Krevní skupina Rh– a naše mimozemská DNA

Již mnoho bylo řečeno o krevní skupině Rh– a teoriím, které naznačují, že existuje před veřejností utajená záhadná pravda naznačují spojení lidi s krví Rh– s mimozemským původem.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Kdo z nás je si plně vědom toho, že historie není v tlustých knihách, ale součásti naší vlastní krve? Carl Jung

Lidská krev může být čtyř typů: A, B, AB a O. Tato klasifikace je odvozená od bílkovin na povrchu buněk, které mají za úkol bojovat proti bakteriím a virům v lidském těle. Mezi vědci je častou debatou, zda je krevní skupina Rh– výsledkem mutace. Pokud by tomu tak bylo, tak proč je známo, že lidé s touto krevní skupinou mají také jeden obratel navíc? To věda stejně jako krevní skupinu vysvětluje mutací.

Moderní sekvenování (čtení) DNA ukázalo, že lidstvo není tvořeno jednou jedinou rasou ze stejného předchůdce v Africe, ale jedná se o hybridní druh, jehož původ je mnohem tajemnější. Kolem tématu krevního typu Rh– vyvstává mnoho otázek. Pokud se lidstvo opravdu vyvinulo ze společného afrického předchůdce, podle teorií by naše krev měla být kompatibilní, což ale bohužel není. Z čehož plyne mnoho otázek, na které věda nenašla úplnou odpověď. Odkud se Rh– vzalo? A proč tělo matky s krví Rh– odmítá svého vlastního pokrevního potomka s krví Rh+?

Odpovědí na to může být poměrně kontroverzní teorie. Teorie, která naznačuje, že lidstvo není jednotnou rasou, ale hybridním druhem. Setkat se s ní můžeme v knize Roberta Sepehra s názvem Species with Amnesia: Our Forbidden History (dosl. Druh se ztrátou paměti: naše zakázaná historie). Autor nejenže naznačuje, že je lidstvo hybridním druhem, ale také, že před námi na Zemi existovaly velmi pokročilé civilizace, které byly zničeny nějakou velkou globální katastrofou, jak nám záhadně tvrdí historie.

Sepehr argumentuje, že každá vymřelá rasa byla nahrazena jinou, z nichž si několik zachovalo vzpomínky a posvátné znalosti předchozí rasy. V naší marnivosti si myslíme, že jsme odhalili nějaké velké vědecko-technologické pravdy, i když ve skutečnosti jenom znovuobjevujeme moudrost předchozích civilizací. V mnoha ohledech jsme jako probouzející se živočišný druh, který ztratil paměť a který touží získat zpět svou zapomenutou minulost. Baskové ve Španělsku a Francii mají největší podíl lidí s krevní skupinou Rh–. Asi 30 % má Rh– (rr) a asi 60 % má jeden (r) negativní gen.

Mezinárodní svaz ochrany přírody (IUCN) rozeznává 612 druhů a poddruhů primátů, a ani jeden z nich nemá Rh–. Robert Sepehr, Species with Amnesia: Our Forbidden History

Rh neboli „Rhesus faktor” byl poprvé objeven v krvi makaků rhesus. Podle Sephera by krev lidí byla kompatibilní, pokud bychom se vyvinuli ze stejného afrického předka. Téměř 85% lidí má krevní skupinu Rh+, ale VŠECHNY královské rodiny mají Rh–. Věda na tuto otázku zřejmě nemá odpověď: Odkud se Rh– vzala? Došlo u lidí ke ztrátě paměti? A je možné, že náš původ je mnohem záhadnější, než si myslíme?

Mnoho lidí věří, že Rh– by mohlo být dědictvím, které na zemi mimo jiné zanechali Anunnaki. Je zajímavé, že Rh– je charakteristické pro britskou královskou rodinu, což dalo vzniknout kontroverzním teoriím o možném mimozemském dědictví. Tato hypotéza sice nebyla potvrzena, ale ve vzduchu visí její implikace: jak by civilizovaný svět reagoval na to, že malá část pozemské populace disponuje genetickým kódem, který byl kdysi dávno změněn vysoce pokročilými mimozemskými bytostmi. (zdroj: ancient-code.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Krevní skupina Rh– a naše mimozemská DNA 269b - Krevní skupina Rh– a naše mimozemská DNA  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Krevní skupina Rh– a naše mimozemská DNA  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Krevní skupina Rh– a naše mimozemská DNA  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*