Horoskop na týden od 7. 5. do 13. 5. 2018

Tento týden můžeme čekat vznik různorodých aspektů, které nám do života přinesou velmi zajímavé situace. Velice se nám bude dařit v hledání vnitřní psychické síly, díky které budeme schopni překonat řadu opravdu těžkých překážek, ale na naší cestě za expanzí a růstem můžeme čelit komplikacím a svádění. Témata během jakékoliv komunikace budou originální a vznikne zde silný prostor k diskuzi o společnosti, idealismu i technologiích. Nutno však podotknout, že zde hrozí zvýšené riziko názorových střetů a bojů, proto doporučuji zachovat si názorovou toleranci.

BRAHMI FORTE kapsle extrakt 50% bacopasidů 100 tob.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Co nás čeká během jednotlivých dní?

Pondělí

V pondělí může vzniknout střet mezi naší vědomou a podvědomou stránkou. Také bude možný konflikt naší racionální mužnou a emocionální ženskou stránkou, nicméně je to skvělý den pro řešení jakýchkoliv partnerských či módních záležitostí.

Silnější komplikace se mohou objevit ve sféře psychické expanze i podnikání. Provádění jakékoliv skryté činnosti bude mnohem těžší a viditelnější.

Úterý

Na úterý se aspekty oproti pondělí moc nezmění, proto lze očekávat stejné nebo podobné komplikace a témata.

MONOATOMICKÉ ZLATO - ORMUS 30 ml

Středa

Přechod LUNY do znamení RYB se pojí s tématy spirituality, intimity, osamocení, meditace, soucitu i umění. Na středu si můžeme naplánovat jakékoliv manuální činnosti, jako jsou opravy běžných spotřebičů, oprava automobilu apod.

Tento den je také vhodný pro jakoukoliv týmovou spolupráci a kooperaci.

Teambuildingová akce nebo kuželky s přáteli by mohly dobře dopadnout.

Čtvrtek

Během čtvrtečního dne vzniknou velmi harmonické aspekty pro jakoukoliv duchovní či uměleckou práci, meditaci, mentální stimulaci, posílení naší identity a osobnosti. Příznivý vliv se dále projeví do sféry podnikání i osobního růstu a všech sexuálních či psychologických činností.

Komplikace budeme však moci pozorovat v rovině partnerských vztahů, kde budeme nuceni investovat více energie.


Zdravé tipy pro jednotlivá znamení

♈ BERANBrahmi • ♉ BÝKCordyceps

♊ BLÍŽENCICordyceps • ♋ RAKAcai Berry

♌ LEVCaigua • ♍ PANNAAšvaganda

♎ VÁHYCordyceps • ♏ ŠTÍRKotvičník

♐ STŘELECReishi • ♑ KOZOROHKřemelina

♒ VODNÁŘBrahmi • ♓ RYBYAšvaganda


Pátek

Páteční přechod LUNY do znamení BERANA otevře téma boje, války, akce, vůle, hádek, soutěživosti, temperamentu.

Díky kladnému aspektu na MARS budou všechna tato témata ještě více posílena a harmonizována, proto doporučuji si na závěr pracovního týdne naplánovat jakoukoliv fyzickou či sportovní aktivitu.

Sobota

V sobotu vzniknou disharmonické a stimulační aspekty komplikující jakékoliv manuální činnosti a psychologickou práci se sebou i s druhými.

Samozřejmě se může stát, že se do těchto aktivit dostaneme, ale když se tak stane, bude velmi dobré počítat s větším výdejem energie, než jsme obvykle zvyklí.

Neděle

Během neděle budou dále vznikat komplikace v rovině psychologických témat, ale k tomu zde přibude i silná stimulace pro oblast fyzických a sportovních aktivit. Pokud máme naplánovanou nějakou sportovní aktivitu, je dobré si s sebou vzít i příruční lékárničku, jelikož může dojít k úrazu.

V neděli budou vznikat také větší tendence cestovat a komunikovat, čehož můžeme využit pro posílení partnerských vztahů, které budou tento den kladně podpořeny.

K večeru přejde LUNA do znamení BÝKA a otevře téma prosperity, pohodlí, dobrého jídla, hojnosti i krásy.

Předpověď pro jednotlivá znamení obdržíte společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

V každém z nás se nachází úžasný potenciál a je jen na nás, zda je odhalíme a budeme žít krásný a šťastný život. Jakub Kirman – hledání skrytých či potlačených talentů, pomoc v podnikání.

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Horoskop na týden od 7. 5. do 13. 5. 2018 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 7. 5. do 13. 5. 2018 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 7. 5. do 13. 5. 2018 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*