Konspirátor David Icke přijede do Bratislavy

V rámci World Wide Wake Up Tour zavítá do Bratislavy známý anglický řečník David Icke. Jeho celodenní tlumočený seminář se uskuteční 28. října 2017 v kulturním domě Istropolis. Seminář přiblíží aktuální stav více než 20-letého pátrání Davida Icke po historických i současných informacích, hledání a skládání souvislostí v otázkách celosvětového dění i zkoumání lidského vědomí.

REKLAMA

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

449 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

139 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

449 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Orwellovská agenda pro lidstvo, Média a dezinformace, Nový světový řád, Kdo skutečně stojí za terorismem, Saturn a Měsíc, Povaha reality, Transhmanizmus a další témata budou obsahem jeho bratislavské přenášky.

"Žijeme v snovém světě, který považujeme za reálný. Musíme se posunout na vyšší úroveň porozumění a osvobodit se. Lidé se musí zvednout z kolen a převzít své životy do vlastních rukou," říká ke svému poslání David Icke.

Jeho proslulost spojena především s vystoupeními na téma "kdo a co skutečně kontroluje tento svět". Ve více než dvaceti vydaných knihách a na seminářích se věnuje rozsáhlému spektru dílčích témat, které většina světových médií v aktuální, takzvané zrychlené době nespojuje dohromady a tím veřejnosti neumožňuje širší náhled na planetární dění.

Na seminářích pracuje s terminologií z historie i popkultury. Klade důraz na okamžik, kdy se každý člověk může zastavit, zhodnotit v jaké situaci se nachází a sám rozhodnout, co s tím chce a dokáže udělat. A nahlédnout tak za hranice iluze, kterou dosud považoval za svůj svět. David Icke svérázným stylem prezentuje vlastní názor a nechává čtenáře i návštěvníky udělat si svůj.

Program

09:00 otevření Istropolisu
10:00 1. část
13:00 přestávka
14:00 2. část
16:00 přestávka
16:30 3. část
19:30 přestávka
20:00 4. část
22:00 závěr

Předprodej vstupenek: ticketportal.sk

Jozef Tarkay, agentura KVAS, facebook.com

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

89 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*