Bytosti Igigi se vzbouřily proti Anunnaki

Homo sapiens sapiens neutuchajícím tempem dobývá příčku (pravděpodobně?) nerozvinutějšího pozemského druhu. V porovnání s předchozími 5000 lety jsme za posledních 50 let zaznamenali ohromující pokrok. Zatímco my jsme se tisíce let intenzivně vyvíjeli poháněni kolosální touhou po nadřazenosti, příroda kolem nás stagnovala.

REKLAMA

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

393 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

449 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

139 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zdá se, že nekonečnou honbu lidstva za větším poznáním žene zděděná a niterná touha překonat vlastní nedostatky. Největším a nejtroufalejším lidským snem je například dosažení jednoty, která by nás dostala do stavu vševědoucnosti. To je cíl hodný božství.

Tato neutuchající dychtivost může být zapříčiněna tím, že nejsme ničím jiným, než rasou otroků geneticky navržených k tomu, abychom byli pracovně výkonní. Nebyli jsme však první, koho vyšší bytosti stvořily ke svému obrazu a spokojenosti.

Anunnaki jsou starověkou mimozemskou rasou, která dala vzniknout lidem. Nešlo však o projev lásky, jak se píše v Bibli. Namísto toho jsme bylo navrženi a stvořeni jako pracovní síla. Stejně jako Igigi, ti kteří hledí a vidí, mladší generace starověkých bohů astronautů, nižší stvoření a služebníci Anunnaki, kteří trávili své životy na Zemi dolováním monoatomického zlata, jež Anunnaki tolik potřebovali ke svému dlouhému životu a zlepšení svých mentální a duševních funkcí.

Ačkoliv není přesné nazývat Anunnaki a Igigi bohy, je to způsob, jak lépe pochopit jejich vysoce pokročilou mimozemskou povahu. Podobně severští bohové vikingské kultury mohli být vlastně superinteligentními životními formami, jež sestoupily na zem v této oblasti a Vikingové je ve své primitivitě považovali za bohy místo za mimozemšťany, protože takový koncept by lidská civilizace té doby nedokázala pojmout.

Není jasné, kteří konkrétní bohové patřili k Igigi, existuje jen jeden náznak odkazující na boha Marduka, patrona města Babylonu. Slovo Igigi vzniklo ve snaze zastřít semitský původ skupiny bohů v mezopotámském panteonu.

Jisté je, že Igigi povstali proti svým pánům ve snaze svrhnout diktaturu boha Enlila. Igigi byli nakonec přemoženi a nahrazeni poslušnější rasou – lidmi.

Popis zdrcující práce, jíž museli Igigi snášet, nalezneme v mýtu o Atrahasisovi, babylonské obdobě mýtu o potopě světa:

„Když lidem podobní bohové nesli břímě práce, to břemeno bylo veliké, práce velmi těžká a trápení obrovské. Byli to velcí Anunnaki, Sedmero, kdo nutil Igigi do té dřiny.“

Pravděpodobnější hypotéza je, že Igigi neměli až tak daleko k božství Anunnaki. Kroužili kolem planety, těžili užitečné přírodní zdroje a následně převáželi minerály a vzácné kovy na Nibiru – domovskou planetu Anunnaki.

Některé starověké texty existenci Igigi potvrzují a popisují je jako nadřazené kosmické bytosti v každém směru rozvinuté natolik, že kterákoliv jiná žijící stvoření, jež by byla byť jen krok pozadu za jejich převahou, by měla pramalý význam, pokud vůbec nějaký.

Navzdory svým takřka nadpozemským schopnostem byli Igigi stále jen pouhými otroky, jimž byl udělen dostatek moci k tomu, aby účinně sloužili svému účelu, a kteří došli k mylnému závěru, že mohou povstat proti svým utlačovatelům a osvobodit se z okovů. Tato revoluce, stejně jako většina jiných na Zemi, skončila porážkou těch, kteří dychtili po svobodě. Jakmile se Anunnaki zbavili Igigi, pokračovali v manipulaci se svými geny až do doby před asi 400 000 lety, kdy stvořili dokonalého otroka: člověka.

zdroj: www.7tales.net

překlad: ScoreV

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Bytosti Igigi se vzbouřily proti Anunnaki269b - Bytosti Igigi se vzbouřily proti Anunnaki MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Bytosti Igigi se vzbouřily proti Anunnaki OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Bytosti Igigi se vzbouřily proti Anunnaki monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 1500 korun MACA BIO 100 g, nad 2000 Kč Respirátory 6 ks, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g.

REKLAMA

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

449 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

349 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

149 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*