Jak prokouknout naše falešné přátele

Známe lidi, kteří jsou podle nás „milí“, ale ve skutečnosti se jedná o hrozné lidi, se kterými bychom se neměli bavit. Zkrátka řečeno, jsou falešní a celou tu dobu jen předstírají, jak nejsou hodní. Přátele jsou důležití a přátelství by si člověk měl vážit. Jak ale rozlišit mezi dobrými a špatnými? Zde je jednoduchý seznam, který vám může pomoct poznat, kteří jsou kteří.

REKLAMA

KONOPNÉ SEMÍNKO 100 g

dodá zdravé tuky

59 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

139 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

249 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

349 Kč


Jak prokouknout naše falešné "přátele"
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

1 Nevadí jim vaše bláznivá stránka

Jste příliš hlasití na veřejnosti nebo tančíte jako zběsilí? Každý máme nějaké ty zvláštní rysy. Ale osobě, která se nazývá přítelem, na tom nezáleží. Budou vás milovat a nějaká ta výstřednost jim rozhodně vadit nebude.

2 Udělají si na vás čas, i když ho nemají

Tak už to přátele dělají. Budete pro ně v životě důležití. Udělají si na vás čas za každou cenu. Půjdou s vámi na drink nebo na krátký pokec, a to i po dlouhém a únavném dni. Ne však každý den!

3 Vždy odpustí a zapomenou

Jsme jen lidi. Děláme chyby. Dobrý přítel vždy odpustí, opraví, pokud je to nutné. Ten falešný si nenechá ujít příležitosti, kdy by mohl vypíchnout nějakou chybu.

4 Zůstanou s vámi v kontaktu

Přátelství na dálku jsou složitá, stejně jako láska na dálku. Dobrý kamarád vám napíše zprávu, zavolá, pošle přihlouplý smajlík na Facebooku a občas se s vám spoji na Skypu.

5 Respektuje vaše rozhodnutí

A nikdy je nekritizuje. Pokud je to opravdový přítel, bude podporovat vaše rozhodnutí, cíle a životní ambice.

Mezitím, co si budete užívat skutečného přátelství, si můžete přečíst, jak poznat ty falešné

1 Chtějí mít přednost

Ano, tihle lidé by chtěli, abyste je považovali za to nejdůležitější v životě. Ale naopak už to nefunguje.

2 Pomlouvání je jejich koníček

Haněním ostatních vám pomalu vymluví díru do hlavy. Samozřejmě za jejich zády. Co tak asi dělají, když nejste poblíž?

3 Bezdůvodný sarkasmus

Za každou cenu od vás získají to, co chtějí. Někdy vás sarkasticky urazí.

4 Soupeří s vámi

Vše je pro ně důvod k soupeření. Rádi si myslí, že jsou nejlepší, lepší než vy a za každou cenu budou také chtít to nejlepší. Může jít o povýšení, nové oblečení, studijní výsledky nebo vlastně úplně všechno.

5 Vždy vás zklamou

Bez ohledu na situaci vždy člověka spolehlivě zklamou. Nejprve si s vámi něco naplánují, slíbí a poté to nikdy nedodrží. Když si o tom s nimi budete chtít promluvit, ještě vás slovně urazí.

Tak a teď to víte, takže si dejte pozor. (zdroj: themindsjournal.com)

REKLAMA

MERUŇKOVÁ JÁDRA 50 g

dodají vitamin B17

49 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

699 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

399 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

449 Kč


1 Comment

  1. Tak ono v dnešní době sehnat normální přátelé není ani skoro reálné.Posedlost démonem je u většiny lidí víc než zřetelná.Člověk, který ještě zůstal normální, je v dnešní době exot a nepochopen okolím.Chyba je v době, můžeme za to poděkovat těm černokněžnickým psychopatům a určitým elitářům co tohle všechno tady zařídili.Jinak ještě dodám, jak se projevují záškodníci nebo nebezpečný lidi.Dráždí je pozitivní lidé, svoboda jedince, plivou bezdůvodně jedy, jsou despotičtí a omezení, neuznávají sebemenší odlišnosti, mají sklony k tyranii, za milý úsměv jsou schopný člověka ponížit a psychicky zdiskreditovat.Když se náhodou usmějí oni, tak je v tom pouze zákeřná křivárna (podobně jako smích čarodějnic z pohádek).U těchto lidí není dopředu známo, co se jim vyrojí v hlavě a jsou nepředvídatelný.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*