Je omluva za objednanou vraždu upřímná?

Co všechno dokáže lidské ego, když duši, která by jej měla řídit, zavřete do vyhnanství, aby zakusila, jaké je to bezděčně přihlížet příběhu svého současného života? Systém, v němž žijeme, nabízí mnoho různých rolí, z nichž některé, ač se to nezdá, jsou příležitostí k přerodu. Frontman americké kapely As I Lay Dying Tim Lambesis, odsouzený na šest let za objednání vraždy své bývalé manželky, je jedním z takových případů.

REKLAMA

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Měl vše, na co si mohl vzpomenout – celosvětově úspěšnou kapelu, krásnou manželku, tři adoptované děti z Etiopie. Pak se ovšem chytil kokainu, heroinu a steroidů, což jeho ego napumpovalo k nesnesitelnému prasknutí, vyvrcholenému pokusem o zabití manželky. Nedokonaném, nutno podotknout, jelikož skočil na lep policejnímu detektivu v utajení.

Přestože u soudu litoval svého činu, nikdo z blízkých ani dnes již bývalých spoluhráčů mu dodnes nevěří. „Narcisistní sociopat,“ prohlásil kytarista Hipa. Dnes je za dobré chování Lambesis ze žaláře venku. „Má velkou nahrávací smlouvu, má rovněž smlouvu na vydání vlastní knihy a vše pro něj vypadá skvěle. Zatímco on propluje životem v pohodě, všichni ostatní trpí,“ posteskl si ex-kytarista kapely Dokken George Lynch (jak příznačné jméno).

„Lidi, držte se, svět se zbláznil,“ říká Stanislav Bernard. Dovolím si oponovat, nezbláznil, on takový byl vždycky. Prostě kino, jak se sluší a patří. K takové show patří rovněž veřejná omluva, kterou Lambesis zveřejnil v polovině prosince 2017 na facebookovém profilu své „prázdné“ kapely As I Lay Dying. Jeho zpověď přikládáme. Věříte mu, že je upřímná a že se skutečně změnil? Napište prosím svůj názor do komentářů. ()

Žádná slova nemohou vyjádřit, jak mne hluboce mrzí, že jsem zodpovědný za zranění, která jsem způsobil. Není žádné omluvy za mé jednání. Když se ohlédnu zpět, se stejným pohrdáním jako vy se dívám na člověka, kterým jsem se stal.

V první řadě se omlouvám své bývalé ženě a mým pozoruhodným dětem za mé strašlivé činy. Neexistuje jediný den, aniž bych si nepřál napravit všechny škody, které jsem způsobil.

Vzhledem k tomu, že si to nepřejí, uctivě respektuji jejich přání a tudíž se nebudu o nich dále vyjadřovat, ani teď, ani v budoucnu. Žádám rovněž kohokoliv, kdo si to přečte, aby respektoval jejich soukromí a zabránil tak případnému hněvu či negativitě, směřované k nim kvůli mé osobě. Byl jsem jediným pachatelem, jediným, kdo byl obviněn ze všeho, co se stalo.

Mé rodině se omlouvám za trauma, kterému jste čelili a kterým jste stále dotčeni. Je vás velmi mnoho, kterým bych se chtěl dále omluvit. Velmi se omlouvám všem svým přátelům, které jsem zradil vším, co jsem před nimi skrýval, a za všechny těžkosti, které jsem způsobil lidem, kteří se mnou pracovali. Spoluhráčům, technikům, manažerům, právníkům, agentům, lidem z nahrávací společnosti a dalším, kteří museli utrpět mnoha nečekanými změnami, vyvolanými mými činy. Zatímco se museli vypořádat s následky mého zatčení, mnoho z nich jsem zahrnul hořkostí, kterou jsem měl směřovat k sobě samotnému. Vím, že nemohu odvolat nepřátelství, které jsem vyvolal, ale přesto pevně doufám, že čas mi pomůže vyřešit vše, co budu moci.

Všichni, kteří jste ke mně vzhlíželi jako k umělci, zklamal jsem vás ve všech možných směrech. Snažil jsem se veřejnosti ukázat své lepší já, zatímco jsem za zavřenými dveřmi krmil své ošklivé rostoucí monstrum. Psal jsem texty o osobě, kterou jsem chtěl být než o člověku, kterým jsem byl. Žil jsem život, který postrádal empatii a na všechno pohlížel skrze vlastní sebestřednost.

Nemohu s jistotou říci, jak bude vypadat můj další život, jelikož všechno je dnes jinak a stále se učím. Hudba byla a vždy bude mou součástí, pomáhala mi dostat přes temné etapy mé životní cesty. Nicméně tato omluva není součástí žádné propagace. Zvěsti kolují, což je něco, co se učím teprve přijímat, ale tato omluva je skutečně omluvou všem okolo mé osoby.

Nevyjadřoval jsem se veřejně od doby, kdy jsem dál průchod svým výčitkám vůči mému odsouzení, protože čas vypadal jako nejlepší řešení, jak všechny rány zahojit. Dnes je první příležitostí se svobodně omluvit bez jakékoliv motivace, abych získal přízeň soudů, jelikož jsem již právně dostál svým závazkům vůči svému trestu, včetně všech požadavků probačního dohledu.

Chci, aby bylo zřejmé, že ač uběhne jakákoliv doba, nic nemůže opravedlnit má pochybení. Nežádám druhou šanci ani kohokoliv důvěru. Vše, co ke mne lidé cítí, dává svůj smysl. Pouze čas řekne, zda se mé budoucí činy vyrovnají s mými výčitkami, za což se modlím každý den.

Za posledních pět let rozbouřený efekt všech mých činů má mnohem více následků, než bych je mohl vyřešit jediným písemným prohlášením.

Proto se i nadále budu omlouvat v souvislosti s mými budoucími vyjádřeními a činnostmi, kterými se budu zabývat.

Děkuji za přečtení,

Tim

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Je omluva za objednanou vraždu upřímná?269b - Je omluva za objednanou vraždu upřímná? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Je omluva za objednanou vraždu upřímná? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Je omluva za objednanou vraždu upřímná? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*