Horoskop na týden od 9. 4. do 15. 4. 2018

Intenzita a napětí během týdne vzrostou, jak v politice, tak i v našich osobních životech. Harmonické aspekty poukazují na velkou podporu v oblasti umění a duchovní práce. Pokud budeme chtít, tak všechny konflikty a problémy můžeme vyřešit diplomatickou cestou, na které nalezneme obrovskou podporu. Určitě dobře uděláme, pokud budeme uvažovat nad svým oblečením a nad tím, jak působíme na druhé. Problémy mohou nastat v komunikaci a úředních záležitostech.

BRAHMI FORTE kapsle extrakt 50% bacopasidů 100 tob.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

Pondělní přechod LUNY do znamení VODNÁŘE otevře téma originality, nápadů, vizionářství, revolucionářství, společenských témat a technologií. Problémy v komunikaci by měly být mírnější, ale očekávejme vznik nečekaných událostí, které mohou přinést komplikace.

AVANTURÍN sekaný náramek

Úterý

Očekávejme menší komplikace a stimulace v partnerské rovině, ať už ve sféře podnikání nebo businessu. Jestli plánujeme koupi nového oblečení, tak určitě dobře uděláme, pokud to odložíme na jiný den.

Středa

Středeční přechod LUNY do znamení RYB otevře téma spirituality, charity, odloučení, empatie a umění. Mírnou podporu dostaneme v oblasti svého projevu a prezentace. Můžeme dostat skvělý nápad nebo může vzniknout nečekaná událost, která nám udělá radost.

Čtvrtek

Během čtvrtku dostaneme dostatečnou podporu v naši pracovní i sportovní oblasti, ale ještě silnější podporu dostaneme v oblasti duchovních aktivit. Během čtvrtku doporučuji být dostatečně pracovitý a po práci jít poslouchat hudbu nebo meditovat. Na cestě za svými sny či při podnikání se může velmi zadařit.

GOJI KUSTOVNICE ČÍNSKÁ 1 kg A kvalita

Pátek

Pátek nám přinese neskutečně silnou podporu v naší práci a podnikání, ale také i v jakýchkoliv sebe-rozvíjejících činnostech. Harmonické aspekty zde nalezneme v rovině práce, sportu i vztahů, proto neváhejme a využijme této podpory.

Sobota

V sobotu se veškeré problémy v komunikaci dostanou na povrch a budou řádit. Lidé se budou chtít vyjádřit a vzniknout silné dynamické situace, případně hádky. Proto si na to dejme pozor a pokusme se vše vyřešit diplomatickou cestou, kde dostaneme opravdu silnou podporu.

MONOATOMICKÉ ZLATO - ORMUS 30 ml

Neděle

V neděli doporučuji vyhnout se sportovním aktivitám, kde může dojít k úrazu nebo jiným komplikacím. Na druhou stranu, pokud se rozhodneme překonávat všechny překážky, tak objevíme zdroje své vitální síly a našeho vnitřního přesvědčení.


Tipy pro jednotlivá znamení

BERANBrahmi • BÝKCordyceps • BLÍŽENCICordycepsRAKACAI BERRYLEVCaiguaPANNAAšvagandaVÁHYCordycepsŠTÍRKotvičník • STŘELECReishiKOZOROHKřemelina • VODNÁŘBrahmiRYBYAšvaganda


Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází boží dary a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

SAMOLEPKA KVĚT ŽIVOTA zlatá 1 ks

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus269b - Horoskop na týden od 9. 4. do 15. 4. 2018 ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

2665 - Horoskop na týden od 9. 4. do 15. 4. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 9. 4. do 15. 4. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*