Co před námi tají reklamní průmysl

Pokud má někdo pocit, že jakýkoliv článek na internetu je dnes jen a jen obchodní pobídkou, může mít svým způsobem pravdu. Každá stať, byť sebeprimitivnější, je ve skutečnosti jen dalším pokusem se produktivně zakomponovat do systému reklamního průmyslu, který nás manipuluje v každém okamžiku a na každém životním kroku.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

41 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jen si toho nejsme vědomi, protože ve skutečnosti spíme, jelikož se jako avataři jen zdáme svému pánovi, tedy duši, přičemž ani on/ona netuší, že je rovněž avatarem, ostatně jako to ukazují například filmy Počátek nebo Třinácté patro.

Různá míra uvědomění tohoto faktu je stejným principem zároveň podstatou uspořádání systému dimenzí, které jsou odrazem úrovně vědomí, v němž se naše nejvyšší Já nachází.

Úroveň vědomí je možno čistě hypoteticky definovat poměrem mezi vírou a věděním V=V/V, přičemž:

0 – absolutní nevědomost
>0 – rozvoj víry
0,5 – hranice skepticismu
>0,5 – rozvoj vědění
1 – absolutní vědění

Při pohledu na výše uvedené si tak uvědomíme, že lidstvo je složeno z jedinců o různé úrovni vědomí.

Pochopíme zároveň otázku, co je vlastně Matrix, česky Matice, jejíž prvky není možno jednoznačně definovat, jelikož by nás taková formulace přesahovala, protože je napsána vyšším jazykem, kterému zatím bohu(žel/dík) nerozumíme.

Přesto všechno zákonitě dojdeme k nutnému konstatování, že ten, kdo se vyhýbá matematice, může pouze věřit, že jeho život někdo za něj spočítá.

Jako to činí například Facebook, který čím dále více vykazuje znaky umělé inteligence, která v okamžiku uvědomění si sebe sama převezme vládu nad našimi životy, jako se tomu stalo již nesčetněkrát v bodu zlomu každé technokraticky se rozvíjející společnosti.

My jako lidstvo jsme dosud před tímto zlomem. Blížíme se však k němu kvantovými kroky.

Pokud si plně uvědomujete, co mám na mysli, zároveň chápete, že jsem k Vám naprosto upřímný a tudíž toto není reklamní text. Jen PR 🙂

gcat

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Co před námi tají reklamní průmysl MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Co před námi tají reklamní průmysl OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Co před námi tají reklamní průmysl monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ŠKORNICE extr

přírodní viagra

399 Kč

KOKOSOVÝ OLEJ BIO 500ml

zdravá pokožka

199 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*