Důvody pro zavedení nového světového pořádku

“Mocní“ tohoto světa jsou opravdu v uvozovkách, nemají totiž plnou moc nad tímto světem. Jinak by neprováděli věci, o kterých víme, že je dělají, aby si svou “moc“ udrželi. Pokud jsme skutečně mocní, nic v sobě držet nemusíme. Moc se nás drží sama, proto(že) my sami máme nad ní vládu.

REKLAMA

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

​"Čím více nás zajímá výsledek děje,

kterého se účastníme, tím více jsme úplatní.

Naopak čím více nás zajímá průběh samotného děje,

tím méně se nás korupce dotýká."

Mnozí konspirační teoretici řeší NWO (New world order – Nový světový pořádek), ale málokterý z nich se ptá, jaký je skutečný a zároveň skrytý důvod jej zavést.

Pokud bychom si všichni uvědomili, že žijeme v tomto světě ve vlastních okovech, mohli bychom si také uvědomit, že totéž vězení čeká i naše duše. Tuto nebezpečnou možnost se právě proto snaží „mocní“ tohoto světa utajit.

Ti, co jsou přesvědčeni, že žádnou duši nemají a nikdy nepoznali strach,
tak zákonitě musí být psychopati.

Mozkové jádro amygdala ve střední části spánkového laloku umí dvě základní emoce – strach a vztek. Z amygdaly vedou spoje do mozkové kůry, ale u necelého procenta lidí tohle spojení nefunguje. To jsou ti, co nikdy strach nemají. Bývají to charismatičtí nadaní jedinci, perfektní ve výkonu – právě díky té absenci strachu. Často se s nimi potkáte na vysokých postech a nemusí to být žádní disociálové. Politik, manažer nebo špičkový chirurg.
       psychiatr Radkin Honzák v rozhovoru pro IDNES.cz

kidman - Důvody pro zavedení nového světového pořádku ​Skutečnost, že si své vězení neuvědomujeme, může dokonce přispět k tomu, že jej budeme bránit, pokud nám ho bude chtít někdo vzít.

Jakmile bychom si všichni uvědomili, že jsme ve vězení, to přestane existovat. Co bude pak?

Svoboda.

Jenže té se většina duší bojí, protože ji nikdy nepoznala, jaké to je ji zažít. Anebo již zapomněla? Tak či onak strach ze svobody je podstatou našeho vězení.

Dokud poslední člověk na této planetě neodhodí strach, aby získal ochranu, tak se nikdy jako lidstvo neosvobodíme. Že je to nemožné? Nikdo neříká, že je to zadarmo. Třeba ve stylu, že přijde mesiáš, osvítí nás a my se staneme bohy. Zapomeňme prosím na tuto pohádku.

Zmáčknout spínač můžeme pouze sami.
Vlastní prací na sobě.
Nikdo jiný to za nás neudělá.

Anu/Jehova/starozákonní bůh se zatím nemůže vrátit, jelikož jeho frekvence je stále příliš vysoká pro tento svět. Proto Nový zákon musel nahradit Starý, protože ten přestal fungovat.

A proto “mocní“ tohoto světa museli vymyslet nový způsob, jak ovládat tento svět.

Bohužel toto řešení, které navíc nebylo jejich, se jim zcela vymklo z rukou, protože původně jedna církev se začala tříštit, jelikož na svět přicházeli konkurenti, kteří rovněž chtěli tento svět ovládat.

Ale po svém.

Proto existuje opětovná snaha o vytvoření jednoho náboženství, které se dá lépe ovládat. To je ostatně příčinou současné migrace, respektive záměrem.

barnett - Důvody pro zavedení nového světového pořádku „Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.“
Thomas P. M. Barnett,
poradce bývalého ministra obrany USA Donalda Rumsfelda

Pravým, utajovaným a skrytým záměrem je tak připravit půdu pro návrat Anu/Jehovy/starozákonního boha v podobě návratu rodičů našich těl – Annunaki. Anu chce opět vládnout svým dětem, které tady zanechal svým prostředníkům – iluminátům – křížencům lidí a jejich královské kasty.

Jenže kříženci se křížili dál, proto se dnes pokračovatelé vyvolené rodové linie rodí i mimo rodiny, které považujeme za vládce světa a které povětšinou ani neznáme.

Proto je výskyt Rh- nezmapovatelný, i když mezi bílou rasou je zdaleka největší, protože má pro tak vyspělého hostitele nejvyšší předpoklady. To je ovšem nepředurčuje k vládnutí, nýbrž k roli ukazatelů Cesty.

Anu se chce vrátit, protože své děti miluje natolik, až by je zadusil. Jeho láska je opičí – "nebudete-li milovat pouze mne, zahynete". Neuvědomil si, že křížením přebírá rovněž přístup k nevědomé kolektivní mysli původních lidí.

Nedokáže se tak od nich odpoutat. To stejné zasel i do nás samotných – rodinná pouta. Stvořil nás k obrazu svému.

Aby nás náhodou nenapadlo, že i rodinná pouta můžeme odhodit a být svobodní.

Pokud tak učiníme na úrovni vědomí, musíme totéž provést i na úrovni DNA.

Onen rodičovský program se v ní totiž ukrývá jako virus, který je vždy o krok dále než my.

Abychom se ho definitivně zbavili, musíme jej přelstít.

Tudíž učinit to stejné, co náš tvůrce učinil nám.

Prostě když mu vrátíme to, co nám jako rodič předal, jelikož již jeho dohled nepotřebujeme, staneme se skutečně svobodní.

Motiv moci

Co je vůbec hnací silou “mocných“ tohoto světa, proč mu chtějí vládnout?

Komplex méněcennosti.

Pocit, že by jako malé součásti této reality nebyli ničím. Jejich strach je zcela oprávněný. Oni jsou skutečně ničím, ale odmítají si to přiznat na rozdíl od mnohých z nás, kteří víme, že nic nevíme, ale přesto jsme neskonale vděční i za to nic, co víme.

Oni ne.

Proto ten komplex méněcennosti.

Je to porucha osobnosti, která vede k psychopatii, jejíž definicí je absolutní popření sebe sama.

Ten, kdo tak učiní, otevře hráz k plnému ovládnutí své osobnosti (role) negativní stránkou své duše, která pak přestane zákonitě v tomto světě existovat.

Svým způsobem, nebo chceme-li z vyšší úrovně poznání, je to z jejich strany oběť. Ukazují nám, kým nemáme být.

MatrixBluePillRedPill - Důvody pro zavedení nového světového pořádku A proto je paradoxně za to musíme milovat,
pokud skutečně chceme, aby toho nechali.

Jedině láska, což je synonymem pro absolutní spojení, je může opět připojit k jejich vnitřní podstatě, kterou sami odmítli a která nám nemá vládnout, ale ukazovat nám cestu ke Zdroji.

Současná migrace je tak poslední zoufalou snahou, jak odvrátit nevyhnutelné – že Země stále roste a tudíž se chce seznámit s novými přáteli její úrovně.

Je na nás, zda-li jimi chceme být či nikoliv. To je mimo jiné podstatou červené a modré pilulky.

amber

REKLAMA

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*