Anunnaki: mimozemští bohové dávného Sumeru

Anunnaki je údajně skupina božstev několika starověkých mezopotámských kultur, například sumerské, akkadské, asyřanské a babylonské. Mnoho lidí po celém světě považuje toto téma za velmi kontroverzní. Miliony lidí věří, že starověcí Anunnaki jsou stvořiteli lidstva, a že nejde o pouhá mytologická stvoření, ale o „bohy“ z masa a kostí, kteří přišli na Zemi v dávné minulosti.

eshop energie života nabízí


OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

vyčistí játra

249 Kč

MANDLE NATURAL 250 g

doplní nutné živiny

129 Kč

REISHI FORTE

rakovina ustupuje

799 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Několik autorů a výzkumníků tvrdí, že Anunnaki nejsou plně pochopeni, a že vědci hlavního proudu odmítají uznat jejich skutečný původ.

Na základě početných archeologických objevů: artefaktů, záznamů a monumentů nalezených odborníky v minulosti se věří, že Anunnaki (sumersky „ti, již sestoupili z nebes“) byla vysoce pokročilá civilizace z neobjevené planety naší sluneční soustavy, která přišla na Zemi před nějakými 432 tisíci lety v oblasti Perského zálivu, aby zde těžila monoatomické zlato, které jim pomáhala vést velmi dlouhý život a stejně tak rapidně zvyšovat jejich mentální a duševní funkce, kvůli nimiž je lidé považovali za bohy.

Představte si však, co by se stalo, kdyby historikové potvrdili, že před mnoha lety přišla na Zemi odjinud z vesmíru vyspělá stvoření a pomohla rozvoji lidské civilizace.

Byli to mimozemšťané?

Pokud budeme při našem pátrání po Anunnaki hledat alternativy mainstreamových vysvětlení, nakonec narazíme na teorii dávných (mimozemských) astronautů.

Teorie dávných mimozemských astronautů předpokládá, že v době před prvními písemnými záznamy, navštívili naši planetu astronauti z jiného světa, inteligentní stvoření disponující technologií vyspělejší, než je naše současná.

Mnoho archeologů považuje dnešní Irák za „kolébku civilizace“ a domnívá se, že starověcí Anunnaki byli jednou z hlavních příčin toho, proč tato část světa před tisíci lety zaznamenala takový rozmach.

Mezi lety 3500 až 1900 před naším letopočtem byly řeky Eufrat a Tigris domovem sumerského lidu, který v této oblasti dobře prospíval.

Podle Sitchina starověcí Anunnaki před zhruba 250 tisíci lety sloučili své mimozemské geny s geny Homo erectus a vytvořili geneticky dvousložkový druh známý jako Homo sapiens.

Když se tedy podíváme na starověké Anunnaki a jejich skutečný původ, v podstatě můžeme zaznamenat odlišné pohledy dvou skupin lidí.

Jedni věří, že starověcí Anunnaki jsou součástí mýtu stvoření starověkých kultur jako byli Sumerové, Akadiáni, Asyřané a Babyloňané. Druzí mají za to, že texty na starověkých mezopotámských hliněných tabulkách jsou vlastně popisem stvoření, která sestoupila na Zemi před stovkami tisíc let.

Vypadá to na nekonečnou debatu

Říká se však, že ještě před tím, než starověcí Anunnaki údajně stvořili lidstvo, Igigi – ti, kteří hledí a vidí – byli božskými starověkými astronauty mladší generace a služebníky mocných Anunnaki, kteří přišli na Zemi těžit zlato.

Mainstreamoví odborníci používají termín Igigi v odkazu na mytologická sumerská božstva. Podle jejich názoru byli Igigi mladšími služebníky Anunnaki, kteří podnítili rebelii proti svým pánům a diktátu boha Enlila. Anunnaki nakonec nahradili Igigi lidmi.

Čemu věříte a co si myslíte? Myslíte, že existuje dostatek důkazů teorie o existenci Anunnaki? Jsou pouhým mýtem? Nebo je možné, že to byli „bohové“ z masa a kostí, kteří v dávné minulosti sestoupili na Zemi a odstartovali lidskou civilizaci?

zdroj: www.ancient-code.com

překlad: ScoreV

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Anunnaki: mimozemští bohové dávného Sumeru MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Anunnaki: mimozemští bohové dávného Sumeru OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Anunnaki: mimozemští bohové dávného Sumeru monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


RHODIOLA extrakt

štítná žláza

299 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč

REISHI FORTE

rakovina ustupuje

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*