Jaká je skutečná pravda o bytostech Nefilim?

Starověké texty podrobně popisují, jak nefilové žili na Zemi a stvořili chaos a destrukci. V jednom okamžiku v historii začali mít prorocké sny o armageddonu, a strach se přehnal přes jejich srdce. Podle textů byl prvním nefilem, kterému se takový sen zdál, titán Mahway, syn anděla Barakela.

REKLAMA

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

799 Kč


Jaká je skutečná pravda o bytostech Nefilim?
Jaká je skutečná pravda o bytostech Nefilim?
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Podle jeho snu se obrovská deska ponořila do vody, a jakmile se vynořila, zůstaly na ní pouze tři jména. Má se za to, že tento sen symbolizuje velkou potopu a následné rozdělení všeho kromě Noemových synů. Co si myslíte o nefilim a takzvaných padlých andělech?

Věříte, že jde pouze o mýtické bytosti stvořené lidskou představivostí? Nebo je možné, jak mnoho starověkých textů naznačuje, že byli nefilové a padlí andělé skuteční a v dávné minulosti obývali Zemi?

Nejprve je však třeba si říct, že ani dnes v 21. století, není plně chápán význam slova „nefilim“. V průběhu let přicházeli učenci s řadou původů tohoto slova, mezi nimi: „padlí“, „odpadlíci“, dokonce „ti, kteří zapříčinili pád ostatních“. Bez ohledu na jméno a jeho význam byli tajemní nefilové dlouho považováni za obrovské bytosti, kteří v dávné minulosti obývali naši planetu.

V poslední době by mnoho autorů namítalo, že na základě velkého počtu starověkých textů bychom mohli konstatovat, že nefilové mohli být starověkým mimozemským druhem, který Zemi v dávné minulosti obýval.

Tato teorie, kterou skeptikové důrazně odmítají, bývá v poslední době mnoha lidmi přijímána.

Nefilim vládli před potopou?

Mnozí tvrdí, že na základě několika textů a interpretací těchto záhadných bytostí byli nefilové ve skutečnosti záhadné bytosti, které na planetě před velkou potopou vládly.

V některých textech se o nich píše jako o obrech, jiné naznačují, že tyto záhadné bytosti jsou ve skutečnosti potomci padlých andělů.

V hebrejské bibli se slovo „nefilim“ objevuje dvakrát, v obou případech v Tóře. První výskyt je v Genesis 6:1–4, těsně před příběhem o Noemově arše. Druhý v Numeri 13:32–33, kde zvědové vysláni do země Kananejské, mluví o hrůzostrašných obrech.

2 Samuel 21:20 dokonce nabízí detailní popis těchto tajemných bytostí: „… A byla opět válka v Gatu, kde byl obrovský muž, který měl na rukou i nohou po šesti prstech. Celkem dvacet čtyři, on také byl potomkem obrů.“

Avšak možná nejdůležitější „archeologický“ důkaz podporující existenci těchto bytostí je 2 000 let stará Kniha obrů. Údajně popisuje, jak byly tyto bytosti zničeny.

Tato tajemná a poněkud kontroverzní kniha byla objevena před více než 50 lety. Byla nalezena v jeskyních u Kumránu spolu s tisíci starých svitků, které nabídly velmi důležitý pohled do naší minulosti.

Kromě velkého množství textů a článků, které si o nefilech můžeme přečíst, nabízí tento dokument fascinující pohled na jedno z nejdiskutovanějších témat za posledních několik desetiletí.

Podle Genesis 6:4 byli nefilové potomky „synů Boha“ a „dcer mužů“ před potopou. Jméno je použito také v odkazu na obry, kteří obývali Kanán v době, kdy jej Izraelité dobývali, jak je psáno v Numeri 13:33. Podobné slovo v biblické hebrejštině ale s jinými samohláskami se objevuje i v Ezechiel 32:27. Popisuje mrtvé filištínské bojovníky. (zdroj: ancient-code.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Jaká je skutečná pravda o bytostech Nefilim?269b - Jaká je skutečná pravda o bytostech Nefilim? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Jaká je skutečná pravda o bytostech Nefilim? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Jaká je skutečná pravda o bytostech Nefilim? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

349 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

299 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 100 g

dodá zdravé tuky

59 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*