Anunnaki: Bohové, mimozemšťané či obojí?

Starověké sumerské texty odkazují na Anunnaki jako na „ty, kteří sestoupili z nebe“, na rasu mimořádně mocných a pokročilých bytostí, které před stovkami tisíc let stvořily lidstvo.

eshop energie života nabízí


MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

399 Kč

ZLATÉ KAPKY

přetaktuje váš mozek

1491 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Podle příběhu stvoření byla dvanáctá planeta, známá jako Nibiru, obydlena humanoidními bytostmi velmi podobnými lidem. Narazili na závažný problém s atmosférou a vydali se tak na výpravu do sluneční soustavy s cílem nalézt mimo jiné i monoatomické zlato, speciální kov, který by mohl nejen jejich planetu vyléčit, ale zároveň přispíval k jejich velmi dlouhému životu a závratně zvyšoval jejich mentální a duševní funkce.

Když se asi 432 000 let př. n. l. Nibiru přiblížila k oběžné dráze Země, obyvatelé Nibiru poslali v kosmických lodí na Zemi svůj lid a základní statky. Poté, co dorazila na povrch, vystavěla tato pokročilá stvoření své základny ve starověké Mezopotámii. Za účelem těžby zlata vznikly v jižní Africe v místech bohatých nalezišť zlaté doly. Jelikož hornické práce nebyly nic pro samotné Annunaki, stvořili bytosti Igigi, aby to dělali za ně. Zacházelo se s nimi jako s otroky a představovali pracující třídu tehdejší společnosti, i když jejich fyzické a intelektuální rysy byly dle dnešních lidských norem na mnohem vyšší úrovni.

MONOATOMICKÉ ZLATO - ORMUS 30 ml

Díky svému vynikajícímu nadání se Igigi brzy vzepřeli svým dozorcům a požadovali po nich, aby byla pro jejich podřadnou práci vytvořena jiná bytost. Vůdci požadavek zkonzultovali a výsledkem bylo, že pro tuto vykořisťující práci je vskutku potřeba bytosti o něco podřadnějšího postavení a zkombinováním svých vlastních genů s geny tehdy nejvyvinutějších primátů na Zemi (nejspíše Australopithecus) tak vytvořili tak novou rasu.

Nejprve Enki a Ninmah (dva z jejich vůdců) navrhli stvoření disponující velkou silou a velikostí, kteří pro Annunaki na Zemi těžili zlato. Ačkoliv se to zdálo dokonalé, mělo to jednu zásadní chybu – nemohli se sami rozmnožovat, a tak museli jejich takzvaní „bohové“ neustále vytvářet nové, aby těžba probíhala požadovanou rychlostí. Postupem času Enki a Ninmah vyvíjeli další bytosti, až se jim konečně podařilo dosáhnout kýženého cíle. Výsledkem jejich útrap bylo finální stvoření, jež díky kombinaci jejich znalostí dokázalo mluvit a hlavně se dokázalo samo rozmnožovat. Tím došlo ke vzniku prvních zástupců lidské rasy – Homo Erectus.

Kdykoliv se Nibiru vzdálila od planety Země, část „božstev“ se vrátila na svou domovskou planetu, dokud neproběhl celý cyklus o délce 3600 let, který Sumerové nazývali Sar. Igigi mezitím zůstali na Zemi a starali se o své zlaté doly a takzvané otroky, přesně jak jim to jejich „bohové“ nařídili. Jelikož byly některé lidské charakteristiky i součástí Igigi, jelikož ti byli vytvořeni podle nich, začali nakonec bojovat o různé pozemské touhy.

Otroci využili situace a spojili se v odporu proti svým pánům, jako kdysi oni sami proti Annunaki. Mnohým z nich se podařilo z dolů prchnout a nakonec jako svobodní lidé osídlili jiné části Země, kde žili tak, jak bylo vyobrazeno v mnoha starověkých textech – „jako divá zvěř“. Po skončení dalšího 3600letého cyklu se Annunaki vrátili zpět na Zemi a byli velmi nespokojení s tím, jak se situace vymkla kontrole. Odsoudili Igigi, aby znovu pracovali v dolech.

(zdroj: conspiracy-nation.com, překlad: Lukáš Kucharczyk, korekce: GCAT)

Monoatomické zlato rozvíjí intuici

Ormus269b - Anunnaki: Bohové, mimozemšťané či obojí? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Anunnaki: Bohové, mimozemšťané či obojí? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Anunnaki: Bohové, mimozemšťané či obojí? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


CORDYCEPS 100 kapslí

posílí ledviny

499 Kč

MERUŇKOVÁ JÁDRA 50 g

dodají vitamin B17

49 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*