Konspirátor David Icke přijede do Bratislavy

V rámci World Wide Wake Up Tour zavítá do Bratislavy známý anglický řečník David Icke. Jeho celodenní tlumočený seminář se uskuteční 28. října 2017 v kulturním domě Istropolis. Seminář přiblíží aktuální stav více než 20-letého pátrání Davida Icke po historických i současných informacích, hledání a skládání souvislostí v otázkách celosvětového dění i zkoumání lidského vědomí.

eshop energie života nabízí


MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

349 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč

ZLATÉ KAPKY

přetaktuje váš mozek

1491 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Orwellovská agenda pro lidstvo, Média a dezinformace, Nový světový řád, Kdo skutečně stojí za terorismem, Saturn a Měsíc, Povaha reality, Transhmanizmus a další témata budou obsahem jeho bratislavské přenášky.

"Žijeme v snovém světě, který považujeme za reálný. Musíme se posunout na vyšší úroveň porozumění a osvobodit se. Lidé se musí zvednout z kolen a převzít své životy do vlastních rukou," říká ke svému poslání David Icke.

Jeho proslulost spojena především s vystoupeními na téma "kdo a co skutečně kontroluje tento svět". Ve více než dvaceti vydaných knihách a na seminářích se věnuje rozsáhlému spektru dílčích témat, které většina světových médií v aktuální, takzvané zrychlené době nespojuje dohromady a tím veřejnosti neumožňuje širší náhled na planetární dění.

Na seminářích pracuje s terminologií z historie i popkultury. Klade důraz na okamžik, kdy se každý člověk může zastavit, zhodnotit v jaké situaci se nachází a sám rozhodnout, co s tím chce a dokáže udělat. A nahlédnout tak za hranice iluze, kterou dosud považoval za svůj svět. David Icke svérázným stylem prezentuje vlastní názor a nechává čtenáře i návštěvníky udělat si svůj.

Program

09:00 otevření Istropolisu
10:00 1. část
13:00 přestávka
14:00 2. část
16:00 přestávka
16:30 3. část
19:30 přestávka
20:00 4. část
22:00 závěr

Předprodej vstupenek: ticketportal.sk

Jozef Tarkay, agentura KVAS, facebook.com


LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

49 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

vyčistí játra

249 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

349 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*