4 hádanky o 4 duchovních guruech

Duchovní guru je mentální parazit. Pardon, program. Popišme si čtyři typy, s nimiž se můžeme setkat a kterými se můžeme nakazit.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

1) Guru, který nic nevytváří

Když s ním mluvíte a neobdivujete ho, tak vás praští palicí a vzápětí to ihned zveřejní, aby získal podporu od svých podporovatelů, stejně starých dětí, tedy těch, kteří jej krmí. Říká jim: „Krmte mne více, abych ho mohl zašlápnout.“

2) Guru, který pouze reprodukuje cizí učení

Když se ho zeptáte na něco, o čem nechce mluvit, tak se na vás rozhněvá, co si to vůbec dovolujete, čímž jen prokáže, že si to vzal osobně, ačkoliv sám učí přesný opak.

3) Guru, který cizí informace vydává za své učení

a) Když na to přijdete, s největší pravděpodobností se vás pokusí vyhnat velmi nenápadnou metodou, spočívající v nabídce práce, která ve skutečnosti žádnou není. V naprosté nahotě se jedná o to, abyste mu dělali poskoka za nic, jen tak z čiré dobré lásky, aby mohl takto získanou energií oslňovat další adepty jeho kurzů.

4) Guru, který vás nic nenaučí

Bývalí žáci si přímo i nepřímo stěžují, že léta studia u tohoto guru jim nic nedaly. Když se je snažíte ukonejšit, že to učení nebylo určené jim, tak se to vzápětí ukáže pravdou, protože oni jsou toho důkazem. Tím se nesnižuje význam učení, jen gurua, jelikož dobře věděl, že není určeno jim a přesto je utvrzoval v přesném opaku.

Závěrem

Nikdo není dokonalý, tudíž objektivně neexistuje důvod, proč někoho obdivovat či dokonce uctívat, a jiné méně či vůbec. Buď chováme obdiv ke všem lidem na světě a vyzařujeme tak bezpodmínečnou lásku anebo jsme naprostými egoisty, kdy bezpodmínečně milujeme jen sami sebe. Obě cesty vedou k osvícení, všechny mezitím, víte kam.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - 4 hádanky o 4 duchovních guruech 269b - 4 hádanky o 4 duchovních guruech  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - 4 hádanky o 4 duchovních guruech  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - 4 hádanky o 4 duchovních guruech  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*