4 hádanky o 4 duchovních guruech

Duchovní guru je mentální parazit. Pardon, program. Popišme si čtyři typy, s nimiž se můžeme setkat a kterými se můžeme nakazit.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

1) Guru, který nic nevytváří

Když s ním mluvíte a neobdivujete ho, tak vás praští palicí a vzápětí to ihned zveřejní, aby získal podporu od svých podporovatelů, stejně starých dětí, tedy těch, kteří jej krmí. Říká jim: „Krmte mne více, abych ho mohl zašlápnout.“

2) Guru, který pouze reprodukuje cizí učení

Když se ho zeptáte na něco, o čem nechce mluvit, tak se na vás rozhněvá, co si to vůbec dovolujete, čímž jen prokáže, že si to vzal osobně, ačkoliv sám učí přesný opak.

3) Guru, který cizí informace vydává za své učení

a) Když na to přijdete, s největší pravděpodobností se vás pokusí vyhnat velmi nenápadnou metodou, spočívající v nabídce práce, která ve skutečnosti žádnou není. V naprosté nahotě se jedná o to, abyste mu dělali poskoka za nic, jen tak z čiré dobré lásky, aby mohl takto získanou energií oslňovat další adepty jeho kurzů.

4) Guru, který vás nic nenaučí

Bývalí žáci si přímo i nepřímo stěžují, že léta studia u tohoto guru jim nic nedaly. Když se je snažíte ukonejšit, že to učení nebylo určené jim, tak se to vzápětí ukáže pravdou, protože oni jsou toho důkazem. Tím se nesnižuje význam učení, jen gurua, jelikož dobře věděl, že není určeno jim a přesto je utvrzoval v přesném opaku.

Závěrem

Nikdo není dokonalý, tudíž objektivně neexistuje důvod, proč někoho obdivovat či dokonce uctívat, a jiné méně či vůbec. Buď chováme obdiv ke všem lidem na světě a vyzařujeme tak bezpodmínečnou lásku anebo jsme naprostými egoisty, kdy bezpodmínečně milujeme jen sami sebe. Obě cesty vedou k osvícení, všechny mezitím, víte kam.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - 4 hádanky o 4 duchovních guruech269b - 4 hádanky o 4 duchovních guruech MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - 4 hádanky o 4 duchovních guruech OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - 4 hádanky o 4 duchovních guruech monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*