Bermudský trojúhelník: Je za tím metan?

Bermudský trojúhelník, také známý jako ďáblův trojúhelník, je oblast v západní části severního Atlantiku nacházející se mezi Bermudami, Floridou a Portorikem. Každá strana tohoto záhadného trojúhelníku má přibližně 1 600 km. Jak to, že se v této oblasti beze stopy ztrácejí letadla a lodě? A proč zde přestávají pracovat letecká a navigační zařízení? Co způsobuje, že se zde kompas točí stále dokola a ukazuje chybné údaje? Proč zde vypadává rádiové spojení, čímž je znemožněna jakákoliv komunikace? Do dnešního dne nebylo předloženo žádné uspokojující vysvětlení těchto jevů, kvůli kterým je bermudský trojúhelník tak pověstný.

REKLAMA

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Tato záhadná oblast se navíc nachází ve stejné rovině s dalšími „aktivními“ a zajímavými místy na naší planetě. Bermudský trojúhelník se nachází na 27. rovnoběžce severní šířky a tvoří linii s pyramidami v Gíze a Himalájemi.

Kryštof Kolumbus byl jedním z prvních lidí, kteří byli svědky tajemství bermudského trojúhelníku. Tento uznávaný mořeplavec a esoterický navigátor si při plavbě do Nového světa vedl velmi přesný a podrobný deník.

Velmi zajímavý je fakt, že když Kolumbus vplul do oblasti bermudského trojúhelníku, zmiňoval se o poruchách kompasu a popisoval, jak viděl do oceánu spadnout ohnivou kouli.

quinoa 125 NEW - Bermudský trojúhelník: Je za tím metan?Jak můžeme vidět, je tato tajemná oblast jednou z největších záhad naší planety po celá staletí a budí strach v těch, kteří si dovolí do ní vplout. Vědci však nyní možná přišli na to, proč v těchto záhadných vodách zmizelo tolik lodí a letadel. Zprávy uvádějí, že krátery objevené poblíž Norska by mohly pomoci vědcům konečně objasnit dlouholeté tajemství bermudského trojúhelníku.

Vědci se domnívají, že krátery s průměrem až 1 kilometr a hloubkou okolo 45 metrů objevené na dně Barentsova moře byly způsobené hromaděním a následnou erupcí metanu pod mořským dnem. Tento objev na dalším místě na planetě přiměl vědce zamyslet se nad tím, zda stejný úkaz nestojí i za neobvyklými zmizeními v bermudském trojúhelníku.

„Na mořském dně v západní a střední oblasti Barentsova moře existuje několik obřích kráterů, které jsou pravděpodobně příčinou obrovských erupcí plynu. Oblast kráterů pravděpodobně představuje jedno z největších aktivních míst mělkého mořského uvolňování metanu v Severním ledovém oceánu,“ řekli vědci z Univerzity v Tromsø novinám Sunday Times.

maca250 - Bermudský trojúhelník: Je za tím metan?Vědci léta spekulovali o tom, že by podobný přírodní úkaz mohl být odpovědný za tajemství bermudského trojúhelníku a rozluštění původu kráterů, které se u Norska objevily, by mohlo znamenat, že jsou vědci zase o krok blíže k odhalení příčiny těchto výjimečných jevů mezi Floridou, Bermudami a Portorikem.

Dalším krokem k ověření pravdivosti této teorie je zjistit, zda by prasknutí takovéto bubliny bylo dost velké a silné na to, aby dokázalo potopit lodě.

Dřívější studie spekulovaly o tom, že by tajemství bermudského trojúhelníku mohlo mít původ ve vesmíru.

Satelitní měření ukázala, že Van Allenův pás (oblasti v okolí planety, ve kterých jsou v magnetickém poli zachyceny energetické ionty a elektrony) se nachází blíže k povrchu naší planety právě v oblasti bermudského trojúhelníku. Vědci spekulují, zda by změny Van Allenova pásu a jeho blízkost k této oblasti mohly být příčinou četných záhad spojovaných s bermudským trojúhelníkem: mizení lodí a letadel a výskyt podivných meteorologických úkazů.

zdrojový článek: www.inspireactachieve.com

překlad: Siw

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Bermudský trojúhelník: Je za tím metan?269b - Bermudský trojúhelník: Je za tím metan? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Bermudský trojúhelník: Je za tím metan? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Bermudský trojúhelník: Je za tím metan? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

349 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*