Anunnaki: mimozemští bohové dávného Sumeru

Anunnaki je údajně skupina božstev několika starověkých mezopotámských kultur, například sumerské, akkadské, asyřanské a babylonské. Mnoho lidí po celém světě považuje toto téma za velmi kontroverzní. Miliony lidí věří, že starověcí Anunnaki jsou stvořiteli lidstva, a že nejde o pouhá mytologická stvoření, ale o „bohy“ z masa a kostí, kteří přišli na Zemi v dávné minulosti.

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Několik autorů a výzkumníků tvrdí, že Anunnaki nejsou plně pochopeni, a že vědci hlavního proudu odmítají uznat jejich skutečný původ.

Na základě početných archeologických objevů: artefaktů, záznamů a monumentů nalezených odborníky v minulosti se věří, že Anunnaki (sumersky „ti, již sestoupili z nebes“) byla vysoce pokročilá civilizace z neobjevené planety naší sluneční soustavy, která přišla na Zemi před nějakými 432 tisíci lety v oblasti Perského zálivu, aby zde těžila monoatomické zlato, které jim pomáhala vést velmi dlouhý život a stejně tak rapidně zvyšovat jejich mentální a duševní funkce, kvůli nimiž je lidé považovali za bohy.

Představte si však, co by se stalo, kdyby historikové potvrdili, že před mnoha lety přišla na Zemi odjinud z vesmíru vyspělá stvoření a pomohla rozvoji lidské civilizace.

Byli to mimozemšťané?

Pokud budeme při našem pátrání po Anunnaki hledat alternativy mainstreamových vysvětlení, nakonec narazíme na teorii dávných (mimozemských) astronautů.

Teorie dávných mimozemských astronautů předpokládá, že v době před prvními písemnými záznamy, navštívili naši planetu astronauti z jiného světa, inteligentní stvoření disponující technologií vyspělejší, než je naše současná.

Mnoho archeologů považuje dnešní Irák za „kolébku civilizace“ a domnívá se, že starověcí Anunnaki byli jednou z hlavních příčin toho, proč tato část světa před tisíci lety zaznamenala takový rozmach.

Mezi lety 3500 až 1900 před naším letopočtem byly řeky Eufrat a Tigris domovem sumerského lidu, který v této oblasti dobře prospíval.

Podle Sitchina starověcí Anunnaki před zhruba 250 tisíci lety sloučili své mimozemské geny s geny Homo erectus a vytvořili geneticky dvousložkový druh známý jako Homo sapiens.

Když se tedy podíváme na starověké Anunnaki a jejich skutečný původ, v podstatě můžeme zaznamenat odlišné pohledy dvou skupin lidí.

Jedni věří, že starověcí Anunnaki jsou součástí mýtu stvoření starověkých kultur jako byli Sumerové, Akadiáni, Asyřané a Babyloňané. Druzí mají za to, že texty na starověkých mezopotámských hliněných tabulkách jsou vlastně popisem stvoření, která sestoupila na Zemi před stovkami tisíc let.

Vypadá to na nekonečnou debatu

Říká se však, že ještě před tím, než starověcí Anunnaki údajně stvořili lidstvo, Igigi – ti, kteří hledí a vidí – byli božskými starověkými astronauty mladší generace a služebníky mocných Anunnaki, kteří přišli na Zemi těžit zlato.

Mainstreamoví odborníci používají termín Igigi v odkazu na mytologická sumerská božstva. Podle jejich názoru byli Igigi mladšími služebníky Anunnaki, kteří podnítili rebelii proti svým pánům a diktátu boha Enlila. Anunnaki nakonec nahradili Igigi lidmi.

Čemu věříte a co si myslíte? Myslíte, že existuje dostatek důkazů teorie o existenci Anunnaki? Jsou pouhým mýtem? Nebo je možné, že to byli „bohové“ z masa a kostí, kteří v dávné minulosti sestoupili na Zemi a odstartovali lidskou civilizaci?

zdroj: www.ancient-code.com

překlad: ScoreV

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Anunnaki: mimozemští bohové dávného Sumeru 269b - Anunnaki: mimozemští bohové dávného Sumeru  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Anunnaki: mimozemští bohové dávného Sumeru  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Anunnaki: mimozemští bohové dávného Sumeru  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč


1 Comment

  1. Na tyhle stránky jsem narazil náhodou. Ale trestáno nibiřanech známnz knih Sitchina 12 planeta a Setkávâní bohů, kterým říkám bible moderního člověka. Tajných chtěl uvést pár připomínek. Anunaki stvořili prvního z opice, protože jejich dělníci odmitli těżit a Enlil je chtěl zabít jako vzbouřence. Enlil navrhnul vyrobit lžou. Věda nacházející pozůstaky poklicí jsou jejich nepovedené výtvory. A protože první lidí byli z opic v Africe, tak černoši jsou proto nejvíce podobní opicím, neurážim, jen říkám viděné. A v Sulmeru chtěli také otroky, tak si je vylepšili svými bilými geny a vznikli arabi, podle Sibyla žlutí lidé, byli světlejší než ona, černoši. Paint nějakém době se Josefovi narodil budoucí král Noe. A ten byl bílý. A Josef šel až za Ženichem se ptát, zda Noe je jeho syn, když je bílý, má modré oči jako bohové. A jaká náhoda, prezident Sýrie je bílá rasa,má modré oći. Žádný černoch a arab nemá modré, světlé oči ! Vypadá to, že všechny rasy, kromě asiatů mají společné předky v Africe. Asiatů byli upravení jinými „bohy“. A je možné, že tu byli 5aké dalśí, kteří plodily hybridy s existujícími lidmi. Pak vám chybí ten nejdůležitější údaj. Bohové byli obří ! Lidé jim sahali jen po kolena. A palmy tímm souvisí obřím stavby po celém světě obývané bilými obry, kde kliky jsou, ano jsou ještě dnes, ve výši nad dva metry. A pak nám přelomu a během 19.stol. náhle atomovou válkou a světovou potopou zmizeli, jako by byla použita genetická zbraň proti nim, protože nezůstal ani jeden a běžni lidí přežili. Jejichž stavby zùstaly a ty velké jsou používány jako parlamenty, vládní budovy nebo prezidentské paláce. Viz náš Hrad, chrám sv. Víta, Petrohrad, Moskva, Paříž, Londýn, Johannesburg, Havana, stavby v Číně, jižní Americe, Indii, celá antická kultura atd. Věda nám lže a zatajuje !!! Nejen
    v tomto tématu, ale i třeba že jsme koule. Nebo před naší dobou založenou na uhlíku byla doba na křemíku. Vše živé, co zahynulo, zkamenělo. A mohl bych pokračovat. Náplň vašich článků znám už desítky let. Ale díky za ně. Opakovàni je matka moudrosti. Mějte se.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*