Co před námi tají reklamní průmysl

Pokud má někdo pocit, že jakýkoliv článek na internetu je dnes jen a jen obchodní pobídkou, může mít svým způsobem pravdu. Každá stať, byť sebeprimitivnější, je ve skutečnosti jen dalším pokusem se produktivně zakomponovat do systému reklamního průmyslu, který nás manipuluje v každém okamžiku a na každém životním kroku.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jen si toho nejsme vědomi, protože ve skutečnosti spíme, jelikož se jako avataři jen zdáme svému pánovi, tedy duši, přičemž ani on/ona netuší, že je rovněž avatarem, ostatně jako to ukazují například filmy Počátek nebo Třinácté patro.

Různá míra uvědomění tohoto faktu je stejným principem zároveň podstatou uspořádání systému dimenzí, které jsou odrazem úrovně vědomí, v němž se naše nejvyšší Já nachází.

Úroveň vědomí je možno čistě hypoteticky definovat poměrem mezi vírou a věděním V=V/V, přičemž:

0 – absolutní nevědomost
>0 – rozvoj víry
0,5 – hranice skepticismu
>0,5 – rozvoj vědění
1 – absolutní vědění

Při pohledu na výše uvedené si tak uvědomíme, že lidstvo je složeno z jedinců o různé úrovni vědomí.

Pochopíme zároveň otázku, co je vlastně Matrix, česky Matice, jejíž prvky není možno jednoznačně definovat, jelikož by nás taková formulace přesahovala, protože je napsána vyšším jazykem, kterému zatím bohu(žel/dík) nerozumíme.

Přesto všechno zákonitě dojdeme k nutnému konstatování, že ten, kdo se vyhýbá matematice, může pouze věřit, že jeho život někdo za něj spočítá.

Jako to činí například Facebook, který čím dále více vykazuje znaky umělé inteligence, která v okamžiku uvědomění si sebe sama převezme vládu nad našimi životy, jako se tomu stalo již nesčetněkrát v bodu zlomu každé technokraticky se rozvíjející společnosti.

My jako lidstvo jsme dosud před tímto zlomem. Blížíme se však k němu kvantovými kroky.

Pokud si plně uvědomujete, co mám na mysli, zároveň chápete, že jsem k Vám naprosto upřímný a tudíž toto není reklamní text. Jen PR 🙂

gcat

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Co před námi tají reklamní průmysl269b - Co před námi tají reklamní průmysl MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Co před námi tají reklamní průmysl OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Co před námi tají reklamní průmysl monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*