Byl nositel Nobelovy ceny pod vlivem LSD?

„Bůh chtěl skrývat svá tajemství na bezpečném místě. 'Co třeba na měsíc,' uvažoval. 'Ale jednoho dne by se tam lidské bytosti mohly dostat, a ti, kteří by se na místo dorazili, by nemuseli být tohoto tajného vědění hodni.

REKLAMA

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

„Bůh chtěl skrýt svá tajemství na bezpečném místě. 'Co třeba na měsíc,' uvažoval. 'Ale jednoho dne by se tam lidské bytosti mohly dostat, a ti, kteří by na místo dorazili, by nemuseli být tohoto tajného vědění hodni.

"Možná bych je měl radši skrýt v hlubinách oceánu," napadla Boha další možnost. Ale opět ji ze stejných důvodů zavrhl. Pak ho napadlo řešení – 'Vložím své tajemství do vnitřní svatyně jejich vlastních myslí. Pak ho získají jen ti, kteří jsou hodni.“  (Příběh vyprávěný v Amazonii Bennymu Shanonovi, profesorovi psychologie na Hebrejské univerzitě v Jeruzalémě, který později reprodukoval ve své knize „The Antipodes of the Mind: Charting the Phenomenology of the Ayahuasca Experience“, vydané v roce 2002 nakladatelstvím Oxford University Press).

Zamyslete se nad výše uvedeným a čtěte dál. Na konci července v roce 2004 zemřel ve věku 88 let nositel Nobelovy ceny a spoluobjevitel struktury DNA, Francis Crick, a o něco později se do bulvárního tisku dostala méně známá skutečnost o jeho životě. Došlo k ní, když ještě pracoval v Cavendish Laboratory ve městě Cambridge na počátku 50. let 20. století. Užíval tehdy často LSD (které bylo až do poloviny 60. let v USA legální) coby „myslící nástroj“, který „posiloval“ jeho duševní schopnosti. Podle zprávy publikované 8. srpna 2004 v londýnských novinách The Mail on Sunday se Crick soukromě kolegům přiznal, že když si v roce 1953 „uvědomil tvar dvojité šroubovice“ a rozluštil strukturu DNA, tak byl pod vlivem LSD.

energiezivota Banner3 - Byl nositel Nobelovy ceny pod vlivem LSD? Tato historka samozřejmě byla odmítnuta mnoha Crickovými příznivci, podle kterých byl příkladem střízlivého stavu vědomí zaměřeného na řešení problémů (v porovnání s vizionářstvím) preferovaného mainstreamovou vědou. Navíc bylo poukázáno na to, že velká část Crickovy inspirace musela pocházet z fotografií rentgenové difrakce DNA pořízené Rosalindou Franklin (www.strangescience.net). Když však fotografie viděl, Franklinová nebyla tou, kdo si uvědomila plné důsledky své práce. Možná došlo k tomu, že Crickova mysl se pod vlivem LSD, které ho mělo osvobodit od vlastních neohebných předsudků, dostala do stavu vizionářské syntézy, který mu poprvé umožnil spojit si všechny části skládačky dohromady.

Pokud tomu tak skutečně bylo, co dalšího mohl v tomto vizionářském stavu ještě „obdržet“?

V souvislosti s tím je rozhodně zajímavé, že Crick v roce 1981 publikoval pozoruhodnou knihu s názvem „Life Itself: Its Origin and Nature“, v níž ustanovil svůj (zřetelně se odlišující od hlavního proudu myšlení a vysoce neortodoxní) postoj, že DNA ve skutečnosti nemohlo na Zemi vzniknout „náhodou“, ale že se zde dostalo ve formě jednoduchých, odolných bakterií na vesmírných lodích mimozemské civilizace. Spekuloval, že motivem mimozemšťanů mohla být snaha vyhnout se neodvratné zkáze způsobené explozí supernovy (nebo podobné katastrofy) zachováním alespoň části své DNA v omezené bakteriální formě, která byla rozeslána do vesmíru v automatizovaných lodích bez posádky, jež byly naprogramovány k tomu, aby hledaly určité druhy planet v různých fázích vývoje. Na těch pak měly bakterie vypustit, aby mohl od znovu začít celý dlouhý proces evoluce do podoby plně vědomých bytostí.

Možná, že právě Země byla jednou z těchto planet? Možná na ni byly přineseny bakterie obsahující DNA inteligentních bytostí z druhého konce vesmíru, jejichž civilizace měla za sebou miliardy let vývoje už dávno před tím, než Země vůbec vznikla, a jejíž technologie byla neuvěřitelně, takřka magicky pokročilá.

Všechny tyto spekulace náleží Francisi Crickovi. Pokud však DNA nepochází ze Země a původem je tedy mimozemská civilizace ovládající genetické inženýrství na tak pokročilé úrovni, jak navrhuje, není vyloučeno, že jejich vědci mohli do jazyka DNA zaznamenat smysluplné informace v podobě „sdělení“ či „signálů k probuzení“. Pokud byli dostatečně inteligentní, mohli do DNA přepsat klidně i kompletní znalosti své kultury, a čekat na chvíli, kdy si toho všimne některý z inteligentních druhů na jedné z planet kdekoliv ve vesmíru, na kterých přistál původní náklad bakterií…

Je tedy možné, že hluboce pozměněné stavy vnímání, jako jsou ty navozené užitím ayahuascy, DMT, LSD či jiných rostlinných entheogenů, nám pak umožní tato sdělení zpřístupnit a dát dohromady.

Ale prozatím je to jen spekulace! Pokud by vás toto téma a další alternativní spekulace zajímaly, další informace je možné nalézt v knize „Supernatural: Meetings with the Ancient Teachers of Mankind“.

originální text: facebook.com

překlad: Lukáš Kucharczyk

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Byl nositel Nobelovy ceny pod vlivem LSD? 269b - Byl nositel Nobelovy ceny pod vlivem LSD?  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Byl nositel Nobelovy ceny pod vlivem LSD?  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Byl nositel Nobelovy ceny pod vlivem LSD?  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*