Američtí prezidenti mají stejného předka

Možná jste zaznamenali zprávu o BridgeAnne d'Avignon (pokud ne, můžete si o tom přečíst níže), která objevila, že všichni kromě jednoho prezidenta jsou potomky stejného anglického krále, Johna Lacklanda Plantaganeta (u nás známého jako Jan Bezzemek). Donald Trump, poslední vítěz amerických prezidentských voleb, se TAKÉ nachází v této skupině, spolu s Hillary Clintonovou! Dailymail zjistil, že Trump i Clintonová se hlásí k pokrevní linii Jana z Gentu, 1. vévody z Lancasteru a syna anglického krále Eduarda III.

eshop energie života nabízí


ERYTHRITOL 150 g

nahradí bílý cukr

49 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

349 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jak Dailymail uvedl, Clintonová se hlásí k 18. generaci svých prarodičů přes rodinu Rodhamů z otcovy strany, Trump je s ní příbuzný přes svou matku Mary Anne Macleodovou, která se narodila ve Skotsku. Podle webu MyHeritage.com lze linie Hillary Clintonové i Donalda Trumpa dohledat až k Janovi z Gentu, 1. vévodovi z Lancasteru a jeho třetí ženě, Katherine Swynfordové. Jan z Gentu byl jedním ze synů krále Eduarda III.

Král Eduard III. je součástí rodu Plantagenetů a je potomkem Jana Bezzemka, což znamená, že i nejnovější prezident Spojených států má stejnou pokrevní linii a původ. Tím se Donald Trump dostává do skupiny amerických prezidentů se stejným předkem, na což přišla dívka jménem BridgeAnne d'Avignon. Další informace viz níže.

chia maca 349 - Američtí prezidenti mají stejného předka12letá BridgeAnne d'Avignon se při genealogickém výzkumu svého vlastního rodokmenu rozhodla pokusit se dešifrovat genealogii prezidentů Spojených států. Při svém výzkumu čítajícím přinejmenším 500 tisíc historických jmen se snažila prohledat předky všech amerických prezidentů a zjistit, zda náhodou neexistuje nějaký „prezidentský Adam“, který by je všechny spojoval. Kupodivu zjistila, že 42 ze 43 amerických prezidentů spojuje jeden člověk: Jan Bezzemek, král Anglie (1199-1216).

Pokud znáte teorie o Iluminátech, čili elitním rodinám vládnoucím světu. možná vás nepřekvapí, že VŠICHNI američtí prezidenti (s výjimkou jednoho), včetně Bushů, Billa Clintona, Jimmyho Cartera i Baracka Obamy, jsou vlastně bratranci a potomci Jana Bezzemka. Jediným prezidentem, kterého se BridgeAnne nepodařilo linií spojit, byl Martin Van Buren, 8. prezident Spojených států. Co se týče ostatních, ti jsou nejen potomky Jana Bezzemka, ale také vzdálenými bratranci Alžběty II., královny Anglie, a potažmo také britské královské rodiny.

Jan Bezzemek byl králem Anglie v letech 1199 až 1216. Je známý podepsáním tzv. Magna Carta (Velké listiny práv a svobod) v roce 1215 a ztrátou vévodství Normandie na úkor francouzského krále Filipa II. Augusta, což mu vysloužilo přídomek Bezzemek. Byl také popisován jako padouch v přítěžích o Robinu Hoodovi.

originální text: curiousmindmagazine.com

překlad: Lukáš Kucharczyk


ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

449 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

SCHIZANDRA kapsle

silné plíce

399 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*