Anunnaki: Bohové, mimozemšťané či obojí?

Starověké sumerské texty odkazují na Anunnaki jako na „ty, kteří sestoupili z nebe“, na rasu mimořádně mocných a pokročilých bytostí, které před stovkami tisíc let stvořily lidstvo.

REKLAMA

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Podle příběhu stvoření byla dvanáctá planeta, známá jako Nibiru, obydlena humanoidními bytostmi velmi podobnými lidem. Narazili na závažný problém s atmosférou a vydali se tak na výpravu do sluneční soustavy s cílem nalézt mimo jiné i monoatomické zlato, speciální kov, který by mohl nejen jejich planetu vyléčit, ale zároveň přispíval k jejich velmi dlouhému životu a závratně zvyšoval jejich mentální a duševní funkce.

Když se asi 432 000 let př. n. l. Nibiru přiblížila k oběžné dráze Země, obyvatelé Nibiru poslali v kosmických lodí na Zemi svůj lid a základní statky. Poté, co dorazila na povrch, vystavěla tato pokročilá stvoření své základny ve starověké Mezopotámii. Za účelem těžby zlata vznikly v jižní Africe v místech bohatých nalezišť zlaté doly. Jelikož hornické práce nebyly nic pro samotné Annunaki, stvořili bytosti Igigi, aby to dělali za ně. Zacházelo se s nimi jako s otroky a představovali pracující třídu tehdejší společnosti, i když jejich fyzické a intelektuální rysy byly dle dnešních lidských norem na mnohem vyšší úrovni.

Díky svému vynikajícímu nadání se Igigi brzy vzepřeli svým dozorcům a požadovali po nich, aby byla pro jejich podřadnou práci vytvořena jiná bytost. Vůdci požadavek zkonzultovali a výsledkem bylo, že pro tuto vykořisťující práci je vskutku potřeba bytosti o něco podřadnějšího postavení a zkombinováním svých vlastních genů s geny tehdy nejvyvinutějších primátů na Zemi (nejspíše Australopithecus) tak vytvořili tak novou rasu.

Nejprve Enki a Ninmah (dva z jejich vůdců) navrhli stvoření disponující velkou silou a velikostí, kteří pro Annunaki na Zemi těžili zlato. Ačkoliv se to zdálo dokonalé, mělo to jednu zásadní chybu – nemohli se sami rozmnožovat, a tak museli jejich takzvaní „bohové“ neustále vytvářet nové, aby těžba probíhala požadovanou rychlostí. Postupem času Enki a Ninmah vyvíjeli další bytosti, až se jim konečně podařilo dosáhnout kýženého cíle. Výsledkem jejich útrap bylo finální stvoření, jež díky kombinaci jejich znalostí dokázalo mluvit a hlavně se dokázalo samo rozmnožovat. Tím došlo ke vzniku prvních zástupců lidské rasy – Homo Erectus.

Kdykoliv se Nibiru vzdálila od planety Země, část „božstev“ se vrátila na svou domovskou planetu, dokud neproběhl celý cyklus o délce 3600 let, který Sumerové nazývali Sar. Igigi mezitím zůstali na Zemi a starali se o své zlaté doly a takzvané otroky, přesně jak jim to jejich „bohové“ nařídili. Jelikož byly některé lidské charakteristiky i součástí Igigi, jelikož ti byli vytvořeni podle nich, začali nakonec bojovat o různé pozemské touhy.

Otroci využili situace a spojili se v odporu proti svým pánům, jako kdysi oni sami proti Annunaki. Mnohým z nich se podařilo z dolů prchnout a nakonec jako svobodní lidé osídlili jiné části Země, kde žili tak, jak bylo vyobrazeno v mnoha starověkých textech – „jako divá zvěř“. Po skončení dalšího 3600letého cyklu se Annunaki vrátili zpět na Zemi a byli velmi nespokojení s tím, jak se situace vymkla kontrole. Odsoudili Igigi, aby znovu pracovali v dolech.

(zdroj: conspiracy-nation.com, překlad: Lukáš Kucharczyk, korekce: GCAT)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Anunnaki: Bohové, mimozemšťané či obojí? 269b - Anunnaki: Bohové, mimozemšťané či obojí?  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Anunnaki: Bohové, mimozemšťané či obojí?  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Anunnaki: Bohové, mimozemšťané či obojí?  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*