Jaká je skutečná pravda o bytostech Nefilim?

Starověké texty podrobně popisují, jak nefilové žili na Zemi a stvořili chaos a destrukci. V jednom okamžiku v historii začali mít prorocké sny o armageddonu, a strach se přehnal přes jejich srdce. Podle textů byl prvním nefilem, kterému se takový sen zdál, titán Mahway, syn anděla Barakela.

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

194 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Jaká je skutečná pravda o bytostech Nefilim?
Jaká je skutečná pravda o bytostech Nefilim?
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Podle jeho snu se obrovská deska ponořila do vody, a jakmile se vynořila, zůstaly na ní pouze tři jména. Má se za to, že tento sen symbolizuje velkou potopu a následné rozdělení všeho kromě Noemových synů. Co si myslíte o nefilim a takzvaných padlých andělech?

Věříte, že jde pouze o mýtické bytosti stvořené lidskou představivostí? Nebo je možné, jak mnoho starověkých textů naznačuje, že byli nefilové a padlí andělé skuteční a v dávné minulosti obývali Zemi?

Nejprve je však třeba si říct, že ani dnes v 21. století, není plně chápán význam slova „nefilim“. V průběhu let přicházeli učenci s řadou původů tohoto slova, mezi nimi: „padlí“, „odpadlíci“, dokonce „ti, kteří zapříčinili pád ostatních“. Bez ohledu na jméno a jeho význam byli tajemní nefilové dlouho považováni za obrovské bytosti, kteří v dávné minulosti obývali naši planetu.

V poslední době by mnoho autorů namítalo, že na základě velkého počtu starověkých textů bychom mohli konstatovat, že nefilové mohli být starověkým mimozemským druhem, který Zemi v dávné minulosti obýval.

Tato teorie, kterou skeptikové důrazně odmítají, bývá v poslední době mnoha lidmi přijímána.

Nefilim vládli před potopou?

Mnozí tvrdí, že na základě několika textů a interpretací těchto záhadných bytostí byli nefilové ve skutečnosti záhadné bytosti, které na planetě před velkou potopou vládly.

V některých textech se o nich píše jako o obrech, jiné naznačují, že tyto záhadné bytosti jsou ve skutečnosti potomci padlých andělů.

V hebrejské bibli se slovo „nefilim“ objevuje dvakrát, v obou případech v Tóře. První výskyt je v Genesis 6:1–4, těsně před příběhem o Noemově arše. Druhý v Numeri 13:32–33, kde zvědové vysláni do země Kananejské, mluví o hrůzostrašných obrech.

2 Samuel 21:20 dokonce nabízí detailní popis těchto tajemných bytostí: „… A byla opět válka v Gatu, kde byl obrovský muž, který měl na rukou i nohou po šesti prstech. Celkem dvacet čtyři, on také byl potomkem obrů.“

Avšak možná nejdůležitější „archeologický“ důkaz podporující existenci těchto bytostí je 2 000 let stará Kniha obrů. Údajně popisuje, jak byly tyto bytosti zničeny.

Tato tajemná a poněkud kontroverzní kniha byla objevena před více než 50 lety. Byla nalezena v jeskyních u Kumránu spolu s tisíci starých svitků, které nabídly velmi důležitý pohled do naší minulosti.

Kromě velkého množství textů a článků, které si o nefilech můžeme přečíst, nabízí tento dokument fascinující pohled na jedno z nejdiskutovanějších témat za posledních několik desetiletí.

Podle Genesis 6:4 byli nefilové potomky „synů Boha“ a „dcer mužů“ před potopou. Jméno je použito také v odkazu na obry, kteří obývali Kanán v době, kdy jej Izraelité dobývali, jak je psáno v Numeri 13:33. Podobné slovo v biblické hebrejštině ale s jinými samohláskami se objevuje i v Ezechiel 32:27. Popisuje mrtvé filištínské bojovníky. (zdroj: ancient-code.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Jaká je skutečná pravda o bytostech Nefilim?269b - Jaká je skutečná pravda o bytostech Nefilim? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Jaká je skutečná pravda o bytostech Nefilim? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Jaká je skutečná pravda o bytostech Nefilim? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*