Kosmický kód odhaluje skutečný původ lidstva

Velká povodeň je jedním z nejtajemnějších a potenciálně zemi otřásajících okamžiků v dějinách lidstva. Předpokládá se, že velké povodně, které se přehnaly přes zemi smetly pokročilé civilizace a vlastně představovaly jakýsi bod restartování vývoje lidské společnosti. Dnes již zesnulý spisovatel Zecharia Sitchin dospěl k závěru, že objevil plnou výši škod způsobených povodněmi a k čemu došlo bezprostředně po nich. Nevěřil, že lidské bytosti byly v té době na zemi jedinými hráči.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Role Anunnaki při Velké povodni

Eridská genesis (jiný název pro Velkou potopu) podle všeho proběhla kolem roku 2300 př. n. l. a byla popsána v mnoha textech z této doby i později na mnoha místech světa.  O zkázonosné potopě existují kousky důkazů z asijských, afrických, amerických i evropských zdrojů. Vzhledem k tomu, že důkazy o této povodni pochází z tak široké řady kultur, zdá se velmi pravděpodobné, že povodeň byla skutečným incidentem a nikoliv pouze produktem starověkých mýtů.

I když jsme si téměř jisti, že k ní opravdu došlo, sestavení chronologie působí historikům i archeologům neskutečné potíže. Spisovatel Zecharia Sitchin se však ve své knize „Kosmický kód“ (6. svazek v řadě knih Kronika země) pokusil čerpat informace o Velké potopě z různých zdrojů. Věří, že příběh Velké povodně se z velké části týká záhadné mimozemské rasy jménem Anunnaki.

Sitchin píše, že Anunnaki poprvé přišli na zemi s úmyslem ji kolonizovat, protože atmosféra jejich planety (Nibiru) začla být nenávratně narušována. Osadníci objevili monoatomické zlato ve vodách Perského zálivu a začali ho těžit. Nakonec se jejich těžba zlata rozšířila po celém Zemi. Po sérii bitev a sporů týkajících se dělníků ve zlatých dolech se Anunnaki rozhodli, že stvoří lidské bytosti, které budou pracovat v podstatě jako otroci. Jejich sídlem byl Edin v Mezopotámii.

Ukázalo se však, že lidské bytosti jsou vzpurnější a ještě více nezávislé než jejich mimozemští vůdci, a během doby ledové pak došlo ke zlomu. Lidským bytostem se podařilo rozzuřit několik vysoce postavených členů anunnacké společnosti míšením s jejich ženami a potomci těchto svazků získali politickou moc. Mimozemšťané plánovali se lidských bytostí zbavit, ale nebyli si jisti, jak postupovat. Když poté zjistili, že by přiblížení Nibiru do blízkosti země vyvolalo katastrofickou přílivovou vlnu, chopili se příležitosti a nechali přírodu, ať se o otravné lidstvo postará. Věřili, že lidstvo bude katastrofou naprosto vyhlazeno.

Plán však takto ideálně nedopadl. Jeden z Anunnaki dal pokyny člověkovi, zřejmě Noemu, aby postavil loď, než přijde povodeň a Zemi zničí. Také mu a jeho rodině poskytl prostředky k rozvoji zemědělských osad, jakmile voda klesne. Po povodni většina Anunnaki ze Země odešla a nikdy se už nevrátila, ale pár z nich zůstalo a pomohlo lidem s obnovou civilizace poté, co byla jejich velká města katastrofou zničena.

Pokud má Sitchin pravdu, pak by tato teorie mohla vysvětlit mnoho historických záhad, které historiky i archeology matou již několik generací. Po celém světě existují úžasné stavby, které jsou dílem starověkých národů a jež poukazují na technologii mnohem pokročilejší, než by historici očekávali vzhledem ke stavebním technikám pozdějších společností. Je logické, že tyto starobylé monolity postavené díky pokročilým technikám Anunnaki ještě před potopou předčí stavby pozdější, které využívaly pouze základní znalosti. Zajímavostí je, že Zecharia Sitchin popisuje události před povodní i po ní ve své knize Kosmický kód.

Události před potopou

Před 450 000 lety

Na planetě Nibiru, které je vzdáleným členem sluneční soustavy, život kvůli zániku atmosféry pomalu vymírá. Vládce Alalu, který byl sesazen Anuem, uniká v kosmické lodi a nachází útočiště na Zemi. Zjišťuje, že Země disponuje zásobami zlata, které by mohlo pomoci ochránit atmosféru planety Nibiru.

445 000 př. n. l.

Anunnaki pod vedením Enkiho, syna Anua, přistávají na Zemi a zřizují Eridu – první stanici na Zemi – za účelem těžby zlata z vod Perského zálivu.

430 000 př. n. l.

Zemské klima se mění k lepšímu. Na Zem přicházejí další Anunnaki, mezi nimi je i Enkiho nevlastní sestra Ninhursag, která je hlavní lékařkou.

416 000 př. n. l.

