Aktivace DNA bytostně závisí na tom, co jíme

Každý živý organismus je tvořen unikátní kódovací sekvencí deoxyribonukleové kyseliny, tedy DNA. Je to vlastně program jako každý jiný. Případná deaktivace či aktivace DNA či jejích částí změní i samotný organismus. Genetické inženýrství tak může být vysvětlením, proč byl například šimpanz vyvinut z člověka 2% úpravou lidské DNA.

eshop energie života nabízí


MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

ERYTHRITOL 150 g

nahradí bílý cukr

49 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

149 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

449 Kč


Aktivace DNA závisí na tom, co jíme.
Aktivace DNA závisí na tom, co jíme. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Na přednášce prof. Dr. Waltera J. Veitha „Tajemství genů” doktor ukázal ohromující věc. Včelí královna i dělnice mají naprosto stejné DNA. Jak to, že je dělnice menší – vlastně „zakrnělá”? Podle DNA by měly být naprosto stejné! Je to tím, že určité soubory genů jsou u ní vypnuté. A víte, co se stane, když včelí královna zahyne? Některou dělnici začnou živit jako královnu mateří kašičkou – a promění se v královnu! Včelaři to znají. Avšak – jak to je možné? Mateří kašička způsobí, že se u ní zapnou ty vypnuté geny a dojde k přestavbě jejího těla. Nastane aktivace DNA. Co to znamená?

Jídlo dokáže zapínat a vypínat skupiny genů v naší DNA a může úplně změnit naši osobnost! Včelí dělnice je dělnice proto, že „podvýživou” u ní došlo k vypnutí určitých genů. Naše tělo se skládá z mnoha různých tkání – kosti, kůže, svaly, játra, krev atd. Ve všech buňkách však máme naprosto stejný kód DNA. Jak to, že máme různé tkáně?

Jednoduše proto, že v každé tkáni jsou určité skupiny genů vypnuté – v každé tkáni jiné. To je v pořádku – tak je to v DNA naprogramované. Ovšem podvýživou může dojít k vypnutí nebo zapnutí genů, které by vypnuté nebo zapnuté být neměly!

Vypnutí určitých genů má za následek také naše stárnutí a mnoho dalších věcí – podle posledních objevů vědců z LiveGen Technologies dokonce možná i obezitu.

NESPĚCHEJTE DO RAKVE

Jestliže jídlo dokáže zapínat nebo vypínat geny, důsledky toho, co jíme, jsou nedozírné!

Aktivace DNA a naše strava

To, co jíme, může proměnit naši psychiku, naši osobnost, naši podobu (vzhled) a ovlivňuje to, jak rychle a jakým způsobem budeme stárnout. Zjistil to před lety již doktor Weston A. Price, který objevil, že nedostatečná výživa zužuje obličej a úzká zubní klenba způsobuje křivé zuby (kolik dětí dnes nosí rovnátka?), zužuje nosní průchody, takže lidé mají tendenci dýchat ústy (a chrápat), zužuje pánev, což ztěžuje porod, atd.

Potvrzuje to i jiná studie, kterou jsem četl. Překvapení vědci zjistili, že když neškodným bakteriím změnili životní prostředí (neboli potravu), neškodné bakterie se proměnily na agresivní, choroboplodné. Jinými slovy, my můžeme naše užitečné bakterie, žijící v našich střevech, proměnit na životu nebezpečné jenom změnou naší – a tedy i jejich – stravy.

Ještě je Vám jedno, co jíte?

Píše se rok 2002. Nad jižními Čechami se sráží 3 bouře a na zem padá obrovský přívalový déšť. Zdvihá se mohutná přívalová vlna, která ničí vše, co jí stojí v cestě. Žene se skrz celé Čechy, přes Prahu a další města až k Ústí nad Labem, kde pokračuje do Německa. Škody jsou obrovské. Dáváme  dohromady týmy dobrovolníků, nářadí, ochranné pomůcky a vyrážíme na pomoc do jedné z nejvíce postižených oblastí u Mělníka.

Mapujeme škody a vytváříme plán pro nejúčinnější pomoc. Některé domy jsou plné bahna, jiné jsou pobořené. Místy však narážíme na zvláštnost: u některých pobořených domů nejsou nikde cihly. Půlka domu prostě zmizela! Beze stopy! Zůstaly tam věci z místností, avšak cihly nikde. Jak to?

Při bližším zkoumání se ukázalo, že půlka domu byla postavena z vepřovic – cihel z vysušeného bláta, zpevněného slámou. Pod omítkou to nebylo  vidět. Když však přišla záplava, tyto cihly se rozpustily a zdi prostě zmizely – odtekly s vodou.

Stejné je to s námi. Naše tělo můžeme postavit z kamenů, z vypálených cihel, nebo také z vepřovic. Jsme to, co jíme.

Aktivace DNA může změnit naši osobnost

• Proč stojí za to se zajímat o to, co jíme?
• Jak nebezpečný může být náš jídelníček?
• Co všechno riskujeme a jak z toho ven?
• Co naše tělo ničí a co ho buduje?

Více o tématu aktivace DNA prostřednictvím stravy se dozvíte v knize Nespěchejte do rakve, kterou můžete zakoupit v eshopu Energie života

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Aktivace DNA bytostně závisí na tom, co jíme MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Aktivace DNA bytostně závisí na tom, co jíme OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Aktivace DNA bytostně závisí na tom, co jíme monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2000 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20% ZDARMA.


AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč

HROZNOVÉ JÁDRO 20 g

zdravá pokožka

299 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

349 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*