Bývalý astronaut: ET technologie je na dosah

Energie nulového bodu by nám mohla pomoci překonávat mezihvězdné vzdálenosti během okamžiku. Podle publikované části emailové komunikace mezi Johnem Podestou (šéf kampaně Hillary Clinton) a bývalým astronautem NASA Edgarem Mitchellem by nám tato mimozemská technologie mohla být na dosah. Jsme na ni ale připraveni?

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Této „cizí“ technologii se sice dostává zasloužené pozornosti až nyní, ale když tak přemýšlím o tom, co vše dokázal ve svém životě Nikola Tesla už před více než sto lety, řekl bych, že tento „bláznivý vědec“ byl již tenkrát velmi blízko objevu toho, co my nyní nazýváme energií nulového bodu.

“Milý Johne, protože se vesmírný závod ve zbrojení vyhrocuje, myslím si, že bys měl něco vědět, než se domluvíme na rozhovoru po Skypu.

Připomínám, že naše ETI (Extraterrestrial Intelligence – mimozemská inteligence – pozn. překl.) z přilehlého vesmíru nám pomáhá s uvedením energie nulového bodu na Zemi.

Nebudou tolerovat žádné vojenské násilí na Zemi, ani ve vesmíru.

Následující informace psané kurzívou mi sdělila kolegyně Carol Rosinová, která několik let úzce spolupracovala s Wernherem von Braunem, předtím než zemřel.

Carol a já jsme pracovali na Dohodě o prevenci umístění zbraní ve vesmíru, kterou zasílám v příloze.”

Výše uvedený email zaslaný bývalým astronautem NASA Edgarem Mitchellem toho MNOHO vypovídá.

Nejdříve si musíme uvědomit, že právě nyní je čas na odhalení těchto emailů.

V posledních letech vystoupilo nespočet lidí, kteří promluvili o mimozemském životě, UFO a pokročilé mimozemské technologii. Od bývalých astronautů po vojenské činitele, jednou za čas se vždy někdo objeví, aby se podělil o své vědomosti o tomto fenoménu.

Velkým krokem k odhalení bylo, když se server Wikileaks rozhodnul zveřejnit výše zmíněnou sérii emailů od Johna Podesty a Edgara Mitchella.

quinoa 125 NEW - Bývalý astronaut: ET technologie je na dosahchia99new - Bývalý astronaut: ET technologie je na dosah

Energetické pole nulového bodu

Jedná se snad o technologii, která by nám umožnila mezihvězdné cestování? A mohla by tato technologie vysvětlit, jako dokáží UFO cestovat vesmírem? Mnoho lidí si myslí, že ANO.

Ať už se jedná o cestovaní skrz červí díry nebo pokřivení prostoru, musí existovat způsob, jak generovat energii z vakua. A to, že jsou mezi námi, znamená, že našli způsob. – Jack Kasher, Ph.D, emeritní profesor fyziky, University of Nebraska. (Likelihood of UFOs – Jack Kasher THRIVE Movement)

Energie nulového bodu je takzvaná „síla“ uvnitř hmoty „prázdného vesmíru“. Nejlepší na tom je, že k ni lze získat přístup.

maca250 - Bývalý astronaut: ET technologie je na dosahSkutečně se jedná o nadpozemskou technologii a lidé jako Edgar Mitchell s ní byli seznámeni.

Abychom pochopili princip této technologie, mohli bychom ji v dnešní době přirovnat ke Casimirovu jevu. Tento fenomén údajně nejlépe znázorňuje energii nulového bodu či vakuového stavu.

Vakuum je obecně považováno za prázdnotu, ale Hendrik Casimir věřil, že v těchto kapsách nicoty ve skutečnosti dochází ke kolísání elektromagnetických vln. Tvrdil, že mezi dvěma kovovými deskami ve vakuu se zachytí vlnění, čímž vzniká vakuová energie, která by mohlo přitahovat nebo odpuzovat obě desky. Jak se hranice oblasti pohybují, změny v energii ve vakuu (energie nulového bodu) způsobují Casimirův jev. Výzkumy provedené v posledních letech na Harvardově univerzitě, Vrije Universiteit v Amsterdamu a dalších místech existenci Casimirova jevu dokázaly (DARPA se pokouší využít prchavý Casimirův jev pro přelomovou technologii).

Fyzik Harold E. Puthoff je možná jedním z mála lidí, kteří mohou vnést trochu světla do této tajemné technologie.

“Nejde pouze o alternativní vědce s vědeckofantastickými představami. Jsou to mainstreamové myšlenky publikované v mainstreamových vědeckých časopisech a berou je vážně i vážené instituce, které podobné výzkumy finančně podporují, jako jsou armáda nebo NASA. Byl jsem na letadlových lodích námořnictva a ukázali mi, které součástky by byly vyměněny, kdybychom měli nové zdroje energie pro pohon.” – Dr. Harold E. Puthoff

zdrojový článek: www.ancient-code.com

překlad: Siw

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*