Icke: Měsíc je dutý a postavený mimozemšťany

Bývalý moderátor Grandstandu David Icke ve své nejnovější bizarní konspirační teorii tvrdí, že Měsíc je dutý a že se jedná o vesmírnou loď, kterou opustili mimozemšťané. Icke, který před nedávnem informoval Andrewa Neila v pořadu This Week na BBC1, že členové královské rodiny jsou reptiliáni, přišel s bizarní teorií o tom, jak se Měsíc dostal na své místo.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Icke došel k tomuto závěru poté, co se odhodlal navzdory obecnému vědeckému konsensu říci, že Měsíc by tam vlastně neměl být. Mnoho vědců se shoduje, že velikost Měsíce je jednou z největších energiezivota Banner3 - Icke: Měsíc je dutý a postavený mimozemšťanyanomálií naší sluneční soustavy.

Před 25 lety šokoval Icke Británii, když během tiskové konference a následně v show Wogan v hlavním vysílacím čase prohlásil, že je „syn boží“. Tento bývalý fotbalista je znám jako moderátor hlavního sobotního sportovního programu Grandstand, který se později stal mluvčím Strany zelených.

Přestože Icke se z mainstreamových médií vytratil poté, co se na jeho původní šokující příběh zapomnělo, stal se jakýmsi guru v oblasti konspiračních teorií a mezi alternativními médii.

Icke napsal nespočet knih a o svých podivných teoriích přednášel po celém světě, takže si na bizarnostech za poslední čtvrtstoletí postavil kariéru.

Jeho nejnovější teorie se týká našeho Měsíce.

Fyzikové zatím nebyli schopni vysvětlit, proč má planeta velikosti Země v porovnání tak velký Měsíc.

Dalo by se očekávat, že náš Měsíc bude mít průměr kolem 65 km, avšak ve skutečnosti má 3 474 km.

Z toho Icke odvodil, že musel být postaven uměle a že se tedy nejedná o odlomený kus Země poté, co byla zasažena jinou planetou, jak se domnívají vědci.

Ve videu na YouTube Icke svou ztřeštěnou teorii vysvětluje.

„Vůbec netuší, jak se tam ten Měsíc objevil a podle fyziky by tam neměl být,“ říká.

„Nejen že má Země družici, má obrovskou družici.“

„Někteří vědci nemluví o vztahu planeta-družice, ale o vztahu planeta-planeta – Měsíc je větší než Pluto.“

„A odtud máme dutý Měsíc, to říkám já a ostatní tvrdí, že je to dutá planetka.“

Icke říká, že Měsíc byl v listopadu 1969 zasažen lunárním modulem o ekvivalentu jedné tuny TNT a následné otřesy podle vědců z NASA rozezněly Měsíc jako zvon.

corey welcome - Icke: Měsíc je dutý a postavený mimozemšťanyPopsal nosnou raketu, která později narazila do Měsíce silou odpovídající 11 tunám TNT a NASA řekla, že se Měsíc „rozezněl jako gong a vibroval tři hodiny a 20 minut do hloubky 40 km“.

„Dva ruští vědci ze Society Academy of Science napsali v roce 1970 v ruském časopise Sputnik článek s názvem ‚Je Měsíc výtvorem mimozemské inteligence?‘,“ řekl Icke ve videu.

„A po všech těch letech to vypadá, že měli pravdu.“

Icke řekl, že vnější povrch je „extrémně tvrdý“ a obsahuje minerály jako titan, zpracované kovy včetně mosazi a prvky uranu 236 a neptunia 237, u kterých nikdy nebyl prokázán přirozený výskyt“.

„Povrch je špatný vodič tepla,“ řekl Icke.

„Tato vesmírná loď z dávných časů, kterou nazýváme Měsíc, má výbornou konstrukci.“

„Pokud se chystáte vyslat umělou družici, je vhodné, aby byla dutá.“

„Je pravděpodobnější, že to co zde vidíme, je velmi stará vesmírná loď, jejíž interiér byl naplněn palivem pro motory, materiály a vybavením pro opravné práce a nástroji, pozorovacím zařízením a všelijakými stroji.“

„Jinými slovy vším, co tato vesmírná karavela potřebovala, aby sloužila jako Noemova archa inteligence, možná dokonce jako domov celé civilizace, která plánovala její přežití po miliony let při nekonečné cestě vesmírem a plášť takové lodi musí byt velmi pevný, aby odolal ranám – meteorům a prudkým výkyvům mezi extrémním teplem a chladem.“

zdrojový článek: www.express.co.uk

překlad: Siw

 
REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč


1 Comment

  1. Je ještě mnoho nevysvětleného a k zamyšlení nad danou věcí. Kdybychom znali pravdu, možná by se nám zatočila hlava nad tím vším.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*