Se snižující se produkcí zlata přichází na zem Anu spolu s Enlilem, následníkem trůnu. Je rozhodnuto, že životně důležité zlato bude získáno těžbou v Jižní Africe. Losem Enlil vyhrává velení nad misí na Zemi a Enki je odsunut do Afriky. Při odletu ze Země je Anu vyzván vnukem Alulua.

400 000 př. n. l.

V Jižní Mezopotámii existuje sedm funkčních osad, mezi něž patří také kosmodrom (Sippar), středisko řízení kosmických letů (Nippur) a metalurgické centrum (Shuruppak). Ruda je přivážena na lodích z Afriky. Čisté kovy jsou odesílány na oběžnou dráhu lodím, které jsou osazeny Igigi, a poté přesunuty na pravidelně přilétající lodě z Nibiru.

380 000 př. n. l.

Díky podpoře Igigi se pokouší Alulův vnuk o získání nadvlády nad Zemí. Enlilovi přívrženci vyhrávají Válku starých bohů.

300 000 př. n. l.

Annunaki pracující ve zlatých dolech se bouří. Enki a Ninhursag genetickou manipulací opičí samice vytvářejí primitivní dělníky, kteří za Anunnaki přebírají manuální práci. Enlil útočí na doly a přináší primitivní dělníky s sebou do Edinu v Mezopotámii. Vzhledem ke schopnosti reprodukce se Homo Sapiens začínají rozmnožovat.

200 000 př. n. l.

Život na Zemi se během nové doby ledové vrací o krok zpět.

100 000 př. n. l.

Podnebí se znovu otepluje. Anunnaki (biblické bytosti nefilim) si k Enlilově narůstající nelibosti berou za ženy dcery lidí.

75 000 př. n. l.

„Zatracení Země“ – začíná další doba ledová. Po Zemi se potulují méně vyvinuté formy člověka. Kromaňonský člověk přežívá.

49 000 př. n. l.

Enki a Ninhursag povyšují lidské potomky anunnackého původu, aby vládli městu Shuruppak. Enlil zuří. Plánuje zánik lidstva.

13 000 př. n. l.

Když si Enlil uvědomuje, že průlet Nibiru kolem Země vyvolá obrovské přílivové vlny, nutí Anunnaki přísahat, aby blížící se pohromu před lidstvem utajili.

Události po potopě

11 000 př. n. l.

Enki porušuje přísahu, a dává pokyny Ziusudrovi/Noemu, aby vybudovat ponornou loď. Záplava se přežene přes Zemi a Anunnaki destrukci pozorují z kosmické lodi na oběžné dráze. Enlil souhlasí, aby bylo zbytku lidstva darováno náčiní a semena. Zemědělství se začíná rozvíjet na výše položených místech. Enki domestikují zvířata.

10 500 př. n. l.

Potomkům Noeho jsou přiděleny tři oblasti. Ninurta, Enlilův přední syn, přehrazuje hory a odčerpává vodu z řek, aby byla Mezopotámie obyvatelná. Enki obydluje údolí Nilu. Sinajský poloostrov si nechávají Anunnaki jako zápotopní kosmodrom. Středisko řízení kosmických letů je založeno na hoře Moria (budoucí Jeruzalém).

9 780 př. n. l.

Ra/Marduk, Enkiho prvorozený syn, rozděluje nadvládu nad Egyptem mezi Usira a Seta.

9 330 př. n. l.

Set zajímá Usira a trhá ho na kusy, zaujímá výlučnou vládu nad údolím Nilu.

8 970 př. n. l.

Hór mstí svého otce Usira rozpoutáním první pyramidové války. Set utíká do Asie, zabírá Sinajský poloostrov a Kanaán.

8 670 př. n. l.

Enlilovi přívrženci se bouří proti nadvládě Enkiho potomků nad všemi kosmickými zařízeními a rozpoutávají druhou pyramidovou válku. Vítězný Ninurta vyprazdňuje Velkou pyramidu a bere z ní veškeré vybavení. Ninhursah, Enkiho a Enlilova nevlastního sestra, svolává mírovou konferenci. Rozdělení země je znovu stvrzeno. Vláda nad Egyptem přechází z Raovy/Mardukovy dynastie na Thovtovu dynastii. Iunu je postaveno jako náhrada města majáků.

8 500 př. n. l.

Anunnaki zřizují základny u bran do prostorů vesmírných zařízení; jedním z nich je i Jericho.

7 400 př. n. l.

Jak pokračuje období míru, Anunnaki udělují lidstvu nové výsady. Začíná období neolitu. Egyptu vládnou polobohové.

3 800 př. n. l.

V Sumeru začíná městská civilizace, jelikož tam Anunnaki obnovují svá stará města, počínaje Eridem a Nippurem. Anu přichází na Zemi na oficiální historickou návštěvu. Na jeho počest je postaveno nové město Uruk. Ze zdejšího chrámu vytváří příbytek pro svou milovanou vnučku Innin. (zdroj: disclose.tv)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Kosmický kód odhaluje skutečný původ lidstva269b - Kosmický kód odhaluje skutečný původ lidstva MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Kosmický kód odhaluje skutečný původ lidstva OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Kosmický kód odhaluje skutečný původ lidstva monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*