. Nemocniční strava ve skutečnosti zvyšuje zisk nemocnic, protože zpomaluje pacientovo uzdravení. Jak? Tím, že v těle vyvolává záněty, jak uvidíte dále v knize.

V některých případech dokonce „přihrává“ pacienta do dalších oddělení nemocnice. Příklad: Strava, kterou dostávají pacienti před operací, vyvolává záněty v žilách a v důsledku toho se u pacientů po chirurgickém zákroku mohou v nohách vytvářet krevní sraženiny (tromby). Zánět cév také souvisí se vznikem krevní sraženiny.

Lékaři se dožívají nejkratšího věku ze všech

Přesto naším hlavním zdrojem informací o výživě a zdraví jsou obvykle lékaři. Jich se ptají novináři na názor, když vznikne nějaký spor.

REKLAMA
hra o zdravi - Lékaři mají hrubé nedostatky v oblasti výživy

Nikdo se však již nedívá na to, že většina lékařů žije nezdravým životním stylem a že se dožívají v průměru nejkratšího věku (průměrný věk lidí v USA je 75,5 let, průměrný věk lékařů v USA je jen 58 let – o 17 let méně!).

Lékaři by měli být nejzdravější lidé na Zemi. Oni však trpí stejnými problémy jako jejich pacienti. To znamená, že jejich systém nefunguje. Od koho se chcete učit být zdraví: Od zdravých, dlouho žijících lidí, nebo od lidí s průměrně nejkratším životem?

Když jsem se ptal lékařů na příčinu vzniku různých chronických nemocí, jejich odpověď je „nevíme“. Jenomže všechny chronické nemoci souvisí přímo s naší stravou, a protože lékaři výživě nerozumí, nemohou porozumět ani příčinám jejich vzniku.

Již jsem řekl, že pokud lékaři neznají příčinu, nemohou nás uzdravit. Jenomže problém je ještě hlubší. Protože nedostatek znalostí vašeho lékaře o výživě vás může zabít!

z knihy Tomáše Kašpara: Krutá hra o Tvé zdraví, kterou můžete zakoupit v eshopu Energie života

REKLAMA

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*